Jump to content
Sign in to follow this  
Lajter

]ban[ Lighter

Recommended Posts

Posted (edited)

1. Nick, na który została nałożona kara:  Lighter
2. Steam ID: STEAM_0:1:80996331
3. Administrator, który nałożył karę:  Edzio 
4. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:1:80996331&advType=steamid&Submit
5. Opis sytuacji:  Gram sobie na wspaniałym serwerze ttt strefa gier na mapie mincraft wszystko idzie jak po maśle aż tu nagle jako detektyw zauważam pewną osobę która postrzeliła mnie w netherze w głowę parę razy - jako że przestała do mnie strzelać próbowałem się bronić lecz nie widziałem za konieczne zabicie go. Więc uciekłem z netheru dając kosa na osobę która była odpowiedzialna za moje szkody na zdrowiu w strachu przed tym, że może okazać się osobą niewinna co mogło poskutkować w moim dwunastogodzinnym banie tak zwanym karmabanie. Po rundzie dostałem bana z wiadomością że współpracowałem ze zdrajcą pomimo osoba, od której uciekałem okazała się niewinna. Nie powodu mojej kary, proszę o szybką pomoc. 
6. Coś od siebie:  Zawsze uważałem że Edzio jest jednym z najlepszych administorów na serwerze, lecz nigdy tego nie mówiłem. Myślę, że jak wyjaśnimy sobie tą sytuację możemy jeszcze być przyjaciółmi. 

#edit - tak sobie rozmyślam - współpraca wymaga co najmniej dwie osoby - dlaczego jestem jedyny który dostał bana? przecież nie wiedziałem ze współpraca ze sobą to grzech

gorąco pozdrawiam, barttek

Edited by Laki

Posted (edited)

jestgem na tak gralem twedy i nie widzialme zadnego powodut utaj

ale tak na serio to ani ja ani halow nic nie zrobilismy a reszta typów wtedy to przytłuki o co chodzi ci edzio 

edit. o to jednak ja jakos nawet dobre

Edited by Zuris

Cytat

#edit - tak sobie rozmyślam - współpraca wymaga co najmniej dwie osoby - dlaczego jestem jedyny który dostał bana? przecież nie wiedziałem ze współpraca ze sobą to grzech

Tak wiem, po nadaniu tobie bana zapomniałem dać bana drugiej osobie. Jednak dzięki szybkiej reakcji twojego kolegi poprawiłem swój błąd. 

Ps: Dzięki Zuris, pierwszy raz widziałem aby ktoś zgłaszał się po bana.

Wpierw może zacznę od oceny twojego zachowania (oraz kolegi) na naszym serwerze TTT, macie dokładnie gdzieś innych graczy, klniecie, wyzywacie, 'bawicie się' nowymi graczami. 

Przesz 2 mapy robiliście wszystko aby mnie poruszyć, wyzywaliście mnie i prowokowaliście. Parę razy dostawaliście gaga oraz mute ale was nic nie ruszy...prawda?

Wracajmy to "tematu" nadania bana, jednak mała historyjka co do rudny by się przydała.

Runda rozpoczyna się od tego że kolega Zuris wraz z lighterem znajdują sobie gracza (bartosza) do zabawy... ale dobra przejdę od razu do powodu bana... 

https://www.youtube.com/watch?v=KIxzexIDu_w&feature=youtu.be

Kładziesz sobie remote na waszym koledze do zabawy (już nie zwracam uwagi na to że zabija sobie graczy a wy to ignorujecie) lighter oczywiście całej sprawy nie widział patrząc się na zurisa... ani nie słyszał będąc obok wybuchu...

Dziękuje i bez odbioru.

Każdy lowkey wie, że przychodzicie na serwer powalić w chuja, propkillować i trolować. Cała wasza gra polega na balansowaniu na granicy bana, sprawdzaniu, który bardziej nagnie zasady i nie dostanie bana. W momencie dostania bana nawet nie wiedzieliście, że dostaliście go za tą sytuację. Zuris zaczał gadać o zupełnie innej rundzie, pokazuje to tylko, że ignorowanie aktów T jako innocent jest u was codziennością, robicie to nieświadomie, niezwracając już na to większej uwagi. Zastanawia mnie tylko to, czemu nikt wiele wcześniej nie postanowił dać wam buta. See ya in 3 months, hopefully not.

dobra do tego filmiku: darłem wtedy ryja i ten typ co mu jebxx remotea tez to lajter pewnie nie uslyszal i walenie. Mnie tam nie obchodzi czy słyszał czy nie, wysadziłem miłego pana bartka bo było paru typow i wprowadzilem zamet, to czy lighter zobaczyl, co z tego wywnioskowal mało mnie w sumie obchodzi bo po prostu gramy i sobie rozmawiamy. nie kazdy spina poslady na kazdy mozliwy ruch. szkoda, ze nie napisales jak na poprezdniej mapie zabilem go z 3 razy jak byl t, ale jakos trzeba sobie radzic

Cytat

przychodzicie na serwer powalić w chuja

Ja rozumiem zuris że według ciebie to ja się na pewno mylę a on tego nie widział... ale ty na jego oczach wyciągasz remote i na niego plantujesz... byś dał sobie siana i przyznał się do winy a nie udawał że to pomyłka... nie wiem w jakim wieku jesteś ale to co ze sobą oraz z kolegą reprezentujesz to koszmar... i sobie tak myślę że kara jest dość niska jak na takie CV.

Posted (edited)

nie przyznam sie ze to prawda bo to nie jest prawda, ale ty chcesz nas wyrypac z serwera po prostu. plantuje na tego nowego typa którego manipulujemy przecież, lighter patrzy i nie reaguje bo nie widzi, on wybucha a ja se gdzies wtedy poszedlem jak tak było z 3 typkow z portalu. i uwierz, mam mniej lat niz ty o jakies 5

btw. CV z garrys moda to wpisz sobie jak do pracy bedziesz leciał, kazdy przyjmie za operatora na sg

Cytat

Kiedy w końcu dostaniecie permbany?

Edited by Zuris

Posted (edited)

WIĘC 

edzio - "Przesz 2 mapy robiliście" przez tutaj powinno byc popraw bo ktos ogarnie

"macie dokładnie gdzieś innych graczy, klniecie, wyzywacie, 'bawicie się' nowymi graczami. "

tak, nie obchodza nas ludzie ktorych nie lubimy, tak klniemy, tak wyzywamy i tak bawilismy sie Z nowym graczem ktory nie mial nic przeciwko tego ze go gdzies podsadzilismy i z nim zartowalismy (TEZ SIE SMIAL :O)

"PrzeZ 2 mapy robiliście wszystko aby mnie poruszyć, wyzywaliście mnie i prowokowaliście."

- najmocniej przepraszam jesli uznales niektore moje slowa za prowokacje, wydaje mi sie ze nie zdarzylo mi cie zwyzywac ale jesli tak, to dlaczego nie zwrociles mi uwagi? dlaczego nie powiedziales po prostu ze mam przestac?

https://www.youtube.com/watch?v=KIxzexIDu_w&feature=youtu.be - bardzo podoba mi sie dowod w ktorym nie widac wszystkich czynnikow ktore mogly wplynac na sytuacje, w tym momencie rozmawiam z moim kolega z banicja poniewaz doslownie nie mialem pojecia o tym ze wtedy nalozyl remote *nie musicie mi tu wierzyc ale w sumie akurat tego nie slyszalem* poniewaz zuris wtedy zagluszyl to swoim mikrofonem kaszlac czy wydawajac jakis inny dzwiek, szczerze to nie jestem tez pewien czy wtedy nie bylo tam smoke dlatego bo na pewno chociaz jeden tam byl ale no dowod ktory nie przedstawia sytuacji w pelni przeciez tutaj starczy bo to ci zli trolle

Szejdi "Kiedy w końcu dostaniecie permbany?"

odpowiedz nie pomaga w sytuacji ani nie przedstawia zadnego dowodu, ja bym za to dostal warna ale no : O

major " W momencie dostania bana nawet nie wiedzieliście, że dostaliście go za tą sytuację."

@up , "Zuris zaczał gadać o zupełnie innej rundzie, pokazuje to tylko, że ignorowanie aktów T jako innocent jest u was codziennością, robicie to nieświadomie, niezwracając już na to większej uwagi." x D 

a pozatym TO

reporty nie sprawdza sie podczas rundy : O

dlaczego bartosz nie zaaragowal na remote? przeciez jako ze ja go uslyszalem to on tez musial slyszec, czyzby kolejna wspolpraca z T?

(już nie zwracam uwagi na to że zabija sobie graczy a wy to ignorujecie) - sam powiedzial ze jest to samoobrona wiec mysle ze moge mu uwierzyc

"to co ze sobą oraz z kolegą reprezentujesz to koszmar..." x D

to na tyle czymajcie sie trześć i serwus 

Poprawione żeby dało się przeczytać.

Czytam ten post N-ty raz i nadal nie jestem w stanie go rozszyfrować. Ochłoń z emocji, pomyśl to co chcesz napisać i przeczytaj to dwa razy zanim wyślesz w eter.

Nie jestem w stanie rozszyfrować tych hieroglifów mimo że czytam je już 20 minut.

Jeżeli nadal nie jesteś w stanie napisać poprawnie gramatycznie dłuższego posta, poproś kogoś o sprawdzenie. Nawet ja mogę ci pomóc.

Te "XD" czy " : O" Potęgują uczucie wybicia z rytmu. Radzę też z tego zrezygnować, szczególnie w połączeniu z problemami z gramatyką, oraz problemami leksykalnymi.

Jeśli nadal będziesz pisał posty na odpierdziel się, to odwołanie zostanie zamknięte.

~Laki

Edited by Laki

Według mnie panowie Zuris, oraz Bartek jak zwykle robią aferę z niczego. Myślę, że odpowiednim środkiem zapobiegawczym w tej sytuacji powinno być znaczące wydłużenie bana, a może nawet nałożenie bana pernametnego, gdyż jak zawsze powtarzam mniejszym złem byłoby eliminowanie pojedyńczych jednostek dla dobra społeczeństwa celem utworzenia serwera utopijnego. Korzystając z okazji wnoszę również o nadanie blokady wszystkim graczom poniżej 15 roku życia.