Jump to content
HumanDev

[ban] Human Dev. ︻デ┳═ー

Recommended Posts

1. Nick, na który została nałożona kara: 
2. Steam ID: STEAM_0:0:195202639
3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:0:195202639&advType=steamid
4. Opis sytuacji: Dostałem permanętnego bana za reklamowanie sie
5. Coś od siebie: No tak, dostałem bana za reklamowanie się ale dopiero teraz uświadomiłem sobie że nie mam w co grać, a dopiero gdzie, więc napisałem prośbe o odbanowanie mojego konta.

Posted (edited)

Emm, pokazałeś 0 skruchy. Uświadomiłeś sobie, że chcesz unbana, bo nie masz gdzie grać? Super, że to jest jedyny powód dla którego chcesz wrócić. Jak dla mnie, pisanie odwołania i pisanie w nim, że nie masz w co grać, a nie na jakim serwerze, jest bez sensu. Jak dla mnie, ban powinien zostać.

Edited by RavikPL
Korekta

1 minutę temu, RavikPL napisał:

Emm, pokazałeś 0 skruchy. Uświadomiłeś sobie, że chcesz unbana, bo nie masz gdzie grać? Super, że to jest jedyny powód dla którego chcesz wrócić. Jak dla mnie, pisanie odwołania i pisanie w nim, że nie masz w co grać, a nie na jakim serwerze, jest bez sensu. Jak dla mnie, ban powinien zostać.

Nie po prostu zaczołem od nowa grać w Garry's Moda i już wiem co źle zrobiłem, dlatego chciałbym unbana

Posted (edited)

Przesiedziałeś trochę i mam nadzieję, że nie powtórzysz tego znowu.
Zapoznaj się z regulaminem, który panuje na serwerze, gdyż przeszedł zmiany przez ten okres czasu.

Edited by Limbo
Poprawa literówki.

Guest
This topic is now closed to further replies.