Jump to content
Król Snajperów

<Br#2> Król snajperów

Recommended Posts

1.Wiek - 15

2.Adres e-mail - [email protected]

3.Steam ID oraz namiary - STEAM_0:0:151785759 / Discord: ER Król snajperów#7732

4.Czy byłeś kiedyś administratorem, doświadczenie jako admin - Tak, byłem operatorem na upadłym serwerze TTT.

5.Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty - Chcę zostać operatorem, (a później może i administratorem Breach) ponieważ mam mnóstwo wolnego czasu i sądzę, że nadaję się na funkcję operatora, ponieważ tak jak niektórym operatorom często odbija od władzy mi to się jeszcze nie zdarzyło. Traktuję stanowisko operatora jako funkcję którą daje się tylko doświadczonym i odpowiedzialnym osobom. Mimo wielu operatorów i administratorów widuję często wiele osób które się na wzajem reportują, a nikt nie może wykonać reportów i muszę z kimś pisać, żeby wszedł na serwer ktoś kto może wykonać reporty. Spędziłem na serwerze wiele godzin, gram praktycznie od początków serwera Breach(z pewnymi przerwami). Pomagam też bardzo często "świeżakom" w ogarnięciu: SCP, regulaminu, poszczególnych klas, itp. Prosiłbym nie patrzeć się moje bany sprzed pół roku. Mam nadzieję, że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie i wkrótce będę w gronie administracji jednej z najlepszych sieci serwerów Garry's Mod.

6.Gametracker - https://cache4.gametracker.com/player/Król Snajperów/193.110.121.82:2302/

Edited by NeCkeR
Poprawa steam id
Link to post
Share on other sites

Witam,

Okej standardowo od wieku, no preferowany jest 16 lat, lecz nikt nie powiedział, że nie można mieć mniej, więc lecimy dalej.
Doświadczenie jakieś tam posiadasz z serwerów TTT no to okej.

 

Nooo i lecimy z główną częścią podania.

 

Godzinę temu, Król Snajperów napisał:

Chcę zostać operatorem, (a później może i administratorem Breach) ponieważ mam mnóstwo wolnego czasu i sądzę, że nadaję się na funkcję operatora, ponieważ tak jak niektórym operatorom często odbija od władzy mi to się jeszcze nie zdarzyło. Traktuję stanowisko operatora jako funkcję którą daje się tylko doświadczonym i odpowiedzialnym osobom.

Rozumiem, że masz mnóstwo wolnego czasu, lecz aktualnie są wakacje i może to przez to masz, aż tyle czasu? Ciekawe czy w roku szkolnym też będziesz tyle grał.

Operatorom odbija od posiadanej przez nich władzy? Śmieszne. To powiedz w takim razie, którzy administratorzy dostają bzika na punkcie władzy? Jeśli uważasz, że ktoś jej widocznie nadużywa to od tego jest skarga na administratora, by ją właśnie napisać. Samym tym argumentem sądzę, że nie zdobędziesz sympatii "przyszłych" kolegów z administracji, ale to już jak wolisz.

A tym ostatnim zdaniem sugerujesz, że aktualnie osoby nieodpowiedzialne i niedoświadczone dostały uprawnienia administracyjne? Weź Ty puknij się w celeban.

 

Godzinę temu, Król Snajperów napisał:

Mimo wielu operatorów i administratorów widuję często wiele osób które się na wzajem reportują, a nikt nie może wykonać reportów i muszę z kimś pisać, żeby wszedł na serwer ktoś kto może wykonać reporty. Spędziłem na serwerze wiele godzin, gram praktycznie od początków serwera Breach(z pewnymi przerwami).

Używaj może troszkę więcej tych znaków interpunkcyjnych, bo to ułatwia czytanie, a z tego co wiem, kandydat na stanowisko administratora powinien posługiwać się poprawną polszczyzną oraz podstawową ortografią i interpunkcją.

Aktualnie na serwerze jest sporo administratorów, więc akurat są osoby, które mogą sprawdzać zgłoszenia na innych graczy.

Ja tam Cię kojarzę tylko z serwera Breach #3, czy inni Cię kojarzą to już nie wiem.

 

Godzinę temu, Król Snajperów napisał:

Pomagam też bardzo często "świeżakom" w ogarnięciu: SCP, regulaminu, poszczególnych klas, itp.

Dobrze i to się szanuje. Szkoda, że nie oprowadzałeś ich jeszcze po mapie, to bym jeszcze bardziej szanował.

 

Godzinę temu, Król Snajperów napisał:

Prosiłbym nie patrzeć się moje bany sprzed pół roku. Mam nadzieję, że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie i wkrótce będę w gronie administracji jednej z najlepszych sieci serwerów Garry's Mod.

No niestety, ale takie rzeczy jak bany przy podaniach trzeba sprawdzać, 8 banów, więc nieźle, z tego ostatni ode mnie.

 

 

Dobra aktywność masz dość fajną.

Bany no wychodzą, że są bardziej na minus.

Chce też dodać, że często potrafiłeś prowokować różnych graczy na discordzie StrefyGier, w tym również i mnie. Myślę, że takie zachowanie jak na kandydata, na stanowisko administratora, nie powinno mieć miejsca.

 

Podsumowując, jestem na NIE.

 

Pozdrawiam!

~NeCkeR

 

 

Kończ waść wstydu oszczędź

Edited by NeCkeR
Link to post
Share on other sites

TL;DR:

 

Well....Na NIE.
 

 

2 godziny temu, Król Snajperów napisał:

Chcę zostać operatorem, (a później może i administratorem Breach) ponieważ mam mnóstwo wolnego czasu

Skoro masz tyle wolnego czasu to nie marnuj go na gry i robienie z siebie idioty na discordzie,tylko na naukę(skoro sam mówiłeś,że szkoła niczego nie uczy) lub idź do pracy.

 

2 godziny temu, Król Snajperów napisał:

i sądzę, że nadaję się na funkcję operatora, ponieważ tak jak niektórym operatorom często odbija od władzy mi to się jeszcze nie zdarzyło.

JESZCZE <---- Tyle tutaj wystarczy.

 

2 godziny temu, Król Snajperów napisał:

Traktuję stanowisko operatora jako funkcję którą daje się tylko doświadczonym i odpowiedzialnym osobom.

Patrząc po twoim zachowaniu,no...nie zasługujesz na to stanowisko.

2 godziny temu, Król Snajperów napisał:

Mimo wielu operatorów i administratorów widuję często wiele osób które się na wzajem reportują, a nikt nie może wykonać reportów i muszę z kimś pisać, żeby wszedł na serwer ktoś kto może wykonać reporty.

Zaburzę twoje wyobrażenie BEST ADMINA EVEEEEERRRR,ale reporty nie muszą być robione 24/7,a tym bardziej jakieś idiotyczne.Jak nikogo z administracji nie ma na serwerze,to mówi się trudno i daje reporta na discordzie lub skargę na forum 🤷‍♂️.

 

2 godziny temu, Król Snajperów napisał:

Mam nadzieję, że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie i wkrótce będę w gronie administracji jednej z najlepszych sieci serwerów Garry's Mod.

Typowe lizanie tylnej części ciała,wystarczyła połowa tego zdania i już by to lepiej wyglądało.

 

Nie będę wspominał o gramatyce,interpunkcji etc,bo sam do asów nie należę,ale to też leży u ciebie.

Link to post
Share on other sites

Siema,

 

Zacznę od treści podania która jest uboga i napisana wedle wzoru ogólnego , ale nie mam problemu z tą treścią. Uważam , że piętą achillesową tego podania jest bardziej sam klul snajperów , który potrawi doprowadzić mnie do wylewu swą zarozumiałością i męczeniem innych jak by już miał te permisje. Jest genialny w prowokacji. Sam nigdy nie widziałem jak pomaga nowym graczom częściej narzeka na nich jak reszta.

 

-Klul posiada bardzo wysokie ego już bez posiadania rangi operatora i szczerze boje się tego jak bardzo by wzrosło po otrzymaniu rangi.

 

-Często ciężko się z nim porozumieć z powodu wady wymowy , co może utrudnić wykonywanie pracy administratora.

 

-Klul ma również kryminalną przeszłość co mi nie sprawia problemu chociaż nie pokazuje go to w za dobrym świetle.

 

Reasumując jestem na SPORE NIE

 

~ViP

 

Ps. Sorry za ortografie słowo KLUL napisane celowo wiecie o co chodzi ;}

 

Edited by ViP240
Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie, król snajperów jest miłym graczem, kiedy może, to pomaga administracji pisząc reporty, tłumacząc graczom zasady gry itp. Wada wymowy, to nie jest jak dla mnie duży problem, przecież, pewien admin nigdy na serwerze się nie odezwał, a rolę pełnił dobrze co najmniej do czasu. Często słyszę na serwerze (i nie tylko tam), że jest on obrażany i poniżany właśnie przez to, że używa mikrofonu i muszę powiedzieć, że używa go dość często. Twoje ostatnie zachowanie na Discordzie SG, było ... nooo, słabe. 

 

W dniu 10.08.2019 o 12:52, Król Snajperów napisał:

Mam nadzieję, że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie i wkrótce będę w gronie administracji jednej z najlepszych sieci serwerów Garry's Mod.

NeCkeR już o tym mówił, ja na serwerze to samo xD . Jak mogłeś to usunąć, to powiedziałeś, że jeszcze możesz za miesiąc spróbować. 

 

W dniu 10.08.2019 o 12:52, Król Snajperów napisał:

ponieważ tak jak niektórym operatorom często odbija od władzy mi to się jeszcze nie zdarzyło. Traktuję stanowisko operatora jako funkcję którą daje się tylko doświadczonym i odpowiedzialnym osobom.

Na serwerze o godzinie ~11:30, powiedziałeś mi, że chodzi ci tu o neckera, nie chcę nic mówić, ale sam rozumiesz.

 

 

EDIT: Niestety, ale na discordzie SG wydurniałeś się w taki sposób, że muszę zmienić zdanie.

Jestem na duże NIE.

Edited by RavikPL
Zmieniłem zdanie.
Link to post
Share on other sites

Hejka! ^=^

Aktywność masz nawet dobrą, więc teraz skomentuje resztę. Na discordzie robisz z siebie błazna. Wymyślasz jakieś historyjki, że każdy kto dał ci na NIE, bo po prostu cię nie lubi, lub się mści? ,,Snajper pewnie najpierw dał głos na nie A dopiero potem pisał powody NeCkeR to według wielu cham A mści się na mnie za to że zgłosiłem go Naviemu A VIP to jest na mnie pewnie nadal zły za to że to wyjaśniłem regulaminem.'' Serio? Podanie podsumowali osoby wyżej, więc nie będę nic o nim pisał. Banów masz już sporo, a to jest dużym -.

Jestem na NIE, takiej osobie bym nawet zaufanego  nie dał, a co dopiero KidOP-a.

Pozdrawiam,

Natsuki

Link to post
Share on other sites
W dniu 10.08.2019 o 12:52, Król Snajperów napisał:

nadaję się na funkcję operatora, ponieważ tak jak niektórym operatorom często odbija od władzy mi to się jeszcze nie zdarzyło.

https://ibb.co/yVqh9JY

 

Jak dla mnie, to jest dowód, że typowi odbija jeszcze zanim dostał uprawnienia.

 

Na nie ;/

Link to post
Share on other sites

Witam! Dzisiaj wyjątkowo nie mam ochoty się rozpisywać. Wiek w porządku, lekko poniżej przewidywanego, ale w normie. Doświadczenie jakieś tam jest, chociaż to mało ważne. Ostatnio Twoja aktywność znacznie się pogorszyła, od niemal tygodnia nie ma Cię na serwerze, ale może wynika to z wyjazdu rodzinnego czy coś w ten deseń, nie wiem. Ostatni miesiąc aktywność dobra, byłeś codziennie na serwerze. Teraz przejdźmy do sedna:

On 8/10/2019 at 12:52 PM, Król Snajperów said:

Chcę zostać operatorem, (a później może i administratorem Breach) ponieważ mam mnóstwo wolnego czasu

Niby słaby argument, ale dużo wolnego czasu i chęć do gry to ważne cechy u administratora.

 

On 8/10/2019 at 12:52 PM, Król Snajperów said:

sądzę, że nadaję się na funkcję operatora, ponieważ tak jak niektórym operatorom często odbija od władzy mi to się jeszcze nie zdarzyło

Ze względu na post powyżej nie skomentuję tego fragmentu. Oprócz tego jest powszechnie wiadomo, że często... nie okłamujmy się, piszesz wiadomości poniżej poziomu na Discordzie Strefy Gier. 

 

On 8/10/2019 at 12:52 PM, Król Snajperów said:

Traktuję stanowisko operatora jako funkcję którą daje się tylko doświadczonym i odpowiedzialnym osobom

Lekarzami nie jesteśmy, ale fakt, trochę odpowiedzialności się przydaje.

 

On 8/10/2019 at 12:52 PM, Król Snajperów said:

Mimo wielu operatorów i administratorów widuję często wiele osób które się na wzajem reportują, a nikt nie może wykonać reportów i muszę z kimś pisać, żeby wszedł na serwer ktoś kto może wykonać reporty

Mamy czterech nowych kidopów, myślę, że będzie komu pilnować serwera teraz.

 

On 8/10/2019 at 12:52 PM, Król Snajperów said:

Prosiłbym nie patrzeć się moje bany sprzed pół roku

Na to zawsze trzeba patrzeć.

 

On 8/10/2019 at 12:52 PM, Król Snajperów said:

jednej z najlepszych sieci serwerów Garry's Mod.

Oj, prawie się zarumieniłem : )

 

Podsumowując... podanie nie jest fatalne, ale nie zachwyca. Twoja postawa mi się po prostu nie podoba. Piszesz często zanim pomyślisz, a to jest coś bardzo niepożądanego u osoby, która chce pełnić funkcję administracyjną. Aktualnie jestem na nie. Może kiedyś zmienię zdanie, ale w tej chwili nie popieram Twojej kandydatury.

Pozdrawiam, Miniorek

Link to post
Share on other sites

IMG_20190822_171101.jpg.de11aa06a2587b76292002716ef42e58.jpgIMG_20190822_170423.jpg.0dd9422b39f819dd6a099ce9a3b3dbb2.jpg

 

Twoje zachowanie na discordzie jest fatalne, idiotyczne i nie dojrzałe. 

Masz wszystko gdzieś i robisz co ci się żywnie podoba, myśląc że z takim zachowaniem dostaniesz 100% range na serwerze. 

Nie mam ochoty wyszukiwać wszystkich twoich konwersacji więc dam tylko te 2 screeny z dzisiaj. 

 

Jestem oczywiście na NIE i mam nadzieje że NIGDY nie pojawisz się w tej administracji. 

Link to post
Share on other sites

SKATE TY ŻYJESZ!!!!

Sieam, przyszedłem się wypowiedzieć pod tym cudownym podaniem :-)
Nie kojarzę Cię z serwera, bo tam nie gram, ale za to na discordzie miałem okazję Cię poznać i to całkiem nieźle 😉
Co tu dużo mówić. Ostro odwalałeś na discordzie naszej cudownej serwerowni XD Idiotyczne wiadomości, robienie z siebie debila i, nie oszukujmy się, nękanie innej osoby XD (tak, mówię o podrywach w stronę Anielicy - Twojego "słowniczka", za które dostałeś bana na discordzie XDDD)

No co tu dużo mówić koleżko
Na NIE :-DDDDD

Link to post
Share on other sites

Limbo a może zamkniesz to podanie? Bo wiem od dawna że to już nie ma sensu. Z moją sławą to będzie mi ciężko dostać jakąkolwiek rangę. Ale powiem tylko tyle że wiele innych adminów i operatorów nie powinno mieć swoich rang ze względu na gorsze zachowanie na Discordzie niż ja miałem. Vargas mi kilka dni temu groził.

Edited by Król Snajperów
Dodatek
Link to post
Share on other sites

Witajcie

Nie chciałem się wypowiadać pod tym podaniem bo uznałem, że to nie ma sensu bo i tak każdy daje na nie a ja bym dał to samo. Lecz zainteresowała mnie wypowiedź Króla Snajperów, który pisze, że limbo może zamknąć podanie bo z jego "Sławą" jak sam napisał nie ma szans. Ma trochę racji lecz nie nazwałbym tego "Sławą" tylko bardziej jego głupotą bo przecież nikt mu nie każe pisać takich bzdur na discordzie a to robi choć wie, że nie powinien tego robić z otwartym podaniem. Jeśli chodzi o adminów, którzy powinni utracić swoje rangi za pisanie głupot na discordzie nie znam żadnego, który mógłby napisać jakieś bzdury przynajmniej większe od twoich. Oczywiście każdy może napisać jakieś głupoty nawet admin, ponieważ jesteśmy tylko ludźmi lecz ty już przesadzasz nie raz byłeś już upominany abyś przestał nawet banem ale ty robisz dalej swoje i nic do ciebie nie dociera. Jakie jest więc moje zdanie? Oczywiście jestem na nie lecz myślę, że kiedyś jak poprawisz swoje zachowanie na discordzie oraz serwerze i staniesz się ogólnie trochę bardziej poważny i dojrzały uważam, że będziesz mógł spróbować jeszcze raz złożyć podanie o operatora i wtedy myślę że będzie lepiej z głosami administratorów i ogólnie osób grających na serwerze. 

Dziękuje za przeczytanie - logiś

Edited by logiś
Link to post
Share on other sites

Witam.

Nie zamierzam się rozpisywać, więc wymienię wszystko w słupku:

Wiek: +/-

Podanie: +/-

Pomoc na serwerze innym graczom: - (ze względu że nigdy tego nie widziałem)

Aktywność: +

Zachowanie: - (Co do twojego zachowania to na discordzie zrobiłeś istny cyrk, ale myślę że osoby wyżej już się lepiej wypowiedziały na ten temat.)

Podsumowując, jestem na NIE.

Jeżeli ci zależy na stanowisku Administratora, to napisz podanie za miesiąc i popracuj nad sobą.

Pozdrawiam, Bodzio.

 

 

Edited by bodzio3334
Link to post
Share on other sites

Tak czytałem wypowiedź tego "Króla" snajpera tutaj i zastanawiam się..

Co Ty gościu pierdzielisz za głupoty, weź tym cymbałem zacznij myśleć, bo sam na Siebie sprowadziłeś taką, a nie inną "sławę"

Zauważ, że nękałeś jedną osobę, nie potrafiłeś się słuchać gdy inni prosili, abyś zaprzestał swoich działań, jeśli mam być szczery, to osobiście wykluczył bym Ciebie nie tylko z samego Discorda, ale również społeczności StrefyGier

Pisałeś też największe bzdury, jakie miałem okazję dotychczas czytać i chociaż już samemu miałem się wypowiadać na temat tego, co pisałeś, to uznałem, że szkoda mi czasu na takiego raka, jakim jesteś

Patrząc na Twoje zachowanie, nigdy bym nie uznał, że jesteś jakkolwiek odpowiedzialny, a tym bardziej do posiadania jakiejkolwiek rangi.

Na początek dorośnij, bo najwyraźniej nie jesteś jeszcze na tyle dojrzały, aby móc pełnić funkcję operatora.

Jestem na Nie.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...