Jump to content
Netii

<BR#2> Netii

Recommended Posts

Treść podania:
1. Wiek (preferowany >= 16): Mam 16 lat
2. Adres e-mail: [email protected]
3. Steam ID oraz namiary: STEAM_0:1:232893758 https://steamcommunity.com/profiles/76561198426053245 Discord= Netii#3310
4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Nie nigdy nie byłem administratorem.

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty: ponieważ często na serwerze brakuje administracji i niema kto sprawdzić reportów,  mam ostatnio dużo wolnego czasu więc mógłbym godzinami siedzieć na naszym kochanym briczu i sprawdzać reporty (to nie jest dla mnie problem). jeszcze jednym powodem jest że chciałbym pomagać dla nowym graczom. często ludzie się mnie pytają o różne rzeczy (np. czy ci może zabić d) więc mają do mnie zaufanie, tak samo administracja mi ufa (ponieważ jestem zaufanym). Mam nadzieje że moje podanie będzie rozpatrzone pozytywnie.
6. Gametracker: https://www.gametracker.com/player/Netii/193.110.121.82:2302/

Netii często bywa na serwerze, jest miły, pomocny, nie sprawia problemów administracji. Ma zaufanego na serwerze (to coś w końcu znaczy) i często składa reporty na graczy łamiących regulamin, który bardzo dobrze zna. Jestem na tak ;).

Dobry

Dziś jest ten dzień kiedy znowu się wypowiem pod podaniem znajomego(Xd)

Winc zaczynamy.Netii ostatnio ma dużą aktywność (zobaczymy co będzie potem), Nie brakuje administracji  brakuje aktywnej administracji więc potrzeba nowych rekrutów Ser,Wiek spoko oraz ranga zaufany (to nic nie zmienia nie mówi jaki człowiek jest),Miły on jest ale na razie (może pokaże swoje prawdziwe ja albo już pokazał).

O bym zapomniał odpowiadanie na pytania typu czy można jako CI zabić D jest złe to jest niszczenie gry tym D według mnie to jest troche głupie(Ciągle dostaje screeny z egzekucji dupaków )

Ja jestem na TAK

Do widzenia i miłego wieczoru czy jakiejś tam pory dnia (zależy kiedy czytacie)

coś do steam.jpg

Edited by Slotek
Zepsuta grafika R.I.P oraz jestem idiotą bo werdyltu nie dałem

Witam 

Na serwerze widuję cię dość często i nie stwarzasz tam żadnych problemów, jesteś dość rozpoznawalną osobą na serwerze co jest jak najbardziej na +.

Często informujesz administrację gdy coś jest nie tak.

Jedyną rzeczą do której mogę się przyczepić to słabo uargumentowany 5. pt. ale i tak mimo wszystko  jestem na TAK

Pozdrawiam Mr.Black

Cześć

Na serwerze netiiego widzę bardzo często i nigdy nie widziałem aby sprawiał jakiś problemów. Ma on też rangę zaufanego co też coś o nim świadczy. Jeżeli o mnie chodzi to oczywiście JESTEM NA TAK i mam nadzieję, że zobaczę cię w gronie administracji.

Pozdrawiam logiś

Edited by RavikPL
Korekta kc

Witam! Netii gra na serwerze dłużej ode mnie, niedawno minął rok od pierwszego pojawienia się kandydata na serwerze. Od kiedy pamiętam nie wzniecałeś kłótni, nie sprawiałeś problemów na serwerze i nie wydaje mi się, żeby byli na serwerze gracze wrodzy ku Tobie. Wiek w sam raz, aktywność w moim mniemaniu dobra. Brak doświadczenia nie jest szczerze mówiąc problemem, każdy musi gdzieś zaczynać - komendy pewnie już i tak w większości znasz, bo grając przez taki okres czasu patrzyłeś cały czas na komendy używane przez administrację. Okres próbny zwany potocznie kidopem jest właśnie po to, by poznać tajniki bycia administratorem i wykształcić w sobie poczucie sprawiedliwości i trzeźwego osądu.

Tak jak zawsze pora na punkt piąty:

On 7/19/2019 at 6:48 PM, Netii said:

ponieważ często na serwerze brakuje administracji i niema kto sprawdzić reportów

Teraz już pewnie mniej prawdziwe, bo niedawno do administracji dołączyły 3 nowe osoby, ale administracji nigdy za wiele.

mam ostatnio dużo wolnego czasu więc mógłbym godzinami siedzieć na naszym kochanym briczu i sprawdzać reporty (to nie jest dla mnie problem)

To czy rozwiązywanie reportów będzie sprawiało Ci przyjemność raczej dowiemy się z biegiem czasu, ale to prawda, na serwerze spędzasz dużo wolnego czasu.

jeszcze jednym powodem jest że chciałbym pomagać dla nowym graczom

Polska język trudna język. Pomaganie nowym graczom to zaiste szczytny cel.

tak samo administracja mi ufa (ponieważ jestem zaufanym)

To jak najbardziej prawda, Netii od miesięcy ma zaufanego i nie sprawiał problemów ani nie nadużywał dostępnych mu komend.

Mam nadzieje że moje podanie będzie rozpatrzone pozytywnie.

Myślę, że jest na to szansa. Podsumowując wszystko co wyżej napisałem oraz co napisali moi przedmówcy jestem na tak, do zobaczenia w gronie administracyjnym.

Pozdrawiam, Miniorek

Hejka! ^=^

Netiiego znam dosyć długo, bo zaczęliśmy grać w podobnym czasie. Na serwerze jesteś dość często. Nie widziałem, żebyś dostał reporta ostatnimi czasy, więc przestrzegasz regulamin. Podanie jest napisane z błędami, ale niektórzy popełniali gorsze błędy (np. ja). Podsumowując chciałbym zobaczyć ciebie w administracji, więc jestem na TAK

Powodzenia! ^^

Natsuki

Netii to grzeczny chłopiec, który ładnie przestrzega regulaminu i pomaga briczowskim noworodkom.

Tak właściwie, to wszyscy ładnie wyżej już wyjaśnili z jakich powodów kandydat nadaje się na stanowisko administracyjne, więc nie mam czego tutaj dodać.

Jestem na tak. 

Chwała Ci Natsuki za brak japońskiego

Edited by SCP-Natsuki
Dzięki kochanie :*

No cześć!

Więc zacznijmy od początku...
-Wiek pasuje
-Podanie jest napisane średnio ale ujdzie
-Aktywność masz bardzo dobrą zresztą sam widuje cię codziennie
-Z tego co wiem grasz już bardzo długo na serwerze
-Pomagasz czasem nowym graczom
-Posiadasz już rangę zaufany z czego wynika, że administracja ci ufa
-Nie widzę byś sprawiał problemy na serwerze

Podsumowując Netti jest jedną z tych osób co się nadaje na administratora breacha i mam nadzieję, iż dołączysz do nas jako już kolejny Kidop. Oczywiście jestem na TAK
Pozdrawiam, VerSe

Witam

Netii jest spokojny graczem na serwerze, który przestrzega regulaminu niekiedy zgłasza jego łamanie. Aktywność masz dobrą oraz nie wpływają na ciebie żadne reporty natomiast nie widzę że często pomagasz nowym graczom w treściach regulaminu. Co do podania małe błędy interpunkcyjne oraz słabe argumenty ale myślę że inne osoby które pisały podanie popełniali gorsze błędy. Posiadasz rangę zaufanego i aktywnie spędzasz czas na serwerze pilnując czy ktoś nie nadużywa czatu głosowego/tekstowego.

Podsumowując jestem za tym żebyś został przyjęty do administracji.

Pozdrawiam, Bodzio

Siemkaaaa, dobra a teraz do rzeczy. Netii jesteś jednym z graczy którzy grają często na serwerze oraz długo. Jesteś miłym, aktywnym graczem oraz twoje podanie jest napisane dobrze więc nie widzę przeszkód żeby nie dać ci szans.
Jestem na TAK
Zelazko

Podanie zaakceptowane. Po odbiór rangi zgłoś się do Limbo lub Gaspcia na discord.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...