Jump to content
gracz scp

perm ban graczscp (prorock)

Recommended Posts

1.perm ban został nałożony na:gracz scp (prorock)

2. steam id:STEAM_0:0:419935909 

3.link do source bana: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=gracz scp (prorock)&advType=name

4. dostałem bana za ghosting 

5.mi mój kolega mówił o informacjach dotyczących położenia goc, scp itp. ja przekazywałem te informacje innym kolegom z oddziału chce za te okoliczność przeprosić i nie będę tego robił .

ten serwer jest moim zdaniem najfajniejszy w breach po polsku żałuje tego co zrobiłem chciałbym jeszcze na nim zagrać więcej .

pozdrawiam gracz scp (prorock) :D

Posted (edited)
58 minut temu, gracz scp napisał:

5.mi mój kolega mówił o informacjach dotyczących położenia goc, scp itp. ja przekazywałem te informacje innym kolegom z oddziału chce za te okoliczność przeprosić i nie będę tego robił .

ten serwer jest moim zdaniem najfajniejszy w breach po polsku żałuje tego co zrobiłem chciałbym jeszcze na nim zagrać więcej .

pozdrawiam gracz scp (prorock) :D

Po pierwszym wglądzie, podanie napisane na szybko, a treść to już HIT, nawet nie przygotowałeś argumentów, jedyne co napisałeś to to "że nie będziesz tego robił".

Poza tym ban otrzymany za Ghosting, co jest surowo zakazane w regulaminie. Na przyszłość napisz podanie na które poświęciłeś więcej niż 5 minut. Nie jestem za unbanowaniem ciebie. Spróbuj napisać podanie ponownie za miesiąc.

Edited by bodzio3334
Poprawienie paru zdań.

Prze pana, czy pan sie odwołuje od bana z wczoraj? (7/16/19) 

Myślę, że to nieco za wcześnie, a twoje odwołanie powoduje, że jedyne o czym sie myśli, to śmietnik.

Ale jeśli kolega dalej hasa po serwerku, możesz go wydać wink

Oczywiście uważam, że powinieneś zostać przy banie

Hejka! ^=^

Wykorzystywałeś informacje swojego kolegi, który ci podpowiadał, kto i gdzie jest i przekazywałeś te informację innym graczom. Jest to równoznaczne z Ghostingiem. 

Poczekaj ze dwa miesiące i dopiero potem napisz odwołanie.

Zamykam.

Guest
This topic is now closed to further replies.