Jump to content
Sign in to follow this  
(L)obert Kubica

[Perm Ban] [#2] (L)obert Kurwica

Recommended Posts

1. Nick, na który została nałożona kara:  (L)obert Kurwica
2. Steam ID:  STEAM_0:1:180467402
3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=(L)&Submit=Search
4. Opis sytuacji: Cóż, było to trzy miesiące temu, niepotrzebnie wtrąciłem się do dyskusji, wyzywając przy tym administratora Natsuki, po tym zostałem permamentnie zbanowany. Po czasie zrozumiałem, że moje zachowanie było co najmniej niestosowne. 
5. Coś od siebie: Tak jak mówię, przemyślałem sobie kilka rzeczy, wiem, że to co wypisywałem było głupie i niepotrzebne, dałem ponieść się emocją oraz po prostu chciałem się popisać przed proroczkiem i raviczkiem (XD). Chciałbym dostać tego unbana, gdyż prócz bana za wyzywanie, nigdy nie zostałem ukarany za jakieś przewinienia w grze, zawsze grałem zgodnie z zasadami i nikt się na mnie nie skarżył, a jak ktoś już mnie zreportował, to zazwyczaj nie było żadnych podstaw żebym dostał jakąś kare, po za tym chciałbym znowu pograć sobie na breachu bo trochę przyzwyczaiłem się do graczy z tego środowiska, oraz do całego trybu. Zdaję mi się, że byłem "dobrym" graczem, moje zachowanie było stosowne, prócz właśnie tego, że po pewnym czasie poczułem się zbyt pewnie wśród graczy i dawałem upust emocją wyklinając osoby, zostałem za to ukarany, przemyślałem swoje zachowanie, zrozumiałem parę spraw - Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego odwołania. Na koniec chcę dodać, że naturalnie przeprosiłem wszystkie osoby, (oczywiście, do których miałem jakąkolwiek możliwość kontaktu) które jakkolwiek wcześniej uraziłem. Pozdrawiam

Posted (edited)

Więc, Lobert był bardzo energicznym graczem bricza, przez co często lubił (a najczęściej młodszych) wyzywać/kłócić się z nimi. 

3 godziny temu, (L)obert Kubica napisał:

wyzywając przy tym administratora Natsuki, po tym zostałem permamentnie zbanowany. Po czasie zrozumiałem, że moje zachowanie było co najmniej niestosowne. 

Noo, co najmniej okropne. Wyzywanie administratora na discordzie, wyzywanie niektórych osób na serwerze + częste kłótnie z Prorockiem. image.png.0a4a0d351b0cd256c13cbd3e2d9d3c8b.png To jest taki przykład (chociaż bywało gorzej).

Nie wiem na czym miało polegać to całe popisywanie, wyzywaniem nas? Masz 2 bany za obrazę graczy.  Jak dla mnie nie powinieneś dostać unbana.

Edited by RavikPL

Posted (edited)
21 minut temu, RavikPL napisał:

Więc, Lobert był bardzo energicznym graczem bricza, przez co często lubił (a najczęściej młodszych) wyzywać/kłócić się z nimi. 

Noo, co najmniej okropne. Wyzywanie administratora na discordzie, wyzywanie niektórych osób na serwerze + częste kłótnie z Prorockiem. image.png.0a4a0d351b0cd256c13cbd3e2d9d3c8b.png To jest taki przykład (chociaż było gorzej).

Nie wiem na czym miało polegać to całe popisywanie, wyzywaniem nas? Masz 2 bany za obrazę graczy. No jak dla mnie, to nie powinieneś dostać unbana.

Zauważyłem, że odkąd minęło -/+ 2 miesiące od mojego bana, stałeś się dla mnie straaaasznie chamski, to tylko potwierdza, że jesteś fałszywym człowiekiem. Dobrze pamiętam jak rozmawialiśmy na discordzie prorocka, jeszcze wtedy z pawvlusem. Baaardzo was to bawiło i wcale nie czułem się nakręcany. Jakie kłótnie z ProRockiem? Nigdy czegoś takiego nie było, nigdy nie pokłóciłem się z ProRockiem, nie wiem; prześmiewcze wyzwiska od niego w moją stronę i na odwrót to są według ciebie kłótnie? widzę, że poruszenie waszego tematu w moim odwołaniem bardzo cię zabolało, skoro z dawnego kumpla teraz piszesz takie bzdury na mój temat. Jedyne co zjebałem to ta cała sytuacja na Discordzie Strefy Gier. 

Cytat

Nie wiem na czym miało polegać to całe popisywanie, wyzywaniem nas? Masz 2 bany za obrazę graczy. No jak dla mnie, to nie powinieneś dostać unbana.

W ogóle nie rozumiem co ty teraz piszesz, kiedy ja was obrażałem? Zaraz pewnie poleci milion ssów z discorda prorocka, no tak, bo wcale nie było to prześmiewczo, jeszcze raz... Kiedy wyzywałem was na POWAŻNIE? Nigdy, ponieważ byliście jedynymi osobami z breacha, z którymi dalej miałem jako taki kontakt i chciałem go podtrzymać. Wkurwiłeś mnie ostatnio dlatego wyszedłem z tego discorda i od tamtej pory widzę, że stałem się tym najgorszym. Mam dwa bany za obrazę, ani jednego za jakieś przewinienia w grze, wiem, że zjebałem wyzywając Natsukiego, ale jakoś teraz potrafię odpisać Ci normalnie. Nigdy do was nic nie miałem, nie wiem skąd nagle taka zmiana u Ciebie.

Ogólnie, tak na zakończenie, choć nic do chłopa nie mam, to Chciałbym podkreślić dość istotną rzecz, iż cała sytuacja ta, z wyzywaniem została zapoczątkowana przez samego Natsukiego, większość szczegółów jest w poprzednim odwołaniu, które niestety zostało odrzucona. To tyle.

Edited by (L)obert Kubica

Konnichiwa! ^=^
Sytuacja dotyczy mnie, więc czas się wypowiedzieć! Kubica wyzywał mnie z 3 miesiące temu na discordzie Strefy Gier po tym jak go sprowokowałem używając w jego kierunku jak i paru jego kolegów słowa ,,pajac''. Lobert Kubica przeprosił mnie po tym zdarzeniu (jak i paru graczy za to co zrobił), więc mam nadzieję, że zrozumiał swój błąd.
Według mnie, ban powinien zostać zdjęty lub skrócony do 2 miesięcy. 

Pozdrawiam, 
Natsuki!

Zdejmujemy tobie bana, widać iż żałujesz swój występek, który zrobiłeś i mam nadzieję, że nie powtórzysz tego drugi raz.
Jeżeli zrobisz coś podobnego znowu, to nie dostaniesz już drugiej szansy, więc wykorzystaj ją dobrze.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this