Jump to content
smartpanda

<M> smartpanda

Recommended Posts

1. Wiek (preferowany >= 16): 18

2. Adres e-mail:  [email protected]

3. Steam ID oraz namiary. STEAM_0:1:110857058 ; discord smartpanda#2179

4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: nie, ale każdy od czegoś zaczynał right?

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty:

Usłyszałam kilka głosów, zarówno na serwerze jak i w prywatnych konwersacjach od stałych graczy Murdera, że nadawałabym się i powinnam spróbować dostać się do administracji. Myślałam nad tym dłuższy czas i oto jestem. Dlaczego uważam, że się nadaję?

-Administrator powinien być odpowiedzialny, aktywny oraz przyjazny dla graczy i myślę, że spełniam te wymagania.
-Znam najważniejsze komendy
-Jeśli pojawia się problem to rozwiązuje go pokojowo, bez zbędnej awantury, aby nie psuć atmosfery
-Często „pomagam” obecnej administracji np. poprzez zgłaszanie im graczy z niestosownymi sprayami czy cheatami gdy administracja jest poza serwerem. Sama również upominam łamiących regulamin i chętnie odpowiadam na pytania nowych graczy dotyczących rozgrywki
-Na koniec dorzucę tylko argument, że obecnie skład administracyjny jest zbyt mały aby serwer dobrze prosperował i miał odpowiednią „opiekę”

6. Angielski bardzo dobry, I guess

Z góry dziękuję za każdą odpowiedź która znajdzie się poniżej, pozytywną czy negatywną opinię, miłego dnia wszystkim 🎈

Relacje z pandą miałem różne, z samego początku nawet bardzo złe. Aktualnie się to zmieniło i jednym z tych głosów byłem ja. Na serwerze brakuje administracji, zawsze jej brakowało, a panda jest na razie chyba najbardziej odpowiednim kandydatem.

Co do znajomości wszystkich komend to wiadomo, administracja pomoże. Natomiast przy ostatnim operatorze jakim był Anderman zostałem pewnego rodzaju opiekunem. Odpowiadało mi to jak najbardziej, ponieważ mogłem wprowadzić osobę do "pracy" jaką jest administrowanie. W tym przypadku również chciałbym objąć każdego nowego operatora swoimi skrzydłami oraz mogę brać ich wszystkie błędy na siebie. 

Odkąd gracz zdecydował się napisać podanie, co wiedziałem od jakiegoś czasu, obserwowałem jego zachowanie. Było to świetnym pomysłem, ponieważ widać że zależy mu na tej randze. Zawsze pomaga nowym graczom, nawet uprzedzając mnie czy wgl wyręczając. Taka pomoc przy serwerze przyda się. Z aktywnością nie będzie miała problemu, gdyż cały czas walczymy ze sobą w różnych rankingach na serwerze i z samego ostatniego miesiąca można wywnioskować systematyczność w graniu. 

Ciekawi mnie jak sobie poradzi z sprawiedliwością osądów, które na początku wszystkie będę kontrolować, o ile się dostanie.

Oczywiście jestem za tym, aby kandydat dostał się do administracji. Sam serwera nie upilnuję i nie zawsze mogę wejść w ciągu dnia. Z takim dodatkowym wsparciem serwer będzie na pewno upilnowany. 

Pozdrawiam~ (P)Adlino

Cóż, mimo że jak Wędlino ujął podanie Yuudi jest bogatsze i trochę lepiej napisane, nie stoi to na drodze bym napisał kilka miłych słów o Pandzie. Można powiedzieć że jestem stosunkowo nowy na serwerze, bo co to pół roku przy niektórych grających tu od lat. I przez cały okres pół roku Panda dała się poznać jako osoba miła, zabawna, skłonna do "śmieszkowania", ale też rozsądną i bardzo dojrzała (o czym sam się przekonałem, gdy sam zachowywałem się jak przygłup). Nie wiem czy jako zwykły plebs mogę tak pisać, ale jestem całkowicie by kandydatka została Administratorem bo jak kilka osób już wspomniało, panuje zajebisty deficyt szeryfów na naszym serwerze i biedny Wędlino czuje się samotny. A, no i jak sam wspominał, chciałby objąć ją swoimi skrzydłami (xD) więc tym bardziej myślę że będzie dobrą adminstratorką. 

Kandydatka przyjęta na okres próbny.

Przenoszę do przyjętych~(P)Adlino

Edited by Adlino
Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...