Jump to content
xDLeszekxD

<Br#2> xDLeszekxD

Recommended Posts

Treść podania:
1. Wiek (preferowany >= 16). Mam 14 lat.
2. Adres e-mail. [email protected]
3. Steam ID oraz namiary. Steam ID- STEAM_0:0:231657457, Discord- xDLeszekxD Iks De#6159, Profil Steam- https://steamcommunity.com/id/xdmiszczuleszekxd/
4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator. Nie byłem nigdy adminem/moderatorem.
5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty. Chciałbym zostać administratorem sieci SG, ponieważ chcę pomagać graczom oraz administracji. Często widuje graczy, którzy łamią regulamin, i ich reportuje. Na serwerze mam rangę zaufanego, lecz nie zawsze ona wystarcza (najwyżej mogę napisać do administracji by wszeszła na serwer, lecz administracja nie zawsze ma czas by wejść na serwer). Gdybym był administratorem sieci SG, to podchodziłbym do reportów neutralnie. Na serwerze gram praktycznie codziennie. Często staram się upominać graczy. Mam nadzieję, że niedługo będę w gronie administracji sieci SG.
6. (patrz Zasady). Link do gametrackera- https://www.gametracker.com/player/xDLeszekxD/193.110.121.82:2302/

Edited by xDLeszekxD
Zapomniałem wpisać nicku

Siema,

Podanie dosyć skromne niezbyt mam zamiar je omawiać zostawię to komuś innemu.

Wole opisać osobę która napisała  to podanie.

+aktywność

+mała ilość banów

+zaufany

-ubogie podanie (według mnie bardziej niż podanie trzeba zająć się osobom i jej zachowaniem_

A co do samego Leszka mogę powiedzieć , że z mojego punktu widzenia zasługuje on na zostanie administratorem breach nie widziałem żeby łamał regulamin. Sporadycznie pomagał nowym graczom więc jestem na TAK

Siema,

Podanie jak to już ujął Vip240 dosyć skromne ale widziałem też krótsze.

Więc przejdźmy do konkretów:

1) Widziałem jak pomagałeś graczom więc +

2) Masz rangę zaufany więc kolejny +

3) Z tego co mi wiadomo masz dużą aktywność więc kolejny +

4) Wiek nieco mniejszy ale i tak 16 jest tylko preferowany.

Minusów u Ciebie jest tak mało że praktycznie ich nie ma więc mój głos jest na TAK.

Dobra, podanie jest krótkie, ale zwięzłe i na temat.

1. Wiek spoko.

4. I tak się wszystkiego nauczysz.

5. Bardzo często widzę jak piszesz reporty na osoby łamiące regulamin. Nie widziałem nadużywania przez ciebie permisji. Aktywność dobra, zaufany też na plus. Na serwerze często pomagasz nowym graczom oraz zgłaszasz do mnie problemy np. osoby w ścianie.

Jestem na tak ;3.

Witam, pora na ocenę:

-Aktywność +

-Ranga "Zaufany" +

-Zachowanie +

-Pomaganie graczom +

Ponadto często zgłaszasz administracji, gdy na serwerze dzieją się niedobre rzeczy, oraz dobrze się sprawujesz jako Zaufany na serwerze.

Wiek nieco poniżej preferowanego, ale nie jest wymagany.

Teraz przejdziemy do podania:

W dniu 24.08.2019 o 11:12, xDLeszekxD napisał:

Na serwerze mam rangę zaufanego, lecz nie zawsze ona wystarcza (najwyżej mogę napisać do administracji by wszeszła na serwer, lecz administracja nie zawsze ma czas by wejść na serwer).

Na serwer zostali przyjęci 4 nowi kandydaci, natomiast Administracji "nigdy za wiele".

Gdybym był administratorem sieci SG, to podchodziłbym do reportów neutralnie.

Nie da się być w 100% neutralnym, ponieważ jesteśmy tylko ludźmi i nie jesteśmy idealni.

Na serwerze gram praktycznie codziennie. Często staram się upominać graczy.

Widać, że się starasz o posadę w Administracji co jak najbardziej na +.

Podanie ubogie, ale starczyło, żeby coś ocenić.

Podsumowując, jestem na TAK

Pozdrawiam, Bodzio

Hejka! ^=^

Podanie napisane krótko, ale na temat. Na serwerze Leszek jest spokojny. Nigdy nie widziałem, żebyś złamał regulamin. Pomagasz graczom i nie nadużywasz uprawnień zaufanego. Często piszesz reporty, więc + dla ciebie.

Jestem na TAK. Mam nadzieję, że pojawisz się w Administracji Breacha.

Natsuki

Witam! Przez długi czas nie byłem przekonany do Twojej osoby w 100%, więc odłożyłem sobie wypowiedź pod podaniem na później. Dzisiaj uznałem, że nadeszła pora się wypowiedzieć.

On 8/24/2019 at 11:12 AM, xDLeszekxD said:

1. Wiek (preferowany >= 16). Mam 14 lat.

Nie ukrywajmy, wiek MA znaczenie. Oczywiście w tym przypadku liczba 16 to jedynie wiek preferowany, ale według mnie 14 lat to trochę mało jak na osobę, która chce mieć funkcje administracyjne. Nie zmienia to jednak faktu, że wyjątki się zdarzają i istnieją osoby, które w tym wieku są dojrzalsze niż ich rówieśnicy, ba, nawet osoby starsze. Uznam zatem Twój wiek za niewielki minus... jest to jeden z powodów dlaczego odwlekałem wypowiedź. Nie byłem przekonany czy można powierzyć permisje tak młodej osobie, chociaż mamy w administracji admina, który niedawno miał 14 lat, więc nie jest chyba tak źle.

Nie byłem nigdy adminem/moderatorem.

Brak doświadczenia nie jest minusem, ale oczywiście plusem również nie. Trzeba gdzieś zacząć.

Często widuje graczy, którzy łamią regulamin, i ich reportuje

Zgadza się, rzeczywiście reportujesz często i pilnujesz tego co się dzieje na serwerze.

Na serwerze mam rangę zaufanego, lecz nie zawsze ona wystarcza

Wystarcza do ogarnięcia spamu na mikrofonie/czacie oraz ewentualnych afków... ale jeśli ktoś łamie regulamin i nie słucha współgraczy to mamy problem. Pisanie do administracji, by weszła na serwer jest niepraktyczne, bo czasem albo nas nie ma albo nie mamy czasu lub też chęci. Z tego powodu uważam, że tego typu argument (który pojawia się często w podaniach) jest całkiem sensowny - kickowanie i mute/gag to czasem za mało.

Gdybym był administratorem sieci SG, to podchodziłbym do reportów neutralnie

Każdy tak mówi, chociaż różnie bywa. Czasem jak report jest na znajomego to neutralności może zabraknąć, ale chęci są dobre.

Na serwerze gram praktycznie codziennie

Aktywność rzeczywiście dobra, ostatnio jakaś mała dziura w GT, ale to pewnie z powodu początku roku szkolnego.

Podsumowując... podanie jest dość skromne, ale nie jest to dla mnie najważniejszy aspekt. Na serwerze miałeś łącznie 3 bany, wszystkie za rdm (chociaż jeden za mass rdm...? 2 miesiące temu, mam nadzieję, że od tamtej pory przestałeś się tak bawić). Poza tym na serwerze zachowujesz się bardzo dobrze. Nie zauważyłem sytuacji, abyś kogoś obrażał, rzadko w ogóle przeklinasz, mikrofonu raczej nie nadużywasz. Nie widziałem również byś używał swojej rangi Zaufanego dla własnej korzyści bądź nadużywał permisji, więc to też na plus. Główna rzecz, która mnie tutaj boli to wiek, ale całokształt Twojej 'kariery' na serwerze pokazuje mi, że nie powinno być to problemem. Jestem na tak, jeśli nie pogorszysz swojego zachowania to nie widzę przeciwwskazań byś dołączył do naszej administracji. 

Pozdrawiam, Miniorek 

Witam
No cóż pora się wypowiedzieć.
Wiek- Jest okay

Podanie- Jest napisane dobrze
Aktywność- Bardzo dobra

Leszek jest aktywnym graczek, który często składa reporty (bardzo często) na serwerze jak i na discordzie. Posiada już rangę Zaufany z czego można wywnioskować, że Administracja mu ufa, a sam widzę, że nie nadużywa on swoich uprawnień. Kiedy jestem na serwerze widuje, iż pomaga on nowszym graczom. Posiada także 2 bany na koncie lecz są to bany za RDMy. Jednakże według mnie powinien on zostać właśnie na Zaufanym. Na własne oczy widziałem jak czasem łamie on regulamin choć mam nadzieję, że to się więcej nie powtórzy.
Podsumowując jestem Neutralny.

Zmienił zdanie, jest na NIE.
Pozdrawiam, VerSe

Edited by RavikPL
Poprosił o zmianę zdania.

Podanie zaakceptowane. Po odbiór rangi napisz do mnie lub do Gaspcia na discord.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...