Jump to content
Sign in to follow this  
Oli

Unban Oli

Recommended Posts

1. Nick, na który została nałożona kara:Oli
2. Steam ID: STEAM_1:1:69802211
3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:1:69802211&advType=steamid&Submit
4. Opis sytuacji: Dostałem 6 dniowego bana za ,,Kampienie jako SCP-173,, i ,,ucieczkę,, Po dojściu to tesli jako scp 173 spotkałem dwie klasy D,które stwierdziły że będą kampić i czekać aż zabiję się na tesli,to zaczekałem aż sobie pójdą i po pewnym czasie sobie poszli tak samo jak ja przestałem czekać,chwilę po tym dostałem informację żeby nie wychodzić z serwera od adminów i nie wyszedłem do momentu zabicia mnie [w tej samej rundzie] przez mtf,po czym dostałem connection problem i dołączyłem ponownie na serwer na około 1h czekając na jakąś wiadomość od adminów,takowej nie otrzymałem.
5. Coś od siebie: Według mnie ban niesłuszny bo nie miałem jak wyjść z początkowej strefy nie umierając.

Witam!
Dostałeś bana, gdy nie było Cię na serwerze. Napisałeś, że później przez godzinę byłeś na serwerze i nikt się nie odezwał do Ciebie? W takim razie administracja specjalnie czekała aż wyjdziesz, żeby dać bana... Nie brzmi to przekonująco, ale zapewne Tamriel się wypowie w tej sprawie. Dostałeś w ciągu ostatnich trzech tygodni dwa bany, jeden za RDM (to się może oczywiście zdarzyć każdemu) oraz jeden za pixelwalking i... także kampienie. Byłeś już wcześniej karany za podobne wykroczenie. Ban trwa tylko 6 dni, jestem zdania, że powinieneś go przeczekać i poprawić swoje przyszłe zachowanie. Gdyby nie "historia choroby" to może byłbym w stanie być przychylny, ale w tej sytuacji argumenty do mnie nie przemawiają.

Swoją drogą fajny awatar.

Pozdrawiam, Miniorek

17 godzin temu, Oli napisał:

Po dojściu to tesli jako scp 173 spotkałem dwie klasy D,które stwierdziły że będą kamp i czekać aż zabiję się na tesli,

A to nie tak, że oni mrugają i wtedy możesz przejść na drugą strone? 

do momentu zabicia mnie [w tej samej rundzie] przez mtf,po czym dostem connection problem 

Connection problem po śmierci? Epicko.

czekając na jakąś wiadomość od adminów,takowej nie otrzymałem.

Zawsze możesz przypomnieć adminowi, że coś chciał, a nie bezczynnie czekać.

Według mnie ban niesłuszny bo nie miałem jak wyjść z początkowej strefy nie umierając.

Co.

Zainwestuj te 6 dni w oglądanie bladiego, uczenia sie jego taktyk i ogarnięcia internetu, który nie wyrzuca Cię z serwera po śmierci.

17 godzin temu, Miniorek napisał:

Gitówa jest

Dzień dobry.Widzę że świerzak ma problem z mrugaczem i gapiącymi się dekami.

2 godziny temu, Zukamedozu napisał:

A to nie tak, że oni mrugają i wtedy możesz przejść na drugą stronę? 

A może bał się że się zatrzyma na tesli i go zabije?

2 godziny temu, Zukamedozu napisał:

Zawsze możesz przypomnieć adminowi, że coś chciał, a nie bezczynnie czekać.

A co jeśli nie wie kto jest adminem?

Popraw internet i się naucz kto jest adminem i wtedy możesz grać.

Oczywiście jestem na Tak.

Bardzo fajny awatar.

Pozdrowienia.

Edited by Slotek
Trochę trudno było zrozumieć co napisałem

hejka 

wow dostałeś bana za kampienie jako 173 + ucieczka wow 

20 godzin temu, Oli napisał:

connection problem i dołączyłem ponownie na serwer na około 1h czekając na jakąś wiadomość od adminów,takowej nie otrzymałem.

mogłeś napisać do administracji że jesteś na serwerze a nie czekać 1h jak 

Według mnie ban niesłuszny bo nie miałem jak wyjść z początkowej strefy nie umierając.

halo jakim prawem jako scp 173 nie da się wyjść z lcz 

lepiej przeczekaj te 6 dni nie wiem pograj sobie w inne gry ogarnij internet też bo jak giniesz i masz connection problem to masz masny internet a i też masny avatar masz 

28 minut temu, Slotek napisał:

A co jeśli nie wie kto jest adminem?

Rly? Wystarczy napisać na "@tekst", ale ok.

29 minut temu, Slotek napisał:

Tak wogule to se popraw internet i się naucz kto jest adminem i wtedy możesz se grać.

Dlaczego ma się uczyć kto jest adminem, a kto nie? Przecież widać rangi na TAB'ie oraz w menu.

dostałem informację żeby nie wychodzić z serwera od adminów i nie wyszedłem do momentu zabicia mnie [w tej samej rundzie] przez mtf,po czym dostałem connection problem i dołączyłem ponownie na serwer na około 1h czekając na jakąś wiadomość od adminów,takowej nie otrzymałem.

Dlaczego nic nie napisałeś na asay? Czekałeś na serwerze po tym, jak dostałeś connection problem (oczywiście dopiero jak dostałeś info żeby nie wychodzić i jak umarłeś)

i się słowem do admina nie odezwałeś, a ten dał ci bana? Trzeba było od razu dać mu info, bo my jako administratorzy nie dostajemy +135246 do IQ oraz 5 nowych par oczu żeby wszystko widzieć, oraz uszu żeby wszystko słyszeć.

Po dojściu to tesli jako scp 173 spotkałem dwie klasy D,które stwierdziły że będą kampić i czekać aż zabiję się na tesli,to zaczekałem aż sobie pójdą i po pewnym czasie sobie poszli

Emm, !report i ich nicki? Skoro też kampili na ciebie, to trzeba było ich zreportować, bo nie mogłeś się ruszyć, a tak to wyszło, że to ty dostałeś reporta za kampienie, a potem bana.

Według mnie ban niesłuszny

A według mnie jednak słuszny.

20 godzin temu, Miniorek napisał:

46 minut temu, Slotek napisał:

Bardzo fajny awatar.

10 minut temu, Zolak napisał:

masny avatar masz 

Skoro 4 osoby ci to napisały, to mogłeś już go zmienić.
Jak dla mnie, ban powinien zostać ;3.

Witam. Widzę że to trochę, tą sytuacje podkoloryzowałeś

W dniu 13.08.2019 o 22:48, Oli napisał:

Po dojściu to tesli jako scp 173 spotkałem dwie klasy D,które stwierdziły że będą kampić i czekać aż zabiję się na tesli

Ty byłeś od strony tesli, a dwie klasy D były tam między biurkami, czyli to ty im stałeś im na drodze i oni czekali zanim ty pójdziesz. Potem żeś stał i czekał ok. 1min aż oni stamtąd wyjdą.

po czym dostałem connection problem

Jeżeli wywaliło cię z gry trzeba było mi napisać na discordzie albo ze mną z kontaktować na steam'ie, iż masz problemy z łączem.

i dołączyłem ponownie na serwer na około 1h czekając na jakąś wiadomość od adminów,takowej nie otrzymałem.

Byłem wtedy sam i było trochę reportów nie zrobionych, jeszcze nowe dochodziły. Możliwe że cię nie zobaczyłem jak wszedłeś na serwer, ale na pewno nie siedziałeś 1h, bo od 1-2 rundzie ogarnąłem, że ciebie nie ma na serwerze i wtedy tepnąłem do siebie osobę, która cię zreportowała (Foxeł), i przy niej zamknąłem report'a jak i później dałem ci bana.

Szczerze mówiąc skrócił bym bana o połowę, bo każdemu może wywalić z serwera, z winy sieci, albo jakieś innej przyczyny, ale po tym jak prawdę zmieniłeś to, też nie tego nie zrobię.

~ TamrielH

Edited by TamrielH

No właśnie nie,ja byłem od strony biurek,a klasy D już za teslą przygotowane stały w drzwiach,z resztą się zgadzam i mogłem się zachować lepiej.,a jeśli chodzi o connection problem to miałem go tylko raz

Nie było mnie dość dawno na tym forum, ale TamrielH powiedział mi o tym co tu się dzieje, także pozwólcie, że się wypowiem -,-

Jako spectator leciałem randomowo po mapie z nadzieją, że ten PC wkońcu sie opanuje i przestanie lagować (przeliczyłem się), aż wkońcu spojrzałem na czat i jedyne na co zwróciłem uwagę to mrugacz kampi, więc zacząłem odliczać czas kampienia, a moment, w którym wybiła minuta stwierdziłem, że dam Tobie czas 0:30 minut na to byś się łaskawie ruszył a tego nie zrobiłeś - za długo tam stałeś.

Z mojego punktu widzenia stałeś po stronie tesli a D po stronie biurek. Chyba, że to oczy mnie okłamały i powinienem polegać na słuchu czy może dotyku lub czym innym co zdawalo by sie glupie...

Connection problem miałeś tylko raz i to akurat wtedy kiedy zginąłeś i akurat wtedy kiedy zostałeś poinformowany o reporcie - nie wierzę Ci ani trochę...

Lepiej przeczekaj tego bana skoro zostały ci TYLKO 3 dni. Wgl sensu nie ma pisać odwołanie za 6 dniowego bana - przy permie bym zrozumiał... Masz też inne tryby a nie tylko breach tak przypomnę.

JESTEM ZASKOCZONY ZE WGL NIKT NIE WSPOMNIAL O TYM (A TY NIE POMYSLALES) ZEBY DO NICH WYJSC OSLEPIC I WTEDY PRZESKOCZYC PRZEZ TESLE... OBSERWOWALEM TO CALY CZAS I GDYBYM WIDZIAL ZE STARASZ SIE DO NICH DOBIC, ONI BY BYLI NA PEWNYM DYSTANSIE ZE OSLEPIENIE BYLOBY NIEMOZLIWE A ONI DALEJBY TAM STALI TO ONI BY DOSTALI REPORTA A TY BYS BYL SWIADKIEM... SORY ALE JAK DLA MNIE DALSZA DYSKUSJA NIE MA SENSU I LEPIEJ TO PRZECZEKAJ PÓKI NIE WEJDZIE TU KTOS BARDZIEJ TOXIC ODE MNIE I BEDZIE WKURZAL LUDZI...

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...