Jump to content
Yuudiś

<M> Yuudachi-San

Recommended Posts

1. Wiek (preferowany >= 16). 16
2. Adres e-mail. [email protected]
3. Steam ID oraz namiary. STEAM_0123425442, Discord - Yuudachi-San#7402, profil steam:
https://steamcommunity.com/profiles/76561193912149317
4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator. Adminem jako takim w serwerach growych nie byłem, ale jeśli można zaliczyć bycie w administracji na serwerze discord, to tak
5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty. Moim zdaniem powinienem zostać przyjęty, ponieważ już długi czas (jeśli dobrze liczę to dwa lata) gram na serwerze murdera, no i przez ten czas zdążyłem się już zapoznać z komendami, które są potrzebne/ważne. Stosunki z administracją jak i z innymi graczami którzy wchodzą na serwer, mam dobrym poziomie. Większość godzin przeznaczonych na Garry's Moda przegrałem właśnie na murderze. Jeśli  się zdarzała jakaś sytuacja, że ktoś naginał regulamin na swój sposób w trakcie gry, to starałem mu się zwrócić uwagę na to, by dalej tego nie robił, a jeśli to nie działało to pisałem do kogoś z administracji. Brakuje osób w administracji murdera, która na ten czas liczy 3 osoby, więc każda pomoc się przyda. A chciałbym zostać, ponieważ już kiedyś chciałem spróbować napisać to poddanie, lecz zrezygnowałem bo stwierdziłem, że no zwyczajnie nie będę mieć szans. Teraz myślę, że taką szansę mam i warto spróbować, a nadzieja umiera ostatnia. Wiem, że rola operatora do czegoś obowiązuje, ale sądzę, że jestem w stanie podołać temu.
Link do SB:
http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_0:thumbsup:123425442&Submit
6. Na Murder dodatkowo wymagana jest znajomość języka angielskiego. Znam język angielski na poziomie gimnazjalnym.

Edited by Yuudiś

Aktualnie są dwa podania na murderka i akurat to bardziej do mnie przemawia. Jest napisane trochę lepiej. Natomiast ten kandydat trochę słabiej pomaga na serwerze, ale napisał podanie co pokazuje, że chce to robić lepiej

Yuudiego znam już długo, mogę nawet się pokusić o stwierdzenie że w podobnym czasie zaczęliśmy grać na serwerze. Jedyne zastrzeżenia jakie mogę mieć to czasem niestosowne spraye, zdarzające się dłuższe przerwy w aktywności oraz RDM, które wcześniej były bardzo częste. Teraz uspokoił się z tym i nie nabija rankingu w nich, w przeciwieństwie do poprzedniego administratora. Jestem jedynym aktywnym administratorem, więc ciężko mi dobrze zajmować się serwerem oraz graczami. Kandydat potrafi się zachować, a nawet jak coś odwala to wystarczy go trochę upomnieć. Po dwóch banach ode mnie teraz to grzeczniutki gracz :33 

Po dostaniu się do grona administracji, również chcę go pod swoje skrzydła, aby czuł się z początku lepiej i nie miał takiej dużej odpowiedzialności na sam start. Raczej bez problemu poradzę sobie z dwoma podopiecznymi 

Jestem na Tak, serwer potrzebuje większej ilości osób pilnujących, a z samym zaufanym dużo zrobić się nie da.

Pozdrawiam~ (P)Adlino

Aktualnie stan murdera jest gorszy od 15-latki z depresją, 2/3 administracji wali konia (dosłownie i w przenośni) i pan wyżej musi sam zajmować się tym bałaganem. Imo każda pomocna dłoń się przyda, a yuudiego w sumie spoko zapamiętałem, więc chciałbym go zobaczyć z rangą większą niż "zaufany".

Yuudachiego znam nie od dziś. Nadal pewnie wali krechy z amfy długości całego stołu, ale zawsze był przyjazny i można z nim było pośmiać.

W sumie nie mam żadnych zastrzeżeń wobec niego + śmiesznie się denerwuje, jak mówiłem, że jest narkomanem.

Jak najbardziej jestem na TAK 

P.S. Jak zacznie Cię boleć nos, Yuuda, to polecam wciąganie dupą, lepsze efekty. 

Pozdrawiam.

Serdecznie polecam tego Allegrowicza. Yuudi to dobry chłopak z którym idzie się dobrze bawić ale sądzę że jeśli trzeba, to jest należycie rozsądny. Jestem za tym by zasilił szeregi Administracji. A jak nasz filantrop wspomniał, "zostanie objęty skrzydłami i opieką" więc na stówę chłop sobie poradzi. Jestem na tak.

Kandydat przyjęty na okres próbny.

Przenoszę do przyjętych~(P)Adlino

Edited by Adlino

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...