Jump to content
Sign in to follow this  
K do Y do L do E

[Ban] Kyle

Recommended Posts

1. Nick, na który została nałożona kara: Kyle the MVP

2. Steam ID: STEAM_0:0:18683086

3. Administrator, który nałożył karę: @Gerard aka Max Payne

4. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_0:0:18683086&Submit

5. Opis sytuacji: propkill na graczu

6. Coś od siebie: Ogólnie domyślam się, że jestem solą w oku dla części osób na tym serverze. Często gadam głupoty na voice chacie, gram nietrzeźwy, zdarza mi się propkillować, ale wydaje mi się, że w tej konkretnej sytuacji zostałem potraktowany zbyt osobiście. Oprócz mojej ciemnej strony jest także wiele pozytywów w mojej osobie. Nie zdarzają mi się mass RDMy/revenge RDMy, nie buguję map, jeżeli złamię regulamin przyjmuję karę bez płaczu i odgrażania, że napiszę skargę na admina/OPa, nigdy nie obrażam nikogo niesprowokowany, często pomagam nowym osobom na serwerze, które mają problemy z ogarnięciem mechaniki i zasad gry na TTT, wgraniem tekstur z CS:S itp. Zostałem zbanowany na miesiąc za tak głupi propkill, a niektórym graczom, którzy zachowują się zdecydowanie gorzej niż ja, psują rozgrywkę innym, trashtalkują, uskuteczniają cyberbullying na młodszych graczach strefy, bugują mapy i za razem podlizują się administracji (nie będę wymieniać kto) takie zachowanie uchodzi na sucho. Uważam, że ban powinien zostać skrócony do 7 dni, bo zachowałem się w durny sposób i zasługuję na karę, ale bez przesady. Działajmy w myśl zasady 'Nothing personal. It's just a game.'

Ban za propkill na miesiąc? Jeez, praktycznie każdy stary gracz lubi sobie popropkillować, a szczerze propkill nie różni się dla mnie prawie niczym od zwykłego rdma poza faktem, że jeśli potrafisz dobrze rzucić propem, to nie tracisz karmy. Wypominacie ludziom, że chcą mieć trochę zabawy z gry, a mrużycie oczy na osoby w administracji, które śmieją się z osób młodszych/które nie przeszły mutacji. Sam ban powinien być max na 3 dni.

Nie, nie zostałeś zbanowany za "głupi propkill" lecz "głupie propkille". Wszedłem na serwer, to jak tylko zobaczyłeś jakiegokolwiek propa, to zabierałeś się za próby propkilli, jak nie same propkille. Osobiście naliczyłem ci chyba z 5, jednak niestety wszystkich nie byłem osobistym świadkiem, ale mam nadzieje, że niebawem się tu pojawią wszystkie, bo większość jest udokumentowana. Jako innocent spropkillowałeś 2 detektywów, 1 traitora i 2 innocentów, tyle co udało mi się usłyszeć od innych i naliczyć. Jeszcze fakt, że cały dzień nie siedziałem i wszystkiego nie widziałem/nie słyszałem, to mogło być ich o wiele więcej.. Więc to nie jest ban za jakiś głupi propkill, jak to pięknie nazwałeś.

Chciałbym dodać, że jak to ty się nie wychwalałeś na chacie, że jak to ty umiesz propkillować, nie tracisz karmy i tylko slaye sobie tam dostaniesz. Czułeś się totalnie bezkarny, a propkilling sprawiał ci przyjemność i radość.

No i oczywiście dorzucę coś od siebie, bo jakże by inaczej.

Jestem za nie skracaniem bana.

4 minuty temu, Tomislav napisał:

Osobiście naliczyłem ci chyba z 5, jednak niestety wszystkich nie byłem osobistym świadkiem, ale mam nadzieje, że niebawem się tu pojawią wszystkie, bo większość jest udokumentowana.

Jako że to ja posiadam część tych udokumentowanych propkillów to je dorzucam.

Również jestem za nie skracaniem bana.

Nie mam zamiaru skracać bana ani go zdejmować. Wszystko wyżej jest ładnie wyjaśnione.

3 godziny temu, K do Y do L do E napisał:

Nie zdarzają mi się mass RDMy/revenge RDMy, nie buguję map, jeżeli złamię regulamin przyjmuję karę bez płaczu i odgrażania, że napiszę skargę na admina/OPa, nigdy nie obrażam nikogo niesprowokowany

X D

Edited by Gerard aka Max Payne

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...