Jump to content
Sign in to follow this  
ENCIK

[ban] ENCIK

Recommended Posts

1. Nick, na który została nałożona kara: ENCIK
2. Steam ID: STEAM_0:0:17572643
3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=+ STEAM_0%3A0%3A17572643+&Submit=Search
4. Opis sytuacji: Rok temu perm, za rdm i toxic.
5. Coś od siebie: Dzień dobry, wracam po prawie roku, zresocjalizowany, przyjaźnie nastawiony, chętny powrotu na serwer, aby znów się dobrze bawić, tylko tym razem bez łamania regulaminu. Myślę, że przez ten rok poprawiłem swoje zachowanie i dostanę drugą szansę, ponieważ był to mój jedyny ban. Pozdrawiam serdecznie i liczę na dobroć adminów.

Hiya! 

Wypowiem się krótko, Encik w zeszłym roku mocno przesadzał ze swoim toksycznym zachowaniem, ale potrafił też porozmawiać na poziomie jeśli tylko tego chciał. Sama jednak wspominam jego grę raczej dobrze, było z nim dużo śmiechu i zabawnych akcji. Co do ewentualnego unbana, to jestem na tak, przynajmniej aby zobaczyć czy naprawdę się ogarnął i zmienił jak sam mówi. 

Można to ująć w ten sposób: Pomimo tego, że Encik.. powiedzmy łagodnie, wyrażał się często  w sposób niekulturalny, to dało się z nim normalnie rozmawiać i było przyjemnie. Jak osoba wyżej w większości rozgrywkę z Encikiem wspominam dobrze, bo było z czego się śmiać. Więc jeśli chodzi o unbana, to jestem za. Chętnie zobaczę efekty jego poprawy i przemyśleń.

Posted (edited)

Beka trochę, bo narobiłeś sobie sporych wrogów na Murderku - back to the good old days - kiedy jeszcze grałem i nadal mam w pamięci twoją niezapomnianą akcję wyzywania się z Akise. 

Ty - wraz ze swoimi "znajomymi" robiliście burdel przez ładny miesiąc, a pewien admin na "A" w danym momencie klepał was tylko po pleckach, zamiast po mordach XD 

O ile dobrze widzę, w tym odwołaniu odnosisz się tylko do jednej sytuacji, bo tylko za jedną Cię ukarano, ale gracze pamiętają twoje negatywne nastawienie wobec innych graczy i brak poszanowania kogokolwiek poza twoimi "kompanami" 

Chciałem tutaj napisać, że murder wie czym jest sarkazm, ale przypomniałem sobie kto teraz zarządza (XD) - wracając - twoje wyzywanie, nakłanianie do złego, albo nawet nękanie innych, było bez humoru, bez sarkazmu, tylko robiłeś to po to, żeby komuś serio zrobić przykrość i żeby twoi "kumple" mówili: "Dobrze! Tak trzymaj! Następnym razem będziesz mógł połknąć jak dojdziemy Ci w ustach"

A ty jak piesek wykonywałeś kolejne polecenia.

Anyway - pewnie pojawią się tutaj ludzie, którzy będą go bronić, bo to właśnie oni wtedy wraz z nim odwalali tzw. Pajacerkę, ale ja osobiście jestem na NIE - mega nieprzyjemnie się wtedy grało.

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam.

Edited by An!maL

Posted (edited)

Mówi to osoba, która już 2 razy miała permabana na strefie O.o. Myślę, że mówiąc o toksyku i rdm mam na myśli nie tą jedną sytuację a całokształt ;).  Btw. nikogo nie nakłaniałem do złego, a tym bardziej nie nękałem. Nikt mi nic nie mówił co mam robić, ale widzę, że Ty wiesz lepiej co się działo xD. A tak w ogóle to pomyliłeś chyba osoby, bo to mateuko się wyzywał z akise, nie ja. A i żyłem tylko z tymi źle, którzy również nie byli aniołkami i często łamali regulamin.

Edited by ENCIK

Piszę to 2 raz, bo ktoś chyba uznał że moje nowe konto to jakiś fejk czy coś i mój kometarz nie został zatwierdzony, więc przelogowałem się na stare.  Ogólnie to wspominam Encika jako spoko osobę i mimo tego co zrobił nie zasłużył na permbana. Sądze, że Encik przez ten rok odbył karę, która została mu przydzielona za swoje zachowanie i pobył już karę za swoje zachowanie. Jestem za unbanem i mam nadzieję że zostanie odbanowany. Pozdrawiam

Encik jak najbardziej może wrócić, ale na pewno nie wróci cała ekipa.

Jesteś jedyną osobą z trójki osób zbanowanych podczas tamtej sytuacji (nie licząc puty), za którą byłbym za odbanowaniem. Dlatego po prawie roku bana i chęci pokazania, że się zmieniłeś jestem za zdjęciem bana. Bez swoich kolegów, a zwłaszcza bez metyouu, potrafisz się zachować i bez problemu można z tobą pograć, więc nie chcę Tobie tego utrudniać.

Tak, to jest dobroć jedynego grającego admina. Pamiętaj, że odwołać się od bana to jedno, trzeba też postarać się aby kolejny nie wrócił, a o niego łatwo.

Pozdrawiam~ (P)Adlino

Gratuluję, dostajesz swoją drugą szansę. Ale pamiętaj, że trzeciej nie będzie ;) 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this