Jump to content
Sign in to follow this  
januszek

<TTT> Januszek

Recommended Posts

1. Wiek (preferowany >= 16):Osiemnaście

2. Adres e-mail: [email protected]

3.  Steam ID oraz namiary: https://steamcommunity.com/profiles/76561198060160719/

4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: byłem już wcześniej operatorem na naszym strefowym TTT gdzieś ponad pół roku

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty: w sumie tak jak w poprzednim podaniu ostatnio trochę brakuje administracji szczególnie w godzinach nocnych ale w końcu admninistacja to ludzie spać muszą, gram regularnie, szczerze chce wrócić do administracji ponieważ opuszczenie jej ostatecznie nie było moim wyborem a pomimo wszystkiego fajnie jest robić coś więcej niż przyglądać się jak ludzie robią mass Rdm, ludzie na serwerze mnie znają, przyda się jakiś nocny "cieć" do pilnowania spokoju w nocy, po dzisiejszej sytuacji która miała około 1 w nocy naprawdę mnie wyprowadziła z równowagi gdzie było ponad 12 osób i się znalazły takie dwie grupki ghosterów i trzeba było zawracać gitarę komuś z administracji o tak późnej godzinie bo kto normalny siedzi tak długo.

Dobrze się sprawdzał jako staff member. Jestem za jego powrotem.

Szybkie podsumowanie poniżej

Plusy :

- bezkonflikowy

- pomaga nowym graczom 

- rozpoznawany na serwerze (jego slamy podobno znane są nawet przez samego Donalda Trumpa)

- respektuje regulamin

- pomaga dorwać okropnych ghosterów

- spędza dużo czasu na serwerze

Minusy :

- brak tekstur

Wniosek :

Januszek będzie odpowiednią osobą na odpowiednie miejsce, powinien zasilić nasze szeregi, jednak przydałoby się by miał tekstury do tego czasu, ponieważ jak moje zaproponowane mapki wejdą to wypadałoby sprawdzić czy nie ma gdzieś jakiegoś błędu. Jestem na TAK.

Jeden ze starszych graczy TTT, były operator, zna regulamin i pomaga nowym graczom. Jestem na TAK.  

Posted (edited)

Januszek, Januszek, Januszek.

Od piwa ma duży brzuszek,

Skarpetki i sandały,

Na admina idealny.

Edited by LupoFajnie
Nic nie sugeruje

Był na nie pod moim podaniem to i ja będę na nie.

Spoiler

Nie no. Januszek zawsze był spoko. Trochę mnie zdziwiło to że odszedł bez słowa ale wrócił i jest dalej dobrym kandydatem na operatora 😋 Zawsze pomocny, zabawny. Jedyny minus to jest tak leniwy że nie chce mu się poświęcić 1 minuty na pobranie tekstur...

Na Tak bo widzi rdmy przez ściany i nie musi oglądać deathscenek co skutkuje szybszym nadaniem slayi/bana.