Jump to content
Sign in to follow this  
gliniasz_apelacja

[Perm Ban]Mateo.

Recommended Posts

1. Nick, na który została nałożona kara:  Mateooo

2. Steam ID: STEAM_0:0:128476860

3. Administrator, który nałożył karę:  Laki/Wizio

4. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_0:0:128476860&Submit

5. Opis sytuacji: Był to okres, w którym zbyt poważnie traktowałem gry komputerowe i ponosiły mnie emocję, obrażałem młodszych graczy, prowokowałem ludzi i tworzyłem niepotrzebne konflikty na serwerze, za co wyrażam skruchę.

Druga sprawa, co do mojego mk - to było widać na nim, moją zmianę zachowywałem się normalnie grałem zgodnie z regulaminem, uczestniczyłem tylko w kłótni z osobą która zaczęła mnie obrażać, była to jakaś kobieta - mimo to nie obraziłem jej ani razu, zgłaszałem nadmierny stalking.

Chce otrzymać drugą szanse i pokazać że zasługuje na grę na SG i że się zmieniłem, liczę że dacie mi taką opcje, chciałem wystawić apelacje ze swojego głównego konta, niestety nie mogłem otrzymać kontaktu do moderatorów, administratorów strefy gier min Wachu, Remzo.

6. Coś od siebie:  Wszystko wypisałem wyżej, żałuje za zachowanie, poprawie się, nawet mogę nie używać mikrofonu.

Multikonto zbanowane - jeśli chodzi o stronę serwerową - pozostawiam to osobą zarządzających TTT

W przypadku dyskusji ostrzegam i przypominam by była merytoryczna. 

2 godziny temu, gliniasz_apelacja napisał:

Druga sprawa, co do mojego mk - to było widać na nim, moją zmianę zachowywałem się normalnie grałem zgodnie z regulaminem, uczestniczyłem tylko w kłótni z osobą która zaczęła mnie obrażać, była to jakaś kobieta - mimo to nie obraziłem jej ani razu, zgłaszałem nadmierny stalking.

Chłop podczas tak krótkiego "pobytu" na serwerze nie używając mikro zdążył wdać się z kimś w kłótnie, dodatkowo starał się podlizywać na admin chacie oraz pokazywał jak cudownie to on nie zna regulaminu ---> widać OGROMNĄ zmianę z wprowadzania toksycznej atmosfery na voice chacie, wprowadza toksyczna atmosferę na chacie tekstowym, cóż za zmiana, jestem pod ogromnym wrażeniem. 

2 godziny temu, gliniasz_apelacja napisał:

i tworzyłem niepotrzebne konflikty na serwerze

Tworzę nadal*

Moim skromnym zdaniem wszystkie próby odwołań powinny być z automatu odrzucane do roku czasu po banie(nie wiem ile minęło i mnie to w sumie nie odchodzę). Po tym czasie będę za UB, pozdrawiam.

Ile razy będę musiał to jeszcze pisać?  (zakładam, że dużo) Nie minął jeszcze rok od Twojego bana, a chyba jasno się wypowiedziałem, że po minimum, MINIMUM, M I N I M U M

M I N I M U M roku będą brane jakiekolwiek myśli nad unbanem dla Twojej osoby. 

Spoiler

OmVVGYR.png

Odrzucam.

Edited by Wizio

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...