Jump to content
xde

Perm ban xde

Recommended Posts

[b]1. Nick, na który została nałożona kara: xde
[b]2. Steam ID: /id/745746345345543463/
[b]3. Administrator, który nałożył karę: Snajpero
[b]4. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:0:203879628&advType=steamid&Submit
[b]5. Opis sytuacji: wszedłem se na serwer miałem rózowe textury i erory grałem chwile i się zaczeła nowa runda i się zrespiłem ale nie mogłem chodzić strzelałem do typów i kilka zabiłem pózniej wyszedłem z serwea chciałem wbić a tam piszę ban za cheaty  i strzelanie przez ściany
[b]6. Coś od siebie: Bardzo przepraszam nie wiedziałem ze oni mnie nie widzą  i ze jestem w ścianie ponieważ u mnie wyglądało to tak jagbym się normalnie zrespił przepraszam jescze raz  chciałbym dostać unaban i grać z kolegami w scp albo w tt  pobrałem już wszytkie potrzebne textury zeby nie było tych rózowych textur i erorów jescze raz przepraszam i proszę o unabana
Cytat
się zrespiłem ale nie mogłem chodzić

To jakim cudem wszedłeś do ciężarówki z której strzelałeś do ludzi? Zabiłeś 2 osoby przez ścianę ciężarówki, osobę w niej się znajdującą, a następnie wyszedłeś z serwera. Brak tekstur nie umożliwia ci strzelania przez ściany.

Sprawdziłem to i owszem da się strzelać przez obiekty oznaczone errorami, lecz tak czy siak xde nie powinien wykorzystywać tego na swoją korzyść. Zabił 3 inne osoby jako innocent przez ścianę ciężarówki. Wykorzystał błąd, by zyskać zabójstwa (3) jako innocent chociaż wiedział iż znajduje się w jakimś obiekcie (Jeżeli nie masz tekstur a staniesz na propa z errorem to co chwilę odbijasz się od niego).

Edited by Snajpero28
Masło maślane
Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...