Jump to content
PutaMadre

TiTiTi Putsi (Filip)

Recommended Posts

Posted (edited)

Siema, co jest geng,
1. Wiek (preferowany >= 16) - dziewiętnaście 
2. Adres e-mail - [email protected] 
3. Steam ID oraz namiary - STEAM_0:1:68438459, na discordzie jestem pod nickiem Filip#3048
4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator - byłem operatorem na naszym kochanym briczu oraz tetete i jakichś gówno trybach od azusa (bez urazy) 

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty - ogólnie to ostatnio zrezygnowałem z funkcji operatora na ttt, ponieważ cholernie brakowało mi czasu i chęci na gmoda i inne gierki (maturki hehe), po rezygnacji dostałem opieprz przez moje, niestety, durnowate zachowanie na forum w dziale serwerów bricz, ale jakiś czas temu się ogarnąłem i wróciłem na serwerek. Jako swoje zalety mogę podać moją umiarkowaną toksyczność, czyli możliwość dogadania się z każdym graczem niezależnie od jego charakteru, briczowcy mnie nie lubią, z chęcią zbanuję dankena, wiem jak łapać ghosterów, każdego traktuję tak samo (nie licząc tako, bo to frajer), nie nawaliłem przy moim ostatnim okresie adminowania, no i ogólnie te podstawowe administracyjne uprawnienia w moich rękach mogą wyjść serwerowi na dobre. Wadą jest, że nicki zmieniam co chwilę. 
 Pozdro geng

Edited by PutaMadre
geng

Posted (edited)

Puta jest już kompletnie zepsuty, od czasu gdy zaczął grać na Breachu. Stał się jeszcze gorszy, gdy zmienił nick na Filip. Udaje, że umie bunnyhopa ale jest w ogromnym błędzie. Sądzi, że potrafi zbanować Sir. Danken Lore. Obłudna deklaracja. Na dodatek stara się udawać dobrego i pokornego sługę, a tak na prawdę jest haniebnym draniem, który pozostawi Cię na pastwę losu w najgorszych sytuacjach. Stara się, lecz mu nie wychodzi. Mam nadzieję, że taka osoba otrzyma uprawnienia do pełnienia funkcji administratora.

Green>Yellow

Edited by Xave
get dunken on

Posted (edited)

~poi Jako iż rzucono mi wyzwanie, muszę być na TAK, by słowo puty nie było tylko słowem rzuconym na wiatr.

Plus może się w końcu ogarnął (wątpię troszkę). ~poi

Edited by Sir. Danken Lore

Posted (edited)

Posty wyżej nie powinny w ogóle być brane pod uwagę, ponieważ wszyscy wypowiadający się wyżej to osoby:

-o niskim ilorazie inteligencji

-jeden ledwo co dostał unbana i pcha się na kolejnego perma

-pijak, który nawet nie wie jak puta się zachowuję na serwerze

-Tryhard co "rabarbar" nawet nie potrafi powiedzieć

Ja osobiście Filipowi nawet picia bym nie dał potrzymać, a co dopiero pilnować serwera, gdzie gra tak duża ilość dzieci i tryhardów, którzy doprowadzają innych ludzi do obłędu.Nie ma szans, że ktoś może być gorszy od aktualnych osób pełniących funkcje zielonej rangi na serwerze.

Jestem na Tak

Pozdro geng

Edited by Tácõ

Puta ogólnie jest wspaniałym człowiekiem, jego gust muzyczny jest nie tyle co genialny co wręcz doskonały, a metal stukoczący na jego nadgarstkach, biodrach, uszach, cholera wie gdzie jeszcze ma te łańcuchy przywieszone sprawia, że budzi respekt wśród najciemniejszych oprychów Strefy Gier. W przeciwieństwie do mnie i niektórych mało inteligentnych osób, nie jest ani mściwy, ani "mentally disabled", posiada natomiast lodowatego ducha walki w sobie dzięki swoim nordyckim korzeniom. Nie ulega piersiom ubocznych ladacznic i nie ma żadnych problemów z trzymaniem nasienia, które kiedyś wyda na świat prawdziwych wikingów. Nie można ukryć, że jego toksyczność objawia się czasem okrzykami bojowymi w runicznym języku praprzodków, aczkolwiek przy reszcie jego zalet, jest to zaledwie niczym marna góra lodowa pojawiająca się na horyzoncie dostrzeganym z pokładu Drakkaru.

Niech Cię Odyn błogosławi, przyjacielu.

Pozdrowienia z Walhalli.

Godzinę temu, Tácõ napisał:

Posty wyżej nie powinny w ogóle być brane pod uwagę, ponieważ wszyscy wypowiadający się wyżej to osoby:

~poi Więc czemu wypowiadasz się pod podaniem, które według Ciebie powinno nie być brane pod uwagę i jeszcze dajesz TAK??? Pogu ~poi

Witam. Poniżej podam powody dla których ten użytkownik powinien dostać się do administracji:

-gra na tym serwerze dużo czasu

-ma doświadczenie administratora

-komunikatywny

-jest wegetarianinem niech ma coś od życia

na TAK

jest puta potenrzny chyba polecam ale nie jestem pewny ale grałem chwilkę na briczu co mnie zniewoliło więc mmam prawo do tak

na tak bo byl za moim unbanem na nieistniejacym juz serwerze plac zabaw

Stary dobry gracz, zna regulamin i komendy, znany przez cześć graczy. Jestem na Tak.

Znany i lubiany gracz, potrafi z każdym nawiązać kontakt, zna regulamin i potrzebne komendy na rolę do której startuje. Ogólnie powinien zostać przyjęty na stanowisko operatora. 

Guest
This topic is now closed to further replies.