Jump to content

Recommended Posts

Witam, jak zapewne zauważyliście (albo i nie) Plac Zabaw został delikatnie "odświeżony", Timon dodał nowe mapy, tryb chyba też 😊, także powoli idziemy naprzód. Z czasem pewnie będą testowane i wrzucane inne ciekawe rzeczy, ale na to przyjdzie jeszcze pora. Na razie potrzebujemy Was - graczy, żeby dostać jakikolwiek feedback, tzn., co jest do poprawy, usunięcie, etc.

Wcześniej widziałem Wasze zaangażowanie w sprawę, dlatego pytanie, nie gracie na serwerze, bo się Wam znudził, czy planujecie już jakieś wyjazdy wakacyjne, a może jest jakiś inny powód, którym się podzielicie?

Ja od siebie dodam, że jestem otwarty na propozycje, pogawędkę na TeamSpeak'u, itd. Reszta Administracji pewnie też 😉.

PS. Chyba nie po to niektórzy się starali, żeby teraz wszystko ponownie poszło do piachu. Czekam na Wasz odzew.

No to jutro będzie granko. 

Ja ogólnie czekam na ludzi, bo bez nich nie ma sensu grać na serwerze :(

Pozdrawiam ~Kuba

Praktycznie codziennie wbijam na placyk i czekam kilka-kilkanaście minut aż ktoś wbije, ale przeważnie nikt nie wbija. :(

A ja bym z chęcią wbił gdybym mógł bo aktualnie to czekam na nowego laptopa. Stary ziemniak padł 13 lub 14 maja i od tamtej pory nie mam możliwości grania na placyku :/

Posted (edited)

czas rudny na br electrified powinien byc dluzszy

Edited by Rzuf

Najpierw to by sie przydali gracze Rzuf potem mozna cos dalej kminic , dodane jest duzo nowych map zapraszalem dzis ludzi na serwer z grupy i nie tylko wbilo 4 graczy pogralismy godzine i wyszli bo wieej nie wbilo :(

Posted (edited)

Często odwiedzam serwer licząc na wyższą frekwencję w porównaniu do ostatnich tygodni. Widuję dwóch, trzech graczy, którzy pograją 10-15 min i opuszczają serwer. Bardzo często zdarza się, że na serwerze nie ma nikogo. Czekam wytrwale na dzień, w którym serwer będzie zapełniony graczami i przełamie dotychczasową niską frekwencję.

Pozdrawiam

Unknown

P.S. Nie wiem czy można uznać to za błąd czy nie. Gdy byłem sam na serwerze po odświeżeniu chciałem poznać nowo dodane mapy, lecz przeszkodą było to, że były ostatnio grane. Zauważyłem również, że jeżeli serwer zostanie zrestartowany z powodu błędu to mapy z puli FFA są zarejestrowane jako "ostatnio grane" (choć nie były) oraz mapa, która trwała przed restartem też jest oznaczona jako "ostatnio grane" i nie ma możliwość jej nominowania (no chyba, że administrator zmieni). Być może trafiłem akurat na taką porę gdzie wszystkie owe mapy były już rozegrane (nie wykluczam tego) lub faktycznie jest to drobna usterka.

Edited by Unknown

It's not a bug, it's a feature. Tak ma być na wypadek gdyby ktoś chciał celowo zsadzić serwer z rowerka by pograć swoją mapę ( ͡° ͜ʖ ͡°) 

Posted (edited)

Imo fajnie byłoby dodać mapki typu hide takie małe ale z sekretami (bo teraz grałem jedną i akurat nie było), dać limit ct na dwóch i przedłużyć rundę do 5 minut. Przyjmę każdą konstruktywną krytykę wobec mojego zdania.

Edit1: Co do pytania to praca i częstsze wypady z kolegami, prócz tego mniejsza frajda z jakiejkolwiek gry.

Edited by Garzki

Ja jestem mile usatysfakcjonowany zmianami. Obecnie graczy bedzie mało bo to taki okres- urlopy, praca i wyjazdy. Wakacje to zawsze mniej czasu na granie, bo wiecej wolengoc zasu spedza sie pzoa domem. Wystarczy spojrzec na premiery najwiekszych growych tytułów.  

Ja osobiscie jestem mile usatysfakcjonowany zmianami, szczególnie, że wiele ze zmian sam proponowałem od miesięcy. Sądze, że powinno sie przeczekac okres wakacyjny i proponuje zrobic wielki event we wrzesniu/październiku "Reaktywacja palcu", żeby zebrać graczy i ofcialnie rozpocząć nowy sezon Csowych potyczek. :)

29 minut temu, sokowirowka napisał:

musze dostac admina zeby bylo zajebiscie

To napisz podanie