Jump to content

Recommended Posts

1.Nick, na który została nałożona kara: INeedHealing

2.Steam ID : STEAM_0:1:78635483

3.Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=INeedHealing&Submit=Search

4.Opis sytuacji: Kupiłem niedawno G'Moda. Sprawdzając serwery trafiłem na Strefę Gier. Dzisiaj dostałem bana za Trollowanie na 2 tygodnie. Na kręgielni powiedziałem, że jestem traktorem (dodam, że mówiłem to wcześniej nawet przy adminie, i nic nie mówił). Zacząłem "grać" w kręgle. Nagle gracz zaczął do mnie strzelać, oraz powiedział, aby mi dano bana za trollowanie.

5.Coś od siebie: Nie wiem, czy ban był za kręgle, czy za powiedzenie, że jestem traktorem. Więcej grzechów nie pamiętam, proszę o rozpatrzenie i unbana.

15 godzin temu, ineedhealing napisał:

Nagle gracz zaczął do mnie strzelać, oraz powiedział, aby mi dano bana za trollowanie.

Jako iż ja jestem tym graczem to się wypowiem. Kiedy zaczynały się rundy zacząłeś mówić kilka rund z rzędu że jesteś traitorem, nie pamiętam dokładnie ile. Zostałeś oznaczony jako traitor przez detektywa więc cię zabiłem, zacząłeś wymuszać karmę od innych graczy co jest zakazane w regulaminie i dostałeś bana za trollowanie, nie za kręgle. Brak skruchy, nawet nie wiesz co zrobiłeś źle jak dla mnie ban może zostać.

Posted (edited)

Jeśli powiedzenie "jestem traktorem" to wymuszanie karmy, to nie wiedziałem, przyznaję się. O kręglach wspomniałem, bo kolizje mogą być przyczyną lagów. Z twojej wypowiedzi wynika, że po tym jak mnie zabiłeś zacząłem wymuszać karmę, co jest nieprawdą, bo zaraz po zgonie dostałem bana.

Edited by ineedhealing

Chodzi mi o to że jak cię zabije za przyznanie się a ty będziesz innocentem to wtedy spada mi karma i to jest wymuszanie, z kręglami nie ma to nic wspólnego. 

Jeden SummerSale'owicz więcej nie zrobi różnicy, więc jak ogarnie regulamin to czemu miałby sobie nie pograć.

Guest
This topic is now closed to further replies.