Jump to content
Sign in to follow this  
Kitsune

(M)►Kitsune◄

Recommended Posts

Treść podania:
1. Wiek: 16
2. [email protected]
3. https://steamcommunity.com/profiles/76561198217570244
4. Byłam adminem w tf2 przez rok i 3 miesiące na serwerze sandbox w gmod'zie

5. Chciałbym sprawować pieczę nad mordercami żeby zabijali dokładnie, cicho i sprytnie a tak poważnie to chcę pilnować porządku na serwerze.

Edited by Kitsune

Ugffff co tu by napisać... Ciężko cokolwiek napisać odnośnie tego podania, tak powala treścią.

Dobra chyba rozpoczęcie od ilości godzin to dobry pomysł. Na serwerze masz przegrane trochę ponad 46h - wynik godny podziwu. Z samą aktywnością również nie jest najlepiej, no jakaś tam jest. O Banach wspominać na razie nie będę, ponieważ ponoć konto kupiłaś od poprzedniego gracza, który grzecznością nie grzeszył.

Więcej napisać chyba nie mogę x DD Totalnie Cię nie znam, za mało czasu grasz na serwerze. Tak samo mają gracze, którzy raczej nie będą skłonni do współpracy z administracją, której nie znają. Na serwerze nie zaobserwowałem ani razu abyś pomagała komuś, jesteś na nim i tyle w sumie. 

Odpowiedź tą pisałem strasznie niechętnie, starałem się znaleźć coś na podtrzymanie twojej kandydatury, ale chyba nie ma takowej rzeczy. 

Jestem na Nie, na serwerze jest dwóch nowych operatorów, więc nie potrzebny jest kolejny administrator tak, aby tylko był. Zwłaszcza, że młodziki radzą sobie dobrze, dostali małe szkolenie oraz nie boją się dopytać o cokolwiek.

Prosiłbym o dokładniejsze opisanie, jak to było z tym kontem. Nie wystarczy mi "kupiłam je od kolegi".

Pozdrawiam~ (P)Adlino

Hiyaa

Zacznę od tego, że do samego podania nie można się za bardzo przyczepić... bo go po prostu prawie nie ma? Naprawdę ubogo, przynajmniej kilka zdań więcej wyglądało by lepiej ;)

Idąc dalej Twój czas spędzony na serwerze też nie powala co było już wspomniane w odpowiedzi wyżej, trochę sobie po prostu grasz, gdy masz ochotę i już. 

O doświadczeniu się wiele nie wypowiem, bo sama startując nie miałam żadnego, także plusik, że coś tam masz. 

Nie jesteś toksyczna, ale świetną reputacją na serwerze też się nie możesz pochwalić i sporo osób się ze mną pewnie zgodzi. Przy tym mogę wspomnieć o Twoim zachowaniu w czasie gry, czyli między innymi o częstym kampieniu pomimo próśb żebyś przestała (chociaż przyznam że od jakiegoś czasu zdarza Ci się to coraz rzadziej więc yay). 

No tak podsumowując to ja jestem na nie. 

No tak. Wejdę w jakieś miejsce, jestem tam od 10 sek i od razu kampię ,-,

Aby nie robić spamu
Nie chodzi, że jesteś tam 10sekund, tylko wchodzisz tam po raz kolejny ukrywając się przed innymi graczami.

Edited by Adlino
wyjaśnienie

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...