Jump to content
♡Michasia♡

Ban (Michasia)

Recommended Posts

1. Nick, na który została nałożona kara: ♡ Michasia ♡

2. Steam ID: STEAM_0:1:498726737

3. Administrator, który nałożył karę: Arczi

4. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:1:498726737 &advType=steamid

5. Opis sytuacji: Szczerze powiedziawszy, grałam na serwerze tego dnia mniej więcej godzinę. Była to zwyczajna sesja bez żadnych ekscesów i skandali. Zostałam zbanowana, tak mi się przynajmniej wydaje, krótko po tym jak opuściłam serwer. O banie dowiedziałam się nieco później, kiedy próbowałam dołączyć do gry, tak jak wcześniej. Jako powód blokady administrator podał cheaty.

6. Coś od siebie: Nie posiadam jakichkolwiek cheatów. Uprzejmie proszę o wyjaśnienie zaistniałego nieporozumienia.

Edited by ♡Michasia♡

Niestety nie wiem czemu demko mi się nie zapisało. Z grubsza wyglądało to tak- na początku zauważyłem niecodzienne strzelanie (celownik praktycznie przeskakiwał na przeciwnika i headshot), więc zacząłem cię obserwować. W pewnym momencie zaczęłaś się strzelać z detektywem, nie powiem, z celnością to wspólnego dużo nie miało, lecz nagle w środku walki poruszasz się bez myszki przez około 3s, później strzelasz szybkiego headshota i  po tym wszystkim robisz perfekcyjnego bhopa. Po tej akcji wyszłaś, a ja wlepiłem bana.

Z tego co pamiętam administracja ma wzgląd w pliki gracza. Sam tryb obserwatora jest, jakby to ująć, beznadziejny, co pokazuje ban na zaju sprzed kilku miesięcy, gdzie to ładnie wypowiedział się nasz strefowy sherlok. 

No evidence-didnt happened

Edited by PutaMadre

Co do poruszania się bez myszki - najprawdopodobniej wtedy się zacięła. Mysz ma już kilka lat i czasami na chwilę (są to około dwie sekundy) traci połączenie z komputerem, a następnie łączy się ponownie. Skutkiem tego jest zaistniała sytuacja, którą opisał Arczi.

Gdy pierwszy raz zobaczyłem Cię na serwerze, latałaś sobie ze strzelbą/automatem bez żadnego kicania. Szybciutko zapamiętałem Cię jako gracza niewartego uwagi, jeśli chodzi o niebezpieczeństwo jakie może stanowić. Mija bardzo krótki okres czasu i naglę będąc rozpędzonym do 400J przy bha dostaje od Ciebie heada ze scouta. Pomyślałem sobie "Może lucky shot, nie ma co sprawdzać". Parę dni do przodu i słyszę od pewnej grupy, że michasia może mieć jakieś haki. Jako, że łapanie hakerów/trolli/ghostherów jest moim ulubionym zajęciem, wbiłem na serwer Cię poobserwować. Mapa rooftops, jakieś 16 osób na serwie, wieczorna godzina. Przy tych 30 min obserwacji, heady dalej wpadały, ale nie znalazłem absolutnie nic, co by było warte nagrania. Co bardziej podejrzane akcje, których było mało, podpisałem pod 10/10 spec w gmodzie. Co do sytuacji z myszką, sam mam taką gdzieś odłożoną.

Nie wiem, czy nauczyłaś się grać w ciągu paru dni, czy tylko ogarniałaś zabawki na serwerze, co jest dobre, czego nie dotykać. Biorąc pod uwagę, że najwyraźniej nie ma żadnego klipu potwierdzającego twoją winę, a sam także nic nie widziałem, jestem za UB.

Edited by Sir. Danken Lore
11 godzin temu, PutaMadre napisał:

No evidence-didnt happened

Unban nadany.

Edited by Arczi
Kare śmierdzi
Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...