Jump to content
Sign in to follow this  
pawvlus

[PBAN] [#2] pawvlus

Recommended Posts

Nick, na który została nałożona kara: pawvlus
Steam ID: STEAM_1:0:459548880
Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=pawvlus&Submit=Search
Opis sytuacji: Opiszę to jak najkrócej jak mogę. Otóż owa sytuacja zaistniała ok. 3 lub 4 miesiące temu, chyba w marcu. Na początku mojej "przygody z permbanem" dostałem slay'a bo zrobiłem trolling aka wywalenie wszystkich ammo boxów z respu NTF, przez co przyszli gracze respiący się jako NTF się zdenerwowali i wlepili mi reporta. Zdenerwowany ja, stworzyłem  multikonto, I ja, wbiłem, jak i zacząłem wyzywać ludzi od wszystkiego co mi przyszło do głowy. Akurat wtedy dostałem tego permbana. No cóż, napisałem odwołanie, ale zostało ono odrzucone. Po kilku godzinach od permbana próbowałem wejść na serwer, ale głupi pawvlus, zapomniał, że ma permbana. Wkurzony tą sytuacją, zgapiłem pomysł owej "zemsty", bo nie wiem jak to nazwać, od innego kolesia. Było to wchodzenie i wychodzenie na serwer z banem i obraźliwymi nickami, do których nie chcę wracać. Wtedy obrażałem większość graczy, w sumie tych starszych i bardziej znanych, a w szczególności Anielicę. Nie chcę wspominać od czego. I właśnie kilka dni temu, uświadomiłem sobie, co ja odwaliłem, i jakiego debila z siebie zrobiłem. Teraz, za wszystko żałuję.
Coś od siebie: Chcę powiedzieć, że nie spodziewam się tego unbana, i nie będę się dziwić, jak go nie dostanę. To co odwaliłem było idiotyczne. Uświadomiłem sobie to. Wiem że większość osób które wtedy grały mnie przez to nienawidzi, ale również się im nie dziwię dlaczego. Większość osób które wyzywałem otrzymały ode mnie przeprosiny, i nie zawsze były one przyjęte. Chcę jeszcze raz przeprosić wszystkich, a w szczególności Anielicę. Pokazałem z siebie debila, tekstami, które na pewno cię uraziły jak i nie tylko ciebie, które może zraniły twoje uczucia. Nie wiem co ja chciałem tym osiągnąć, czy popisać się przed kolegami swoim debilizmem. Teraz za wszystko żałuję i staram się zmienić jak i wszystko naprawić.

Edited by pawvlus

2 godziny temu, pawvlus napisał:

Chcę powiedzieć, że nie spodziewam się tego unbana, i nie będę się dziwić, jak go nie dostanę.

To po co w ogóle piszesz odwołanie i zawracasz głowę?!

To co odwaliłem było idiotyczne.

Zapewne.
Ale swoją głupotę po 100 kroć potwierdziłeś w poprzednim temacie (obecnie jest ukryty w koszu), że nie należy Ci się żadne miejsce w SG zarówno na BR jak i forum.  Za tamten post powinieneś dostać permbana na forum bez możliwości odwołania się. Ale, że dałem Ci szansę i tylko 2 warny, widzę, że jesteś tylko zwykłym . . .  pozerem?

popisać się przed kolegami swoim debilizmem

Popisałeś się debilizmem na skalę ponad wszelką miarę na forum. Ameba jednokomórkowa  przy Tobie wygląda na Alberta Einsteina, Izzaaka Newtona, Galileusza i Stephena Hawkinga w jednej postaci.  

To był mały off top za co przepraszam ale nie pozostawię tego bez przemilczenia. Tyle od mnie.

Godzinę temu, nonejm napisał:

To po co w ogóle piszesz odwołanie i zawracasz głowę?!

Miałem tu na myśli że unban zostanie zapewne opluty przez administrację pomimo tego co zrobię, wiec za dużo do placzu nie ma, ale wyszło inaczej 

Edited by pawvlus
Zapomniałem coś dopisać

koleś, ty naprawdę jesteś jakiś cimcirimcim ram pam pam. 

Dostajesz pbana za tam bindy, czy co to tam było idk, którego ci zdjęli.

Potem drugi pban, gdzie twierdzisz, iż to twój kuzyn łamał zasady, nie wiem, nie będę tego czytać, strata czasu.

3 godziny temu, pawvlus napisał:

Chcę powiedzieć, że nie spodziewam się tego unbana, i nie będę się dziwić, jak go nie dostanę.

całe odwołanie tak właściwie nie ma sensu, bo w ostatnim twoim odwołaniu nasz kochany azuspeel napisał, że nigdy nie dopuści do twojego unbana. 

Nie pozdrawiam. 

2 minuty temu, Zukamedozu napisał:

Koleś, ty nawet nie wiesz, że Azus po tym jak napisał ten post, wbił na Discorda Prorocka na którym gadaliśmy, zrobił co miał zrobić, i po tym dostałem informację ale to nie pamiętam od kogo (chyba Anielica), że jeżeli przeproszę te które zwyzywałem osoby, to mam jeszcze szansę. Zrobiłem to, więc zdecydowałem się na napisanie posta.

32 minuty temu, pawvlus napisał:

Koleś, ty nawet nie wiesz, że Azus po tym jak napisał ten post, wbił na Discorda Prorocka na którym gadaliśmy, zrobił co miał zrobić, i po tym dostałem informację ale to nie pamiętam od kogo (chyba Anielica), że jeżeli przeproszę te które zwyzywałem osoby, to mam jeszcze szansę. Zrobiłem to, więc zdecydowałem się na napisanie posta.

XDDDD

Masz pojęcie, że straciłeś szansę?

Fakt, proponowałem Tobie takie rozwiązanie na początku Twojego pbana, ale przecież z tego co pamiętam odrzuciłeś propozycję, bo po tym wszystkim dalej robiłeś swoje, więc nie rozumiem co chcesz tutaj odkopywać 🤔

Teraz jest po wszystkim. Za późno zdałeś sobie z tego sprawę, bo propozycja stała się nieaktualna zaraz po tym, jak znów zacząłeś z obraźliwymi nazwami wchodzić i spamować serwer.

Witam! Nie wiem co było bardziej żałosne - to, że jeszcze wczoraj obrażałeś administrację serwera na forum (jak wspomniał nonejm) czy to, że pomimo obrzucania pewnego administratora obelgami masz czelność następnego dnia składać odwołanie od bana. Jeżeli dobrze rozumiem to poprzednie odwołanie było bazowane na kłamstwie, bo wtedy pisałeś, że kuzyn wszystkich wyzywał, a teraz już nie ma ani słowa o żadnym kuzynie? Od nadania bana minęło lekko ponad 3 miesiące, więc nie zaszkodzi by minęło kolejne kilka.

Za mniejsze wykroczenia ludzie dłużej czekali na powrót na serwer. Jestem oczywiście przeciwny unbanowi i do zobaczenia (oby nigdy). 

Pozdrawiam, Miniorek

Nie zdziwił bym się jakbyś napisał że to twój kuzyn napisał to ostatnie odwołanie. Ale przeanalizujmy raz jeszcze. Dostałeś bana za jakieś bindy i dostałeś unbana. Dostałeś kolejnego bana tym razem za toxic, i tłumaczyłeś się, że to nie byłeś ty, tylko ktoś z twoich kuzynów. Nie dostałeś unbana. Moim zdaniem wystarczyło by poczekać te 6 miesięcy, przeprosić wszystkich, i poprosić aby napisali ci pod twoim odwołaniem, a raczej potwierdzili wybaczenie czy coś. A ty co robisz ? Wchodzisz na serwer z obraźliwymi nickami i wiedząc że, robisz spam. Między czasie dostajesz jeszcze pbana za multikonto. Wczoraj wyjechałeś z takim odwołaniem że, naprawdę mnie rozbawiło do łez, a w szczególności fragment gdzie się chwalisz iż, znalazłeś zajęcie w życiu, cieszysz się że nie jesteś nolife, ale kilka linijek wyżej napisałeś, że masz nabity duży poziom, które to wbijanie długo ci zajęło. No poprostu wychodzisz na melepetę. Teraz to próbujesz zrobić z siebie kozła ofiarnego, bo poprzednie odwołanie zostało ukryte. Postanowiłeś jeszcze raz napisać, tym razem postanowiłeś napisać bez żadnych wyzwisk, ale tutaj kłamiesz, bądź masz jakieś zaniki w pamięci. Nie wiem do czego dążysz, ale wydaje mi się, że to się nie opłaca. 

Edited by TamrielH

Hej!

Szczerze mówiąc, nie wiem od czego zacząć.

Czy ty naprawdę jesteś świadom swojej sytuacji i wiesz, co zrobiłeś? Może Ci streszczę, jak to wygląda z mojej perspektywy. Obrażałeś wszystkich na serwerze na innym koncie z nadzieją, że ujdzie Ci ten czyn na sucho. Po otrzymaniu pbana, kłamałeś na forum. Kiedy odwołanie zostało odrzucone, zacząłeś się chwalić, że to było kłamstwo. Spamowałeś SETKI razy swoim wejściem na serwer, zmieniając nick na obraźliwy, dla wielu, wielu osób, nie tylko dla mnie, więc mnie tak nie wyróżniaj. Pisałeś mi, że ten serwer Cię nie obchodzi, mimo to dalej spamowałeś. Otrzymywałeś liczne prośby o zaprzestanie, ostrzeżenia. Miałeś mnóstwo szans (jedną z nich było, że jak OD RAZU przeprosisz poszkodowane osoby to otrzymasz szansę, ale bardzo się z tym zwlekałeś. Z tego co mi pisałeś, tylko ja zostałam przeproszona "od razu" (a co teraz komu pisałeś, nie wiem)), ale wszystkie zmarnowałeś. Później wchodziłeś na multikoncie na serwer i jeśli się nie mylę, ostatnio też wszedłeś. Miałeś kontakt z kilkoma osobami z breacha za pomocą discorda, gdzie jedyne, co im pisałeś to liczne wulgaryzmy, obrazy, przezwiska, próby uniżenia rozmówcy . Jeśli chcesz powiedzieć, że już minęło parę miesięcy, zmieniłeś się, już nie jesteś taki, to myślę, że nie muszę Ci mówić, że to jest czyste kłamstwo. Nie zmieniłeś się. Dalej jesteś toksyczny, wyzywasz nawet nie mając do tego powodu, nie [tylko] randomowe osoby, ale administratorów, jak i graczy breacha (mam na myśli discorda z wczoraj bodajże, na który Cię Im Prorock zaprosił, gdzie jest sporo graczy z breacha). Na koniec piszesz "śmieszne"... odwołanie? Informację? Nie wiem jak to nazwać. Dzień później na forum pojawia się odwołanie od pbana, gdzie przepraszasz i piszesz, jak tego żałujesz.

Trochę zabawne, że mimo tego wszystkiego napisałeś odwołanie, po takim [krótkim] czasie, chociaaaż wiesz, że szansy na unbana... śmiało mogę powiedzieć, że nie ma. Wiesz doskonale, że peeeewna osóbka nie dopuści, abyś kiedykolwiek otrzymał unbana (polecam zobaczyć swoje ostatnie odwołanie).  Miło byłoby, gdyby się okazało, że faktycznie to odwołanie ma na celu przynajmniej przeprosić. Teraz, skoro tego żałujesz wszystkiego i jeśli Ci zależy na tym serwerze (kiedy w marcu pisałeś, że masz na niego totalnie wywalone), odbywaj swoją karę w postaci niegrania na serwerze Breach. 

I parę cytatów:

5 godzin temu, pawvlus napisał:

I właśnie kilka dni temu, uświadomiłem sobie, co ja odwaliłem,

Chwileczkę... Kilka dni temu sobie uświadomiłeś, co złego zrobiłeś i zacząłeś żałować, ale wczoraj (czy tam przedwczoraj, bez znaczenia) napisałeś bezsensowny post, gdzie znowu obrażasz? Nie rozumiem. To jaki sens miało uświadomienie sobie tego, skoro dalej robisz źle?

5 godzin temu, pawvlus napisał:

Chcę jeszcze raz przeprosić wszystkich, a w szczególności Anielicę.

Ku być może zdziwieniu innych, tak jak przy Twoich wcześniejszych "przeprosinach" powtarzam, wybaczam Ci, bo nie potrafię chować uraz do ludzi (tak, nawet po zrobieniu takich rzeczy). Jednakże jak już mówiłam, nie zamierzam się za tobą wstawiać i nie chcę, abyś otrzymał unbana. 

Anielica

W twoim poprzednim... nazwijmy to poście, napisałeś trochę o mnie. Znowu były to wyzwiska. Początkowo o ile mnie pamięć nie myli miałeś pgaga, a przez to zaczęła się moja znajomość z tobą. Pierwsze było odwołanie od pgaga, potem dostałeś perma za kuzyna, po czym napisałeś odwołanie w którym (nawet sam na discordzie prorocka napisałeś) okłamałeś wszystkich. Potem normalnie grałeś, a nagle ci coś odwaliło, że spróbujesz się popisać i wyróżnić wchodząc i wychodząc na serwer (nie mając jeszcze bana) przez co spamowałeś czat. Po tym dostałeś bana na jakiś okres czasu, przez co zmieniałeś nick, żeby wyzywać ludzi, a ilość prób twoich wejść wyniosła około 700. Często na Multikoncie wchodziłeś na serwer. Jesteś bardzo ambitny pisząc dwa odwołania z dnia na dzień. Nawet po takim okresie chowasz uraze do mnie i kilku innych osob. Więcej się nie będę rozpisywał, bo wszystko jest wyżej. Wiadomo, że będę przeciwny odbanowaniu ciebie.

Edited by RavikPL
Korekta

Ravik, przypomnijmy sobie, że byłeś wtedy na serwerze gdy to robiłem, i gadaliśmy sobie razem na Discordzie Prorock'a, i jakoś śmieszyło cię to co robiłem, miałeś gdzieś te pseudonimy. Jedyne co robiłeś to się śmiałeś. Od kiedy zostałeś tym administratorem, okazałeś się być fałszywym człowiekiem, a nawet dwulicowym. Odwróciłeś się od nas. Teraz to z tobą nawet nie można porozmawiać. Nagle taki wielki "pan" się zrobił z ciebie. A potem się dziwisz, że cię wyzywam. Jestem taki jak ty w stosunku do mnie.

Edited by pawvlus
Pewne zdanie niedopsiane

44 minuty temu, pawvlus napisał:

Ravik, przypomnijmy sobie, że byłeś wtedy na serwerze gdy to robiłem, i gadaliśmy sobie razem na Discordzie Prorock'a, i jakoś śmieszyło cię to co robiłem, miałeś gdzieś te pseudonimy. Jedyne co robiłeś to się śmiałeś. Od kiedy zostałeś tym administratorem, okazałeś się być fałszywym człowiekiem, a nawet dwulicowym. Odwróciłeś się od nas. Teraz to z tobą nawet nie można porozmawiać. Nagle taki wielki "pan" się zrobił z ciebie. A potem się dziwisz, że cię wyzywam. Jestem taki jak ty w stosunku do mnie.

Posiadanie rangi do czegoś zobowiązuje. 

Co do odwołania to podobna sytuacja już się kiedyś wydarzyła #kmwtw, ale briczowcy nie uczą się na błędach, więc ban niech lepiej zostanie. 

Hejka! ^=^
Ty serio starasz się o ub, kiedy grasz na swoim mk na strefie? XD. Obrażałeś graczy i administrację, gdzie tylko przeprosiłeś Anielice, ale już reszty nie mogłeś? Napisałeś głupi post, gdzie się chwalisz tym, że masz multikonto i wysoki poziom. Jeszcze obrażasz  Ravika z kolegami, ponieważ nie dał na tak w odwołaniu kubicy.

Taka osoba NIE powinna nigdy się pojawić znowu na Strefie Gier.

Natsuki

Hej!

Czytając twoje poprzednie "odwołanie" jestem w stanie stwierdzić, że raczej nie nadajesz się obecnie do życia w tej społeczności. Jestem w 100% przeciwko dania tobie unbana w tym momencie. Nie sądzę, że twoja postawa w ciągu 2 dni się znacząco zmieniła. Nawet się dziwie, że możesz nadal normalnie pisać tematy na forum. Tyle ode mnie.

Witam
Patrząc na twój poprzedni temat i to co piszesz tutaj naprawdę nie mogę uwierzyć, że zostały napisane w tak krótkim odstępie czasu to tak jakbyś z dnia na dzień zmienił się na zupełnie inną osobę. Nie przeciągając ban zostaje a z następnym odwołaniem musisz odczekać przynajmniej rok i upewnić się że wszystkie osoby które obraziłeś już ci wybaczyły.
Temat zamykam.

A w związku z Twoją osobą dostajesz bana na rok czasu na forum.
tenor.gif

Każde multikonto, post czy też odwołanie będzie skutkować przedłużeniem tego bana o kolejny rok czasu zarówno na forum jak i na serwerze.
i cytując Twoją własną wypowiedź

Cytat

ide walic konia. aha zycze tez powodzenia w znajdywaniu mnie na serwie

Idź, nie wracaj bo i tak nikt Cię nie znajdzie na serwerze.

XqF4yRfXQQuebORgrBdZ_Fuck%20You%20Jack%2

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...