Jump to content
Leged

[Perm Gag] Yennefer BlackHairWoman

Recommended Posts

1. Yennefer BlackHairWoman
2. Gerard
3. STEAM_0:0:99479435
4. najpierw dostalem gaga na jednej z map tak po prostu nawet nie wiedzalem ze go ddostalem admin nic nie powiedzal totalnie nic po kilku mapach dostalem kolejnego gaga za odejdz i komentarzem najpirw sie wychodzi potem sie wchodzi pajacu do jakiegos gracza dostalem gaga i skomentowalem to XDDDDDD na chacie admin poprawil to mutem i perma gagiem
5. Admin ma jakis problem chyba do mnie bo dawanie mi perma gaga za toxic w momenie powiedzenia pajacu jest malo stosowne 

Edited by Gerard aka Max Payne

Wiesz, powiem ci tak. Nie tylko ten jeden admin ma do ciebie problem, ten problem ma do ciebie większość administracji. Ba, nawet nie tylko administracji ale duża część społeczności tego serwera w postaci samych graczy. Wydzierasz się co chwile na voice chacie, w przypadku jakiegokolwiek RDM'a robisz awanturę przez parę minut. A o przekleństwach nie powiem. Nawet koledzy dresy za moim oknem co wieczór nie używają ich tyle co ty. Dostajesz gaga za gagiem za toksyczność i przekleństwa. Na parę rund się uspokoisz a potem dalej to samo. Mówi się do ciebie jak do ściany, a ludzie mają ciebie po prostu dość. Należysz do grupy najbardziej toksycznych graczy, pod względem czatu głosowego z tego serwera na przestrzeni paru lat. Na pewno tego gaga za samo "pajacu" i "XDDDDD" na admin chacie nie dostałeś.

Tyle ode mnie. Miłego wieczoru.

Jestem tego w pelni swiadom ze jest bardzo toksycznym graczem i nigdy nie mam pretensi o gagi gdy faktycznie wydre morde czy cos ale gag opisany powyzej jest nie slusznie przyznany a propo mowienia do mnie jak do sciany i darciem mordy jak mnie ktos zrdm postaram sie zeby takich sytuacji bylo mniej i bede sie stral nie psuc innym zabawy :)

cóż ja tu tak tylko przechodzę ale dla spokoju i równowagi odniosę się do tego że nie ma na TTT admina o nazwie gerald i prosiłbym o poprawienie tego błędu gdyż razi w oczy, a co odnośnie twoich zarzutów administracja ma problem i jest zła chciałbym przypomnieć twoje wyzywania i darcie twarzy za które dostałeś perma połowa serwera kazała ci się zamknąć i dzięki bogu gerard wysłuchał nas a odnośnie mute przypominam że twoje XDDDDDD ciągneło się ze 5-6 lini na czacie 

(Nie wiem gdzie to poprawic)
wtedy nikt nic nie mowil zebym sie zamknal bo tez nie krzyczalem to byl prosty komunikat z nie potrzebnym dodatkiem pajacu 
a moje "XDDDDDD" to faktycznie nie bylo pojedzyncze ale tez nie ciagnelo sie przez 5-6 linijek bo wyslalem je 3 krotnie wiec to bylo 3 linijki z mozliwoscia do 4 co i tka jest malo prawdopodobne 
i czy ostatecznie dostane ungaga czy nie bardzo?

Edited by Leged
konczoncze pytanie

Powiem ci tak. Nikomu nie chce się w nieskończoność nadawać ci gagów (zresztą nie tylko tobie, lecz każdemu kto się tak zachowuje) widząc, że nic z tego nie wychodzi. A kara w postaci zwykłego gaga ma cie uczyć, a nie być, żeby była. Permgag nie jest za tą jedną sytuację, choć raczej za całokształt. I osobiście jestem, żebyś na tym permgagu sobie jeszcze trochę posiedział, żeby mieć nauczkę i pomyśleć nad tym jak się zachowujesz w niektórych sytuacjach.

Edited by Tomislav

dobra ale moge liczyc ze w niedalekiej przyszlosci dostane tego ungaga albo teraz ostatnia szanse?

Sądzę, że permgag jest zasłużony. Po ilości gagów/ostrzeżeń jakich dostałeś powinieneś zrozumieć, że postępujesz nieodpowiednio, irytujesz społeczność. Dodam też, że się w ogóle nie przyłożyłeś do napisania odwołania. (Tak wynika z samej estetyki słownej)

Po pierwsze, to dałem reakcję...

Po drugie, taki toxic jak ty nie powinien dostać ungaga(drugiego czy już trzeciego)

Więc według mnie nie musisz się martwić o wynik odwołania... ale poczekamy na admina który nadał ci bana. @Gerard aka Max Payne

zauwazylem ze dales reakcje po dodaniu odpowiedzi 
i to moj pierwszy perma gag 

wtedy chodzilo mi o mute jak patrzlem na szablon to zamiast na szablon mute patrzalem na gag dlatego tam widac ze jak dodawlem temat to z szablonu gag  i takze widac to po tym ze napisalem tam spamilem a ciezko bylo by mi spamic przez mikro 

Edited by Leged

>jestem toksycznym i irytującym graczem, notorycznie nadużywam czatu głosowego
>nie mam pretensji o gagi

>gag był niestosowny, tylko złamałem znowu regulamin
>dajcie mi entą szansę pls

Spoiler

FB_IMG_1564494092984.jpg

pierwszy gag od Gerarda byl nie stosowny bo wtedy nic nie zrobil on nic nie powiedzal sam zdalem sobie sprawe w momencie ktorym dete mi nie odpowiadal 
drugi gag od Gerarda za slowo pajacu łamał regulamin no ale to pajacu i wtedy tez nic nie powiedzal (btw wogole przez cala gre z nim nic nie powiedzal zebym byl cicho czy cos jak pierwszy gag dostalem nawet mi nie odpowiedzal jak zapytalem)
i to moja druga a nie enta szansa bo prosze pierwsza raz o ungaga
mute ktory dostalem po" XDDDDDDDD"

byl normalny jakby po mute nie dal mi permagaga byl bym lekko zly ze znowy dostalem gaga  moze byc wyszedl z servera pod koniec rundy albo poczekal bym do konca mapy na afk ewentualnie dalej gral bez komunikacji 

Edited by Leged

Napisze krótko, Wszystkich wkur... denerwowałeś ciągłym darciem mordy i wykłócaniem się o byle gówno. Gag powinien zostać. 

Pierwszego gaga dostałeś za nadmierne przeklinanie, na kolejnej mapie dostałeś drugiego gaga również za nadmierne przeklinanie, a nie za samo powiedzenie pajacu. Zaraz po drugim gagu dostałeś muta za spamowanie. Na koniec za ogół zachowania dostałeś permgaga i nie mam zamiaru w tym momencie go zdejmować. Od dłuższego czasu dostawałem informację o Twoim zachowaniu na serwerze. Za każdym razem kiedy używałeś czatu to albo przeklinałeś albo kogoś wyzywałeś (Na meczach Lecha z Legią panuje większa kultura niż podczas Twojej rozgrywki na naszym serwerze). Nie potrafisz rozmawiać normalnie z graczami to teraz nie będziesz z nimi w ogóle rozmawiać.

Edited by Gerard aka Max Payne

Pgag zostaje, raczej nie ma wątpliwości.

17 godzin temu, Leged napisał:

postaram sie zeby takich sytuacji bylo mniej i bede sie stral nie psuc innym zabawy

Myślę, że twoje zachowanie przed nadaniem unpgaga powinno się zmienić, nie po.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...