Jump to content
Sign in to follow this  
PutaMadre

Ranga dziewczyna

Recommended Posts

Dzień dobry,
Chciałbym tutaj poruszyć kwestię zarezerwowanego slota dla rangi dziewczyna za po prostu bycie sobą, czyli wylęgarnią cringe'u w internecie. Sam różowy kolorek daje lasce 50% atencji serwera od grona stulejarzy, na których widok chce mi się rzygać, ale dlaczego taka "gamer girl" dostaje przy tym zarezerwowanego slota za posiadanie cycków X D? #Równouprawnienie 
Zapraszam do wypowiedzi,
Pozderki 

Posted (edited)

Kolega ma tutaj świętą rację. Kiedy na serwerze dołączy gracz z  różowym kolorem nicku, bądź słodziutki głosik na mikrofonie, od razu pojawi się milion ludzi pokroju "Scłubsów", zaczynają chodzić za nią w grupie, jakby jakiegoś vipa chronili i spuszczają się do niej przez kilka map.Są też tacy, którzy jako traitor oszczędzają swoją księżniczkę po wymordowaniu w jednym miejscu 5 osób, a potem porządni ludzie tracą karmę za takie akcje. W administracji też roi się od "spermiarzy", ponieważ dziewczyna może sobie rzucać "Kurwami" na lewo i prawo w swoim mikrofonie, w którym ma przestery ustawione na 50000%,a administratorzy będą jej tylko przytakiwać, ale jak jakiś młodszy gracz czymś rzuci na mikrofonie to od razu 30 administratorów ściga się na chacie, kto mu pierwszy gaga wlepi. Mam nadzieję, że Edzio wyleci z administracji. To tyle, dziękuję uprzejmie.

Edited by Tácõ

A można jak najbardziej.

Puta polecam wyjść z piwnicy. Tak było jest i będzie w grach oraz IRL. Pomyśl sobie o tym, że ci wszyscy goście co za nią chodzą, prawią jej komplementy i bronią jej jak ktoś się przypierdzieli na voice chacie, o laskach słyszeli jedynie w legendach od starszego rodzeństwa/kuzynów. Daj im się nacieszyć. Plus dziewczyny, które grają w 90% przypadków wyglądają jak typek z odcinka Make Love not Warcraft w South Parku.

Spoiler

Image result for make love not warcraft

Daj im się nacieszyć chociaż przez te 2-3 godziny dziennie atencją. Poza internetem nie mają nawet cienia szansy żeby jakikolwiek facet się na nią spojrzał, chyba że pijany albo żeby sobie pożartować.

37 minut temu, K do Y do L do E napisał:

Plus dziewczyny, które grają w 90% przypadków wyglądają jak typek z odcinka Make Love not Warcraft w South Parku.

37 minut temu, K do Y do L do E napisał:

Daj im się nacieszyć chociaż przez te 2-3 godziny dziennie atencją. Poza internetem nie mają nawet cienia szansy żeby jakikolwiek facet się na nią spojrzał, chyba że pijany albo żeby sobie pożartować.

Pięknie tu generalizujesz wszystkie grające kobiety. Jestem na prawdę pełen podziwu. XD

A ty właśnie wyruchałeś logikę bez wazeliny. Przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś i zobacz gdzie jest błąd. 

Podpowiedź

Spoiler

wszystkie = 100%

90% =/= 100%

2 godziny temu, K do Y do L do E napisał:

Puta polecam wyjść z piwnicy. Tak było jest i będzie w grach oraz IRL. Pomyśl sobie o tym, że ci wszyscy goście co za nią chodzą, prawią jej komplementy i bronią jej jak ktoś się przypierdzieli na voice chacie, o laskach słyszeli jedynie w legendach od starszego rodzeństwa/kuzynów. Daj im się nacieszyć. Plus dziewczyny, które grają w 90% przypadków wyglądają jak typek z odcinka Make Love not Warcraft w South Parku.

Pokaż ukrytą zawartość

Image result for make love not warcraft

Teraz wyjdź z domu, poobserwuj sobie chwilę co się dzieje dookoła i powiedz mi, gdzie do chuja 20 typa biega ci przez uliczkę i wali komplementy do jednej laski XD? Teraz jeszcze raz przeczytaj mojego posta, w którym chodzi o zabranie im ZAREZERWOWANEGO slota, niech sobie mają kolorek, nie pisałem przecież, żeby go zabrali.

Posted (edited)
2 godziny temu, PutaMadre napisał:

Teraz wyjdź z domu, poobserwuj sobie chwilę co się dzieje dookoła i powiedz mi, gdzie do chuja 20 typa biega ci przez uliczkę i wali komplementy do jednej laski XD?

Tinder czy inne takie.

Załóż fake konto dziewczyny, byle jak, czekaj na ludzi, pozapraszaj ich w jedno miejsce na tę samą godzinę. Zysk? Żałosne łechtanie ego męską naiwnością x D

Zresztą wiele dziewczyn teraz gra? Oczywiście dziewczyna na serwie bez mikrofonu to nie dziewczyna. Wielu i tak ma wywalone na to, że grają z dziewczyną i działy się rzeczy w drugą stronę niż mówisz. A te brzydkawe to co ich obchodzi- grają se na serwie, różne historie miłosne widział internet.

Ugh, temat dotyczy zasadności rangi x D Była wykorzystywana też dla żartu, więc spox. Jakby wyznaczała kogoś o wysokim poziomie kawaii i ostrzegała buldupiących o wejściu jakiejś acid bishoujo, jak zawsze, aby uciekali z serwa, to niech zostanie.

A slot to oczywiście przesada. To nie klub, aby miały zniżki i inne benefity. Nie ta branża rozrywki.

Edited by Kexan