Jump to content
bodzio3334

<BR#2> Bodzio

Recommended Posts

1. Wiek (preferowany >= 16) = 16

2. Adres e-mail = [email protected]

3. Steam ID oraz namiary = https://steamcommunity.com/id/BodzioRichman ,STEAM_1:1:167909151 ,Discord = Bodzio#9477

4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator = Ponad 8 miesięcy jako Moderator na serwerze Breach, 2 lata jako Administrator na serwerze Team Fortress 2, do dziś Administrator serwera Gta RP.

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty = Chciałbym zostać administratorem ponieważ lubię pomagać innym ludziom jak i pilnować aby nikt nie łamał regulaminu. Mam duże poczucie sprawiedliwości by gracze przestrzegali regulamin ale nie od razu karać ludzi za ich przewinienia a bardziej zależy mi na tym by zrozumieli swój błąd i go nie popełniali w przyszłości. Zdaję sobie sprawę z tego, że serwer posiada już sporą ilość adminów, ale jak dla mnie osób "opiekujących się" serwerem nigdy za dużo. Sam popełniłem trochę niecnych czynów za które zostałem słusznie ukarany ale każdy uczy się na własnych błędach. Jestem dosyć rozpoznawalny na serwerze m.in. za BunnyHopa. Przy rozpatrywaniu reportów postaram się pozostać neutralny. Mam nadzieję że podanie będzie dobrze rozpatrzone.

6. Gametracker = https://www.gametracker.com/player/Bodzio/193.110.121.82:2302/

Witam! Bodzio jest graczem, który pojawił się na serwerze po długiej przerwie z rangą zaufanego. Od razu zauważyłem, że pilnował porządku na serwerze i zgłaszał łamanie regulaminu (robi to do dziś, jest jednym z moich głównych źródeł reportów i chwała mu za to). Zacznijmy więc od podania; Wiek w sam raz, doświadczenie wygląda na pokaźne, nie wiadomo jedynie czy rzetelne, ale jeżeli faktycznie pełniłeś przez tak długi okres funkcję administracyjną to wielki plus dla Ciebie.

On 7/1/2019 at 8:54 AM, bodzio3334 said:

Chciałbym zostać administratorem ponieważ lubię pomagać innym ludziom jak i pilnować aby nikt nie łamał regulaminu.

Może rzadziej pomagasz, bo niezbyt pamiętam, żebyś wielu osobom pomagał nauczyć się grać na serwerze lub ogarnąć potrzebne komendy, ale faktycznie pilnujesz regulaminu jak prawie nikt inny.

ale nie od razu karać ludzi za ich przewinienia a bardziej zależy mi na tym by zrozumieli swój błąd i go nie popełniali w przyszłości.

Ciesze się, że podzielasz moje zdanie w tym temacie. Osobiście wolę najpierw dać ostrzeżenie i pouczyć, pomóc, doradzić, zamiast od razu nałożyć blokadę. Zależy oczywiście od przewinienia i od stażu osoby łamiącej regulamin.

Zdaję sobie sprawę z tego, że serwer posiada już sporą ilość adminów

Aktualnie w administracji jest 11 osób, z czego ledwie połowa wchodzi na serwer częściej niż raz na 3-4 dni. Biorąc pod uwagę fakt, że teraz przez większość dnia na serwerze jest ponad 25 osób to administrator jest potrzebny, a często jest tak, że przez kilka godzin z rzędu takowego nie ma. Wiąże się to oczywiście z tym, że każdy z nas ma też życie prywatne i są rzeczy ważniejsze niż Breach. Rekrutacja jest otwarta nie bez powodu.

Sam popełniłem trochę niecnych czynów za które zostałem słusznie ukarany ale każdy uczy się na własnych błędach.

Odnośnie tych niecnych czynów... Kara w moim przekonaniu zbyt surowa, ale rozumiem dlaczego została nałożona. Osoba zaufana ma ten przywilej za to, że dobrze się zachowuje na serwerze i przestrzega regulamin. W momencie, gdy zaufany nie przestrzega regulaminu to przestaje być zaufanym. Z drugiej jednak strony przewinienie było niezbyt poważne (kampienie ponad 30 sekund i zabicie bezbronnego D jako Naukowiec na przejściu między LCZ i HCZ) , więc w moich oczach nie wpływa znacząco negatywnie na całokształt kandydata.

Jestem dosyć rozpoznawalny na serwerze m.in. za BunnyHopa.

Aż za bardzo. Prawie codziennie dostaję od graczy na priv lub na admin chacie "Ten Bodzio ma skrypty na bh, weź go ogarnij". Sam bunnyhopowałem jeszcze w CS:Source oraz CS:GO i wiem, że robisz to bez użycia żadnych programów zewnętrznych, ale osiąganie prędkości dźwięku jako niektóre SCP poważnie niszczy rozgrywkę. Ta sprawa jest mało związana z podaniem, ale skoro sam o tym wspomniałeś to czemu by nie rozwinąć.

Odnośnie zachowania Bodzia na serwerze przychodzą mi na myśl pewne sytuacje, w których działał mi na nerwy, ale ostatnio zdecydowanie się poprawił. Co do aktywności - były pewne luki w ostatnim miesiącu i kilka dni z rzędu z minimalną aktywnością, ale całościowo aktywność jest dobra. Miałem zamiar się bardziej rozpisać, ale podczas pisania wypowiedzi zdałem sobie sprawę, że Bodzio ostatnio zachowuje się na serwerze dobrze i nie byłem w stanie przypomnieć jakiegoś bardzo rażącego zachowania. Podsumowując, ze względu na całokształt użytkownika jestem na TAK. Oby Twoje zachowanie na serwerze nie zmieniło się na gorsze, a myślę, że znajdzie się dla Ciebie miejsce w naszym skromnym gronie.

Pozdrawiam, Miniorek

Bodzio na serwerze nie sprawia problemów. Nie ma się o co przyczepić w jego zachowaniu na serwerze, ani w podaniu. Jak już miniorek wspomniał, na serwerze często jest trochę osób, przez co administratorzy się przydadzą. Jestem na TAK.

Witam,

Wiek spoko.

Doświadczenie dość spore. Jestem ciekaw czy też tak dobrze je pełniłeś.

W dniu 1.07.2019 o 08:54, bodzio3334 napisał:

Mam duże poczucie sprawiedliwości by gracze przestrzegali regulamin ale nie od razu karać ludzi za ich przewinienia a bardziej zależy mi na tym by zrozumieli swój błąd i go nie popełniali w przyszłości.

Żeby pilnować innych by przestrzegali regulaminu, najpierw trzeba samemu go przestrzegać. Pamiętam jak dostawałeś ostrzeżenie od Gaspcia za złamanie regulaminu, posiadałeś wtedy jeszcze rangę "zaufany" skończyło się wtedy tylko na ostrzeżeniu. Nooo i właśnie gdzie wtedy zrozumiałeś swój błąd, jeśli w późniejszym czasie straciłeś zaufanego, a tym razem złamałeś regulamin przy Alucardzie. To nie wiem gdzie było wtedy Twoje poczucie sprawiedliwości oraz rozumienie swojego własnego błędu.

Zdaję sobie sprawę z tego, że serwer posiada już sporą ilość adminów, ale jak dla mnie osób "opiekujących się" serwerem nigdy za dużo.

No jest spora ilość tej administracji, lecz aktualnie jest okres wakacyjny przez co ludzie mają więcej czasu by grać, sam zauważyłeś, że rekrutacja została otwarta akurat na wakacje. No, ale jak są wakacje to wakacje mają też administratorzy, nie potrafimy siedzieć sobie cały czas na serwerze i pilnować porządku, bo w końcu odpoczynek też nam się należy. Chyba, że ktoś faktycznie nie wystawi nawet nosa na słońce to wtedy siedzi 24/7.

Jestem dosyć rozpoznawalny na serwerze m.in. za BunnyHopa.

A jakiś bardziej lepszy powód dlaczego jesteś rozpoznawalny? Jakiś może...dobry? Bo myślę, że robienie BunnyHopa i robienie z siebie gwiazdy, która wykonuje go "niesamowicie" to nie jest żaden powód do jakiejś większej sławy...

Przy rozpatrywaniu reportów postaram się pozostać neutralny.

No tak jak u logisia, powtarzam, masz być neutralny, a nie starać się.

Samo podanie stosunkowo krótkie, argumentów no dużo nie ma.

Godziny są, grasz bardzo dużo więc fajnie.

Podsumowując jestem na NIE.

Pozdrawiam!

~NeCkeR

Kończ waść wstydu oszczędź

Hejka! ^=^

Aktywność masz dosyć dobrą, więc przejdę do konkretów. Bodzia znam bardzo długo i przez ten czas rzadko robił problemy. Niestety ostatnio stracił zaufanego ( I napisał podanie na KidOP'a a parę dni potem znowu na zaufanego. Szczerze nie wiem po co). Na serwerze nie sprawiasz większych problemów.

Edit: Zaufam ci i dam tobie na TAK, nie zawiedź mnie.

Oyasumi Nasai.

Edited by SCP-Natsuki
Zmiana Zdania

Yo

Ja tam Bodzia kojarzę tylko z wyrzucania ludzi za ping (biedny zolak)

Z tego co słyszałem bodzio stracił niedawno rangę zaufanego, więc nie wiem, czy to kłamstwo z tym poczuciem sprawiedliwości, czy zwyczajne potknięcie.

W normalnych warunkach byłbym za przyjęciem kandydata, jednak  coś takiego jest wielką ujmą w podaniu, co niestety powoduje, że jestem na NIE.

A i natsu, weź przestań z tym japońskim plox

Edited by SCP-Natsuki
nie

Dzień dobry! (chyba)

Więc zaczynamy, Bodzia znam już jakiś czas większych problemów nie sprawia (przynajmniej nie przymnie).Na serwerze prawie każdy go zna (szczegulnie dzieci które chcą od niego uciec jak jest palącym).Jak już miniorek wspomniał zgłasza ludzi łamiących regulamin (Lepiej żeby ta informacja się po majorce nie rozprzestrzeniła),Aktywność jest duża (tak wielka jakby z życiem nie miał co robić).Mówisz że w reportach BĘDZIESZ STARAŁ się być neutralnym (napisałeś to tak jakbyś chciał powiedzieć że znajomym będziesz dawał ulgę)

Wiek masz preferowany ale to raczej nie ocenia jaki jesteś naprawdę, doświadczenie masz i to ogromne (JEDNAK ciekawi mnie jak nie nauczyłeś się przez te 2 lata że bhopa się nie używa)

Bhop: -

Pilnowanie graczy:+

Aktywność:+

Doświadczenie? :=

Pisanie o Neutralności (JA UZNAJE TO ZA KŁAMSTWO):-

Z moich obliczeń wynika że jestem NEUTRALNY

Dowidzenia miłego dnia.

Hejka! 

Bodzia znam już spory czas i szczerze nie mam co do niego żadnych zastrzeżeń jest bardzo aktywnym graczem i miłym. Na serwerze jest głównie rozpoznawalny za swoje umiejętności w robieniu bhopa. Doświadczenie jak sam napisał w podaniu ma spore ale co będzie to się jeszcze okaże. Bodzio ostatnio stracił range zaufanego ale moim zdaniem powód zabrania mu tej rangi był trochę głupi dlatego w ogóle to nie powinno być brane pod uwage. Jeśli chodzi o moje zdanie to oczywiście jestem na TAK i chętnie go zobacze w gronie administracji.

Pozdrawiam Logiś

Witam 

Na serwerze grasz dość często problemów żadnych większych nie sprawiasz, często alarmujesz administrację że na serwerze dzieje się coś niedobrego a akurat nie ma na nim żadnego administratora, doświadczenie jako administrator posiadasz więc nie będzie problemu na początku z nauką komend, miałeś co prawda jedną sytuację przez którą straciłeś zaufanego ale każdemu może się noga powinąć.

Sprawę twojego bhop-a pozwolę sobie przemilczeć.

Podsumowując jestem na TAK 

Dobry

Bodzia na serwerze spotykam dość często, z ogólnej obserwacji wynika iż jest on dość spokojnym graczem znającym regulamin. Tak jak już napisał Ravik, Bodzio nie sprawia problemów na serwerze, a większość reportów na niego z tego co mi wiadomo to o te rzekome "skrypty" na BH. Podsumowując, mam dobrą opinie o tym graczu i w pełni popieram jego podanie. 

Szczygiel

Edited by Punkie

Hejooooooo

Na serwerze jak gram widzie cię dość często, nie sprawiasz problemów (choć niedawno straciłeś zaufanego), do zachowania nie da się przyczepić więc no moja odpowiedz to

TAK

Zelazko : )

Dobrý den

Samo podanie jest napisane dobrze, jest krótkie, na temat i nie można się do czego przyczepić. Twoja aktywność jest bardzo dobra i nie można ci zarzucić, że nie ma cię na serwerze. Nie stwarzasz żadnych problemów i pomimo to, że straciłeś zaufanego, to można potraktować to jako małe potknięcie, ale o ile się nie mylę, taka sytuacja się nie powtórzyła.

Ktoś by mógł napisać "Pomagać można jako normalny gracz" czy coś takiego, ale patrząc na twoją pomoc (twoje report na discordzie itp.) można dość do wniosku, iż dodanie cię do administracji, będzie to dobrym posunięciem, ponieważ wydaje mi się, będziesz dobrym administratorem, patrząc na twoją aktywność, twoje doświadczenie jak i twoje zachowanie na serwerze.

Oczywiście jestem na TAK i mam nadzieję, że za niedługo będziesz na serwerze, w grupie "KidOp"

~ TamrielH

Edited by TamrielH

Bodzia znam jakiś czas, na prawdę bardzo przyjemna osóbka, miło się z nim gra, rozmawia, da się z nim pośmiać, ale też wie jak zachować się w odpowiednich sytuacjach. Ogólnie, to bardzo dobry gracz i podejrzewam, że będzie to bardzo dobry administrator, mój głos jest oczywiście za, pozdrawiam.

Podanie zaakceptowane.
Po rangę proszę zgłosić się na discord do mnie.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...