Jump to content
Sign in to follow this  
maslaaaaaaaav

[skarga] MR.EDZIO

Recommended Posts

1. MR.Edzio (obecnie moderator serweru ttt)

2. Nie posiadam

3. Data: 22 czerwca 2019 godz 16.00 - 16.03

4. Mapa 76thway czy jakos tak

5 .W skrócie:
 " [Psay]: You do MR.Edzio72: jestes gestapo
[Psay]: MR.Edzio72 do You: może spokojnie?

[Psay]: You do MR.Edzio72: to byl rzart haha :D
MR.Edzio72 added 1 autoslays to You with the reason : ' 'rzartow''   "
6.

Więc tak, ja jako pozytywny proaktywny gracz serweru TTT Strefa gier często zagaduje do mojego dobrego znajomego edzia(3-4 lata znajomosci) . Czasami się  podśmiechuję tak z jego rygorystycznego podejścia do egzekwowania prawa, bo już taki jestem, nie mam nic przeciwko jego akcji. No ale siedze sobię w spectacie bo dostalem 2 slaye (sprawiedliwe) od edzia, no i sobie tak mysle, "powiem edziowi dowcip". Więc wysyłam mu ten dowcip, i spodziewanie dostaję zimną odpowiedź od odpowiedzialnego, konsekwentnego moderatora serweru strefa gier ttt gmod. Później tłumaczę że to był żart a tu bum, slay(cała akcja trwała 30-40 sekund). Osobiście czułem się urażony i chciałbym aby pan E. został poproszony przez osoby wyższej rangi serweru ttt strefa gier gmod by nie dawał takich slayi, z mojej perspektywy, niesprawiedliwych.

Posted (edited)

Ty tak serio? Nazywasz mnie gestapo a potem jesteś w szoku o to że dałem ci slaya za obrazę?? Jeżeli według ciebie gestapo to fajny temat do "rzartów' to spoko...

"[Psay]: maslav do You: widze rze tutaj w moderacji i administracji nie ma ludzi niepowarznych."

Jeżeli według ciebie administracja powinna być niepoważna to daj podanie, już cię widzę na miejscu administratora...

Edited by edzio72

tak nazwałem cie gestapo, to był żart, na tym to polegało, nie jest to obraźliwe. To określenie pasuje do twojej karykatury.  Jak chcesz moge opowiadać dowcipy o tym jak niektóre robaki nazywają się tramwajarzami bo widze że to jest twój poziom przystępnego akceptowalnego żartu.Administracja powinna być poważna,ale nie powinna mieć kijów w dupie. Powinno móc sobie z nimi żartować itp.

po tym jak ta skarga została opublikowana to mr.edzio zaczął być nadzwyczajnie niemiły wobec mnie na serwerze 

MR.Edzio72 added 3 autoslays to You with the reason : 'przekleństwa w zgłoszeniu + wyzwiska w zgłoszeniu + śmieciowe zgłoszenie'

Witam. Z racji banalnego podłoża tej skargi odniose sie tylko do najważniejszych kwestii.

Nie muszę chyba nikomu nadmieniać, że w związku z bezpośrednim powiązaniem historii naszego narodu z uciskiem niemieckiego uzurpatora, a co za tym idzie w związku z faktem że rodzice wielu z nas właśnie przez SS czy Gestapo do dziś przeżywają utratę babci/dziadka a czasami nawet matki, żarty z nazywaniem kogoś gestapowcem są co najmniej nie na miejscu w stosunku do osób z którymi nie mamy BARDZO dobrych relacji.

Co do kwestii trzech slayów- nie wiem czego się spodziewałeś. To jest totalnie normalny taryfikator za napisanie takiego reporta.

Tutaj nie ma co więcej dodać. Jedyne co można wyciągnąć z tej skargi to prosty wniosek- Nie rzucajcie żartów, których nie jesteście pewni w 100%.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this