Jump to content
Sign in to follow this  
Zolak

<BR#2> Zolak :) DK

Recommended Posts

Posted (edited)

1. Wiek (preferowany >= 16): Mam 16 lat
2. Adres e-mail: [email protected]

3. Steam ID oraz namiary: STEAM_0:1:246340225 discord: #5074 steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198452946179/ 

4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: byłem jednak moderatorem na umarłym serwrze sl

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty: ponieważ często na serwerze brakuje administracji i nie ma kto sprawdzać reportów, mam dużo czasu wolnego więc mogę pilnować serwera. drugim powodem jest to że chciałbym pomagać ludziom jak się blokują jako scp 112-j i dla nowych graczy. trzecim powodem jest to że ludzi mają do mnie zaufanie i mam rangę zaufany więc administracja mi ufa.Mam nadzieje że moje podanie będzie rozpatrzone pozytywnie.

6. Gametracker: https://www.gametracker.com/player/Zolak %3A) DK/193.110.121.82:2302/ , https://www.gametracker.com/player/Zolak %3A) DK/193.110.121.82:2302/

Edited by Zolak

Posted (edited)

Zolwak często bywa na serwerze, to, że na serwerze brakuje administracji, to słaby argument, bo administracji jest teraz dość dużo, ale skoro rekrutacja jest otwarta, to czemu by nie próbować. Samo podanie krótkie, bo pisałeś je w mniej niż 10 minut, gdy siedzieliśmy razem na discordzie xD. Zakolak często jak rozmawiamy wyzywa graczy jak go zabiją (na discordzie oczywiście) i jest trochę toksyczny. Jak dla mnie, taka osoba nie nadaje się na admina, zaufany dla niego raczej powinien wystarczyć.

Jestem na nie.

Edited by RavikPL
Zapomniałem napisać werdyktu xD

Zolaka uśmieszek DK znam dosyć długo. Jednak przez ten czas otrzymał pbana. Aktywność masz dosyć slabą, więc to jest minus. Czasami potrafisz powiedzieć odrobinę za dużo. Masz rangę, Zaufany'', ale według mnie powinieneś zostać na tej randze. Według mnie Zolak nie nadaję się na Admina, więc jestem na NIE.

Powodzenia następnym razem! ^=^ 

Natsuki

Zolaka znam dosyć długo. Na serwerze nie jest zbyt aktywny oraz jest dosyć toksyczny. Jedyny plus jaki w nim widze to ranga zaufany pozatym z czego co mi powiedział to jest troll podanie nad którym nie spędził nawet 10 minut. Oczywiście JESTEM NA NIE.

Pozdrawiam logiś

Witam

Zacznijmy od podania:

39 minut temu, Zolak napisał:

ponieważ często na serwerze brakuje administracji i nie ma kto sprawdzać reportów

Na tą chwilę jest wystarczająca ilość Administratorów, natomiast jak to się mówi "Administracji nigdy za wiele"

43 minuty temu, Zolak napisał:

drugim powodem jest to że chciałbym pomagać ludziom jak się blokują jako scp 112-j i dla nowych graczy.

Jest wiele innych sposobów na pomoc i wcale nie potrzebujesz do tego rangi Administracyjnej.

47 minut temu, Zolak napisał:

trzecim powodem jest to że ludzi mają do mnie zaufanie i mam rangę zaufany więc administracja mi ufa.

Nie wiem czy ktoś ci aktualnie ufa, natomiast ranga zaufany na serwerze jak najbardziej na +

Do doświadczenia nie mam zastrzeżeń, ale nie byłeś w ostatnim miesiącu aktywny.

Jeżeli chodzi o twoje zachowanie na serwerze, wydajesz się być spokojny, natomiast jak się z tobą siedzi na discordzie, to jesteś lekko toksyczny, niekiedy mówisz odrobinę za dużo, ponadto z wypowiedzi Ravika oraz słabo uargumentowanego podania, sądzę że to jest troll podanie, które nie powinno zostać zaakceptowane przez Administrację Breach.

Pozdrawiam, Bodzio

Witam!

Żegnam!

Pozdrawiam, Miniorek

Jak troll podanie to troll odpowiedź. Generalnie miło z Twojej strony, że ożywiasz forum i zachęcasz do dyskusji, ale podania można pisać tylko co miesiąc, więc trochę dziwny sposób rozbudzenia społeczności. 

3 hours ago, Zolak said:

ponieważ często na serwerze brakuje administracji

Od przyjęcia trzech nowych kidopów już raczej nie brakuje, przynajmniej przez najbliższe kilka tygodni.

3 hours ago, Zolak said:

mam dużo czasu wolnego

W Twojej aktywności są duże luki, nie wskazuje to na konsekwentną i regularną grę.

3 hours ago, Zolak said:

chciałbym pomagać ludziom jak się blokują jako scp 112-j

...?

3 hours ago, Zolak said:

trzecim powodem jest to że ludzi mają do mnie zaufanie i mam rangę zaufany więc administracja mi ufa

Przynajmniej jeden powód, który w jakikolwiek sposób mógłby do mnie przemówić.

Niestety jestem na nie. Jeżeli rzeczywiście Ci zależy na dołączeniu do administracji to napisz porządne podanie. Jeśli się do tego zabierzesz to powodzenia we wrześniu.

Pozdrawiam, Miniorek