Jump to content
Sign in to follow this  
Sir. Danken Lore

[skarga] MR.Edzio72

Recommended Posts

Posted (edited)

1. Nick osoby oskarżonej: MR.Edzio72

2. Steam ID osoby oskarżonej: STEAM_0:0:121404848

3. Przybliżona data zajścia: 2019-06-11 22:40

4. Nazwa mapy: TTT_Dolls

5. Opis sytuacji: Start rundy, rola innocenta, nic do roboty. Biegam sobie po mapie i napotykam gościa, który przez ostatnie parę sekund modlił się nad ciałem wraz z innym graczem. Podszedłem do ciała obadać sytuację.

Został zabity z pompy, minutę temu, jest jeszcze kilkanaście sekund dna. Tak jak napisałem, nad tym ciałem przez dłuższy czas modliło się dwóch graczy, nie robiąc absolutnie nic, żeby wezwać detektywa (jeden z nich miał wcześniej wspomnianą broń). Postanowiłem obu zabić pod pretekstem braku reakcji na próbkę dna przy ciele.  

W dodatku, jeden z panów dostał ode mnie zakaz podążania za mną, co dalej wesoło robił. Zabijam podążającego za mną delikwenta i dostaje kulkę od kolegi (2 traitów, kto by się spodziewał). Standardowo, dostaje reporta bez jakiegokolwiek opisu sytuacji, w dodatku z małym błędem, gdzie reportujący napisał cyt. "zabicie bez podstawy, chciałem sprawdzić ciało". Ciało jakby co było już sprawdzone, więc nie wiem co chciał sprawdzić. Szybka odpowiedź "ciało z dna, nie zawołałeś" i myślałem, że na tym skończy się ten report, gdzie żaden inny admin nie dał mi nigdy slaya za taką sytuację, tym bardziej za trash reporta, który nie zawierał opisu sytuacji. Po dwóch jednak rundach, dostaje od edzia dwa slaye z takim powodem "Jako inno zabijasz graczy za to ze nie wolają do ciał z dna?? kurde, ale z Ciebie radykał (rdm na t)". Nie wiem po co ten długi komentarz, gdzie starczyło by samo "rdm na t". Później tylko zapytałem czy Edzio ściągnie mi slaye, w odpowiedzi dostałem nie.

Więc i jestem na forum, pisząc tą skargę. 

6. Coś od siebie: Wdł. mnie cała sytuacja podpina się pod ----->"Niewinnym i detektywom zabrania się współpracować/ignorować zdrajców."<------ ten punkt regulaminu.

Jeśli skarga zostanie dla mnie pozytywnie rozpatrzona, chciałbym tylko ściągnięcia jednego slaya który mi został i ewentualnego "przepraszam" od Edzia.

Zabójstwo o którym mowa

Report o którym mowa

Edited by Sir. Danken Lore

Wyobrażam sobie sytuację gdzie ktoś umiera na środku mapy a ty zabijasz każdego gracza bo "Nie woła do ciała"

Jeżeli ktoś z takim "portfolio", nie umie się wysłowić w reporcie, to już tylko twój problem... A wystarczy napisać "kolega cały czas za mną biegł, zabiłem go ponieważ zignorował moją 'sugestie' aby się oddalił." 

Widać że Danken nie ma nic do roboty. Woli pisać skargę (może 20-30min) zamiast odsiedzieć około 45s na slayu na rundzie przed wyjściem...

Moja opinia jest taka,że sam report został tak napisany, że nie można z niego nic wywnioskować. Jako osoba trzecia nie wiemy jak wyglądała sytuacja, a zadaniem administratora nie jest zagłebianie się w szczegóły, tylko krótkie zanalizowanie sytuacji przedstawionej przez "pokrzywdzonego". Nie rozumiem z czego wynikały zatem te slayie. Jeśli ktoś uważa inaczej, proszę o odpowiednią argumentację.

Dodam tylko od siebie, że Edzio powiedzaił, że jeśli chcę to mogę zdjąc Dzbankenowi slaye. Oczywiście powiedziałem, że tego nie zrobię, bo to nie była moja sprawa i ja nie rozpatrywałem reporta. 

Po namowie z pracownikami kancelarii prawniczej, doszedłem do wniosku iż muszę cię traktować jak typowego trolla, od tej pory nie będę traktował cię serio z powagą, bo jak widać nie ma to sensu. Slaya ci zabrałem, a teraz idź i baw się w "swoim" świecie.

Jako, że zarzucają tutaj samowolkę oskarżonego to myślę, że powinienem też się w tej skardze wypowiedzieć. Otóż nie powinno się się sprawdzać skarg na samych siebie, jak głosi maksyma nemo iudex in causa sua- nikt nie powinien być sędzią we własnej sprawie. Decyzją w tej sprawie jest utrata rangi operatora przez @edzio72, 20 godzin prac społecznych oraz obowiązek wystąpienia w teatrze jak baletnica w różowym, powiewnym stroju. A poważniej, Danken zluzuj majty... Nie będę się zastanawiał co Cię pokusiło, by poświęcić czas odpowiadający sporej kilkukrotności tych 2 slayów, które są "domyślną" wartością za rdm na traitorze. Chciałeś mieć rację? Czy pokazać, że ten operator jest fu i be?

Moje zdanie odnośnie całej tej sytuacji- operator uznał zgłoszenie za zgodne z regulaminem, ja również bym je sprawdził jak zwykłe zgłoszenie. A twoja odpowiedź jest dość słaba, nie każdy woła detektywa do ciał, szczególnie nowi gracze. Zabijać każdego, bo nie zawołał detektywa to wręcz losowe zabijanie ludzi i proszenie się o karmabana.

Myślę, że to tyle z mojej strony. Oczywiście to, że Edzio straci rangę to żart, nie bierzcie wszystkiego na serio... Choć ta scena w teatrze mogłaby być ciekawa...

Edited by Arczi
Ortografia

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this