Jump to content
Król Snajperów

<Br#2> Król snajperów

Recommended Posts

Posted (edited)

1.Wiek - 15

2.Adres e-mail - [email protected]

3.Steam ID oraz namiary - STEAM_0:0:151785759 / Discord: ER Król snajperów#7732

4.Czy byłeś kiedyś administratorem, doświadczenie jako admin - Tak, byłem operatorem na upadłym serwerze TTT.

5.Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty - Chcę zostać operatorem, (a później może i administratorem Breach) ponieważ mam mnóstwo wolnego czasu i sądzę, że nadaję się na funkcję operatora, ponieważ tak jak niektórym operatorom często odbija od władzy mi to się jeszcze nie zdarzyło. Traktuję stanowisko operatora jako funkcję którą daje się tylko doświadczonym i odpowiedzialnym osobom. Mimo wielu operatorów i administratorów widuję często wiele osób które się na wzajem reportują, a nikt nie może wykonać reportów i muszę z kimś pisać, żeby wszedł na serwer ktoś kto może wykonać reporty. Spędziłem na serwerze wiele godzin, gram praktycznie od początków serwera Breach(z pewnymi przerwami). Pomagam też bardzo często "świeżakom" w ogarnięciu: SCP, regulaminu, poszczególnych klas, itp. Prosiłbym nie patrzeć się moje bany sprzed pół roku. Mam nadzieję, że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie i wkrótce będę w gronie administracji jednej z najlepszych sieci serwerów Garry's Mod.

6.Gametracker - https://cache4.gametracker.com/player/Król Snajperów/193.110.121.82:2302/

Edited by NeCkeR
Poprawa steam id

Posted (edited)

Witam,

Okej standardowo od wieku, no preferowany jest 16 lat, lecz nikt nie powiedział, że nie można mieć mniej, więc lecimy dalej.
Doświadczenie jakieś tam posiadasz z serwerów TTT no to okej.

Nooo i lecimy z główną częścią podania.

Godzinę temu, Król Snajperów napisał:

Chcę zostać operatorem, (a później może i administratorem Breach) ponieważ mam mnóstwo wolnego czasu i sądzę, że nadaję się na funkcję operatora, ponieważ tak jak niektórym operatorom często odbija od władzy mi to się jeszcze nie zdarzyło. Traktuję stanowisko operatora jako funkcję którą daje się tylko doświadczonym i odpowiedzialnym osobom.

Rozumiem, że masz mnóstwo wolnego czasu, lecz aktualnie są wakacje i może to przez to masz, aż tyle czasu? Ciekawe czy w roku szkolnym też będziesz tyle grał.

Operatorom odbija od posiadanej przez nich władzy? Śmieszne. To powiedz w takim razie, którzy administratorzy dostają bzika na punkcie władzy? Jeśli uważasz, że ktoś jej widocznie nadużywa to od tego jest skarga na administratora, by ją właśnie napisać. Samym tym argumentem sądzę, że nie zdobędziesz sympatii "przyszłych" kolegów z administracji, ale to już jak wolisz.

A tym ostatnim zdaniem sugerujesz, że aktualnie osoby nieodpowiedzialne i niedoświadczone dostały uprawnienia administracyjne? Weź Ty puknij się w celeban.

Mimo wielu operatorów i administratorów widuję często wiele osób które się na wzajem reportują, a nikt nie może wykonać reportów i muszę z kimś pisać, żeby wszedł na serwer ktoś kto może wykonać reporty. Spędziłem na serwerze wiele godzin, gram praktycznie od początków serwera Breach(z pewnymi przerwami).

Używaj może troszkę więcej tych znaków interpunkcyjnych, bo to ułatwia czytanie, a z tego co wiem, kandydat na stanowisko administratora powinien posługiwać się poprawną polszczyzną oraz podstawową ortografią i interpunkcją.

Aktualnie na serwerze jest sporo administratorów, więc akurat są osoby, które mogą sprawdzać zgłoszenia na innych graczy.

Ja tam Cię kojarzę tylko z serwera Breach #3, czy inni Cię kojarzą to już nie wiem.

Pomagam też bardzo często "świeżakom" w ogarnięciu: SCP, regulaminu, poszczególnych klas, itp.

Dobrze i to się szanuje. Szkoda, że nie oprowadzałeś ich jeszcze po mapie, to bym jeszcze bardziej szanował.

Prosiłbym nie patrzeć się moje bany sprzed pół roku. Mam nadzieję, że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie i wkrótce będę w gronie administracji jednej z najlepszych sieci serwerów Garry's Mod.

No niestety, ale takie rzeczy jak bany przy podaniach trzeba sprawdzać, 8 banów, więc nieźle, z tego ostatni ode mnie.

Dobra aktywność masz dość fajną.

Bany no wychodzą, że są bardziej na minus.

Chce też dodać, że często potrafiłeś prowokować różnych graczy na discordzie StrefyGier, w tym również i mnie. Myślę, że takie zachowanie jak na kandydata, na stanowisko administratora, nie powinno mieć miejsca.

Podsumowując, jestem na NIE.

Pozdrawiam!

~NeCkeR

Kończ waść wstydu oszczędź

Edited by NeCkeR

TL;DR:

Well....Na NIE.

2 godziny temu, Król Snajperów napisał:

Chcę zostać operatorem, (a później może i administratorem Breach) ponieważ mam mnóstwo wolnego czasu

Skoro masz tyle wolnego czasu to nie marnuj go na gry i robienie z siebie idioty na discordzie,tylko na naukę(skoro sam mówiłeś,że szkoła niczego nie uczy) lub idź do pracy.

i sądzę, że nadaję się na funkcję operatora, ponieważ tak jak niektórym operatorom często odbija od władzy mi to się jeszcze nie zdarzyło.

JESZCZE <---- Tyle tutaj wystarczy.

Traktuję stanowisko operatora jako funkcję którą daje się tylko doświadczonym i odpowiedzialnym osobom.

Patrząc po twoim zachowaniu,no...nie zasługujesz na to stanowisko.

Mimo wielu operatorów i administratorów widuję często wiele osób które się na wzajem reportują, a nikt nie może wykonać reportów i muszę z kimś pisać, żeby wszedł na serwer ktoś kto może wykonać reporty.

Zaburzę twoje wyobrażenie BEST ADMINA EVEEEEERRRR,ale reporty nie muszą być robione 24/7,a tym bardziej jakieś idiotyczne.Jak nikogo z administracji nie ma na serwerze,to mówi się trudno i daje reporta na discordzie lub skargę na forum 🤷‍♂️.

Mam nadzieję, że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie i wkrótce będę w gronie administracji jednej z najlepszych sieci serwerów Garry's Mod.

Typowe lizanie tylnej części ciała,wystarczyła połowa tego zdania i już by to lepiej wyglądało.

Nie będę wspominał o gramatyce,interpunkcji etc,bo sam do asów nie należę,ale to też leży u ciebie.

Posted (edited)

Siema,

Zacznę od treści podania która jest uboga i napisana wedle wzoru ogólnego , ale nie mam problemu z tą treścią. Uważam , że piętą achillesową tego podania jest bardziej sam klul snajperów , który potrawi doprowadzić mnie do wylewu swą zarozumiałością i męczeniem innych jak by już miał te permisje. Jest genialny w prowokacji. Sam nigdy nie widziałem jak pomaga nowym graczom częściej narzeka na nich jak reszta.

-Klul posiada bardzo wysokie ego już bez posiadania rangi operatora i szczerze boje się tego jak bardzo by wzrosło po otrzymaniu rangi.

-Często ciężko się z nim porozumieć z powodu wady wymowy , co może utrudnić wykonywanie pracy administratora.

-Klul ma również kryminalną przeszłość co mi nie sprawia problemu chociaż nie pokazuje go to w za dobrym świetle.

Reasumując jestem na SPORE NIE

~ViP

Ps. Sorry za ortografie słowo KLUL napisane celowo wiecie o co chodzi ;}

Edited by ViP240

Jak dla mnie, król snajperów jest miłym graczem, kiedy może, to pomaga administracji pisząc reporty, tłumacząc graczom zasady gry itp. Wada wymowy, to nie jest jak dla mnie duży problem, przecież, pewien admin nigdy na serwerze się nie odezwał, a rolę pełnił dobrze co najmniej do czasu. Często słyszę na serwerze (i nie tylko tam), że jest on obrażany i poniżany właśnie przez to, że używa mikrofonu i muszę powiedzieć, że używa go dość często. Twoje ostatnie zachowanie na Discordzie SG, było ... nooo, słabe. 

4 godziny temu, Król Snajperów napisał:

Mam nadzieję, że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie i wkrótce będę w gronie administracji jednej z najlepszych sieci serwerów Garry's Mod.

NeCkeR już o tym mówił, ja na serwerze to samo xD . Jak mogłeś to usunąć, to powiedziałeś, że jeszcze możesz za miesiąc spróbować. 

4 godziny temu, Król Snajperów napisał:

ponieważ tak jak niektórym operatorom często odbija od władzy mi to się jeszcze nie zdarzyło. Traktuję stanowisko operatora jako funkcję którą daje się tylko doświadczonym i odpowiedzialnym osobom.

Na serwerze o godzinie ~11:30, powiedziałeś mi, że chodzi ci tu o neckera, nie chcę nic mówić, ale sam rozumiesz.

Jak narazie będę neutralny.

Hejka! ^=^

Aktywność masz nawet dobrą, więc teraz skomentuje resztę. Na discordzie robisz z siebie błazna. Wymyślasz jakieś historyjki, że każdy kto dał ci na NIE, bo po prostu cię nie lubi, lub się mści? ,,Snajper pewnie najpierw dał głos na nie A dopiero potem pisał powody NeCkeR to według wielu cham A mści się na mnie za to że zgłosiłem go Naviemu A VIP to jest na mnie pewnie nadal zły za to że to wyjaśniłem regulaminem.'' Serio? Podanie podsumowali osoby wyżej, więc nie będę nic o nim pisał. Banów masz już sporo, a to jest dużym -.

Jestem na NIE, takiej osobie bym nawet zaufanego  nie dał, a co dopiero KidOP-a.

Pozdrawiam,

Natsuki

W dniu 10.08.2019 o 12:52, Król Snajperów napisał:

nadaję się na funkcję operatora, ponieważ tak jak niektórym operatorom często odbija od władzy mi to się jeszcze nie zdarzyło.

https://ibb.co/yVqh9JY

Jak dla mnie, to jest dowód, że typowi odbija jeszcze zanim dostał uprawnienia.

Na nie ;/