Jump to content

Recommended Posts

Posted (edited)

1. Wiek - 16 
2. Adres e-mail - [email protected]
3. Steam ID oraz namiary - STEAM_0:0:168795382 discord  logiś#6596
4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator. - Tak pełniłem funkcję administratora i moderatora na serwerze TTT.

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty - Chce zostać przyjęty do administracji, ponieważ myślę, że nadaje się do pełnienia tak ważnej dla serwera funkcji. Lubię pomagać graczom i z chęcią będę rozpratrywać ich reporty na inne osoby grające na serwerze. W stosunku do graczy będę starał się być neutralnym i żadnego nie zamierzam faworyzować. Na serwerze postaram się spedzać jak najwięcej czasu aby pomagać innym graczom i pilnować by nikt nie złamał regulaminu. Oczywiście gdy będę zmuszony do zbanowania jakiejś osoby to zrobię to, ponieważ gracze łamiący regulamin muszą otrzymać za to jakąś karę aby taka sytuacja więcej się nie powtórzyła. Mam nadzieję, że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie i dostanę się do grona administracji. 

6. Gametracker -https://www.gametracker.com/player/logiś/193.110.121.82:2302/

Edited by logiś

Posted (edited)

Konbanwa! ^^
Rozpocznę od aktywności, bo jest na dobrym poziomie! ^^. Podanie jest napisane krótko, ale na temat, więc masz plusa u mnie <3. Na serwerze (mimo, że mało gram xd) pomagasz innym i nie stwarzasz żadnych problemów.
Nie widzę przeciwwskazań żebyś dołączył do administracji! ^^
Na TAK oczywiście!
Miłego dnia!
Natsuki!

Edited by Anielica
J. japoński jest trudny

Logiś na serwerze br gra jakiś czas i jego aktywność jest dobra. W podaniu nie ma dużo informacji. Na serwerze logiś ma zaufanego, a to coś znaczy.

W dniu 24.06.2019 o 17:51, logiś napisał:

W stosunku do graczy będę starał się być neutralnym i żadnego nie zamierzam faworyzować.

Gdy rozmawialiśmy na discordzie (wcześniej o wiele częściej), często np. obrażał graczy najczęściej młodszych, będących wtedy na serwerze, więc z tą twoją neutralnością nie wiadomo. Życzę ci samych na tak, ale sam będę na razie Neutralny.

Witam! Logiś gra na serwerze od ponad 2 miesięcy i prawie codziennie przesiadywałem z nim na serwerze od momentu, gdy sam zostałem przyjęty do administracji. Jak wcześniej wspomniał Ravik, Logiś jest graczem na randze Zaufanego, toteż jest to niejako plus. Jestem skłonny stwierdzić, że w kwestii aktywności raczej nikt nie powinien mieć nic do zarzucenia, bo prawie codziennie kandydat spędza na serwerze 1-2h. Podobnie jak Ravik rozmawiałem z Logisiem na Discordzie i wielokrotnie opowiadał o swoich doświadczeniach z czasów, gdy był moderatorem TTT, więc zapewne wie jak rzetelnie i bezstronnie rozwiązywać spory wśród graczy. Wiek jest w sam raz, zgodny z wiekiem preferowanym. 

Z powyższych czterech linijek wynika, że Logiś jest idealnym kandydatem na przyszłego operatora, aczkolwiek należy skupić się także na zachowaniu kandydata, a nie jedynie na jego podaniu.

On 6/24/2019 at 5:51 PM, logiś said:

W stosunku do graczy będę starał się być neutralnym

Podobnie jak wielu obecnych Stałych oraz Zaufanych Logiś wykazuje awersję do pewnej osoby, która ma obecnie bodajże 46 poziom i jest aktywna na serwerze. Pamiętam jak dziś, gdy rozpatrywałem reporta na wyżej wymienioną osobę i grono osób (w tym kandydat) namawiali mnie, żebym ukarał ją banem. Nie dlatego, że wykroczenie na to wskazywało, a dlatego, że chcieli "pozbyć się tryharda". Nie mówię, że nie posiadasz zdolności neutralnego rozpatrywania konfliktów, ale ogół interakcji z tą osobą zapadł mi w pamięć.

On 6/24/2019 at 5:51 PM, logiś said:

pilnować by nikt nie złamał regulaminu.

Nie da się powstrzymać graczy od łamania regulaminu, nie możesz złapać każdego za rączkę gdy po mapie biega 20 osób, nasza rola polega na odpowiednim ukaraniu i upewnieniu się, że dana osoba nie zrobi tego ponownie. Wiem, co miałeś na myśli, po prostu źle to ująłeś.

Nadszedł jednak czas na wypomnienie czegoś, co zauważyłem na czacie podczas gry. Wysyłanie na czacie bindów typu "Briczowcy do wora a wór do jeziora" lub "Ravik do wora a wór do jeziora" jest chyba nie na miejscu. Dlaczego chcesz dołączyć do administracji serwera, którego graczom życzysz najgorszego? Ja doskonale zdaje sobie sprawę, że są to żarty, ale szczególnie na czacie serwerowym są one nie na miejscu. Może to pokazać serwer oraz jego społeczność w złym świetle. 

Jesteś pogodną osobą z dużym dystansem do siebie i nie wywołujesz kłótni oraz prowokacji, ale czasem po prostu mówisz i piszesz zanim pomyślisz. Od siebie mogę poradzić, abyś spędził chwilę w najbliższym czasie w konsoli GModa wpisując unbind oraz ograniczył tego typu zachowania na serwerze. Podsumowując, gdyby nie fakt, że aktualnie w administracji jest 11 osób, z czego połowa wchodzi na serwer raz na tydzień lub rzadziej, byłbym przeciwny albo neutralny. Prawda jest jednak taka, że serwer potrzebuje administracji, bo inaczej panuje na nim chaos. Jestem za tym, by dać Logisiowi szansę, bo według mnie na nią zasługuje. Jeśli swoim zachowaniem będzie działał na szkodę serwera to zawsze można zdjąć rangę, a może okazać się, że zmieni swoje zachowanie i zaprzestanie "pajacowania" wyżej wymienionymi bindami. Jestem zatem na TAK, ale pod takim warunkiem, że poprawisz swoje zachowanie i popracujesz nad neutralnością - czas pokaże.

Pozdrawiam, Miniorek

Hejkaaaaa : )
Widząc twoją aktywność, odpowiedzi innych administratorów oraz to że nie stwarzasz problemów oraz jesteś miłym graczem masz u mnie dużego plusa.

Mam nadzieje że dołączysz do administracji breacha i oczywiście moja odpowiedz to 

TAK

Zelazko :)

Witam 

Tak w skrócie bo nie chcę się rozpisywać co do podania nie mam żadnych zastrzeżeń, aktywność na serwerze masz dobrą, regulamin raczej znasz patrząc po tym że nie wpływają na ciebie żadne reporty, ale ciągłe spamienienie bindem z frazą: "Briczowcy do wora a wór do jeziora" i naśmiewanie się przy tym z dzieci na serwerze lub nowych graczy, takie zachowanie nie jest odpowiednie dla osoby na randze administracyjnej, i gdyby nie takie twoje podśmiechujki to był bym skłonny dać tobie na tak, ale jak na razie jestem na NIE 

Pozdrawiam Mr.Black

Witam.

Tak na szybko. Masz dobrą aktywność patrząc 30 dni wstecz, masz już przegrane ponad 200 H na serwerze, masz zaufanego, i jak sam napisałeś byłeś kiedyś moderatorem na serwerze TTT. Jedynie do czego można się przyczepić to twoja ostatnia akcja czyli pisanie "Briczowcy do wora, a wór do jeziora". Twój stosunek do graczy nie jest taki, jaki można przeczytać w twoim podaniu, ale zawsze takiego zachowania można się "oduczyć". Nawet teraz widać poprawę z twojej strony patrząc iż, taka sytuacja się nie powtórzyła. Daję ci na TAK i życzę ci samych pozytywnych odpowiedzi.

Pozdrawiam TamrielH

Witam,

Okej...wiek, git.

Doświadczenie też git, well lecimy dalej.

Chce zostać przyjęty do administracji, ponieważ myślę, że nadaje się do pełnienia tak ważnej dla serwera funkcji.

Tak ważna dla serwera funkcja wiąże się trochę chyba z zachowaniem choć trochę normalności w swojej głowie, a z tego co czytam wyżej od innych administratorów/użytkowników wielką normalnością się nie wykazujesz jeśli śmieszy Cię zdanie - "briczowiec do wora, wór do jeziora".

No normalnie boki zrywać, wiem, że gimnazjum zlikwidowali, ale Ty sam byś się jeszcze nadał.

W stosunku do graczy będę starał się być neutralnym i żadnego nie zamierzam faworyzować.

Szkoda, że ludzie powyżej nie są tymi neutralnymi. Bo wiemy, że siedzicie sobie na kanałach i podnosicie sobie relacje koleżeńskie więc może nawet z tego powodu dali tobie na "tak".

Oczywiście, nie mówię, że tak jest, ja tylko mogę sugerować coś takiego. Bo broń Boże nie zarzucam wam kolesiostwa.

A co do tego cytatu no to, Ty masz być neutralnym, a nie masz się starać. Każdego masz traktować równo, a nie jednego lepiej, drugiego gorzej.

Oczywiście gdy będę zmuszony do zbanowania jakiejś osoby to zrobię to, ponieważ gracze łamiący regulamin muszą otrzymać za to jakąś karę aby taka sytuacja więcej się nie powtórzyła.

A ktoś Cię będzie do tego zmuszał? Śmieszne. Sam masz ocenić przypadek, czy komuś należy się ban, czy też i nie. Jeśli jednak masz wątpliwości co w danej sytuacji zrobić to po prostu pytasz i tyle, lecz nikt nie będzie Cię zmuszał, w końcu Ty nadajesz karę.

A właśnie co do kary. No nie zawsze gracze muszą otrzymać tę karę hehe briczowcy muszom huhu bo czasem wystarczy nawet tylko słowne ostrzeżenie i tyle.

Co do samych godzin bardzo fajnie grasz tyle ile możesz więc plusik.

A podanie no cóż, nie powala na kolana, myślę, że troszkę krótkie oraz te argumenty już takie wymuszone.

Podsumowując jestem na NIE głównie z przyczyny, iż uważam, że nie jesteś jeszcze na tyle dojrzały do pełnienia funkcji administratora. Popraw swoje zachowanie i pokaż, że się zmieniłeś jak pewna osoba ;3.

Pozdrawiam!

~NeCkeR

Kończ waść wstydu oszczędź.

Posted (edited)

Okay, dawno tego nie robiłem ale się wypowiem.
Logisia znam (?) długo, jeszcze 2 lata temu gdy nie miałem uprawnień grałem z nim, krótko bo krótko ale grałem. Zawsze zachowywał się normalnie i nie było z nim problemów. 
No to przechodząc do podania. 
Wiek jest okay, choć nie mi to oceniać.

Podanie nie zachwyca swoją długością ale co można pisać w takim podaniu?
Śmianie się z briczowców. Tak Logiś śmieje się z briczowców, ale co w tym złego? "Za moich czasów" też był temat memów, tylko już nie o samych graczach co o grupie graczy. Tak przy okazji to pewien pan wyżej także nie wykazuję wyższego poziomu niż gimnazjum a mimo to jest przy "władzy".
Jak już jestem przy tym co napisał Necker, piszesz o normalności a gdy Ciebie zabiłem na serwerze to przyszedłeś na kanał na którym siedziałem i troszkę przesadziłeś ze słownictwem mimo że się tak dobrze nie znaliśmy, to chyba nie jest normalne co? (nie przytaczaj tutaj gry w grida bo jeśli mnie pamięć nie myli to było trochę później i jednak kompletnie inna sytuacja, tam się każdy wyzywał). Piszesz o tym że ktoś ma być neutralny, nie da się być w 100% neutralnym. Wiem to z autopsji. Śmieszy mnie fakt że punktujesz to że dostał na tak od osób z którymi siedzi, gada i dobrze się zna. Gdyby uważali że się nie nadaje to raczej nie napisali by mu na tak, no chyba że ja się mylę... 
Godzinki jak i motywacja są okay.
Mimo że chętnie bym zobaczył logisia z prefixem "KidOP" to zostanę neutralny bo jestem tylko jakimś randomowym zaufanym. (No i żeby nikt mi kolesiostwa nie zarzucił bo ola boga gram z logisiem)

Pozdrawiam Troniś.

Trochę tu offtop będzie ale najwyżej dostane warna. Necker, mimo że jestem młodszy to również nie uważam że dojrzałeś do pełnienia obecnej roli. Dziwi mnie że osoba która dostała permbana za wyzwiska dalej pełni stanowisko Operatora. Nie dostałeś unbana za skruchę i odwołanie tylko za śpiewanie piosenki o "briczu". Więc nie tobie jest pisać kto jest dojrzały do pełnienia danego stanowiska. Wiek to tylko liczba.

Edited by Troniś

Yo

Ja tam logisia niezbyt znam, chociaż mówił mi, że trochę razem graliśmy (nadal nie wiem kiedy), kojarze go jako takiego zwykłego człowieka, który czasem powie coś śmiesznego, ale nie za często. No ale wygrał Majorkowe karaoke to może coś umie.

Byłeś tym moderatorem, gites, ładnie piszesz, że postarasz sie być brutalny, i tam jakieś duperelki.

Jak już mówisz, że sie znamy to wiesz, jakaś faworka nie zaszkodzi wink wink.

Standardowo trzeba wypominać, że pomagać nowym możesz bez rangi, ale to i tak każdy wstawia u siebie a potem podkreśla u innych, więc luzik

A zmuszać do banowania nikt nie będzie, bo po co, daj im autoslaye czy coś.

Fajnie, że masz nadzieje, iż sie dostaniesz, bo ja też 😜

Na tak ziomale

CZEMU NIE MOGE USUNĄĆ TEJ EMOTKI GRRR