Jump to content
Sign in to follow this  
t0nik

[ban] t0nik

Recommended Posts

Dzień dobry,
1. Nick, na który została nałożona kara: t0nik
2. Steam ID: STEAM_0:0:37553385
3. Administrator, który nałożył karę: Cezary
4. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_0:0:37553385&Submit
5. Opis sytuacji: W okolicach dnia 20 marca 2019r. stworzyłem spray który mógł zostać postrzegany jako nsfw, za co byłem kickowany. Oczywiście, ja będąc pod wpływem emocji i będąc niekoniecznie emocjonalnie dojrzałym człowiekiem zacząłem rdmować osoby na serverze i poprosiłem admina Cezarego, żeby mnie zbanował na rok.
6. Coś od siebie: To nie było ani trochę przemyślane z mojej strony, ale pogodziłem się że muszę się ogarnąć żeby grać dalej na serverze. Jednakże, rok bez grania w TTT na Strefie Gier to zdecydowanie za dużo dla mnie. A prawda jest taka że inne serwery się nie liczą, bo żaden serwer w Polsce nie jest tak dobrze uporządkowany pod względem technicznym i administracyjnym jak Strefa. Również brakuje mi community, które jest na tym serwerze, to byli w porządku ludzie z którymi bardzo dobrze bawiło i spędzało się mój wolny czas. Przepraszam wszystkich których denerwowałem, bo były takie osoby które nie przepadały za mną i za moim stylem gry. Dziękuję, że społeczność tego serwera stale trzyma swój fason.
Pozdrawiam, t0nik

Nie dodałeś jednego ważnego punktu czyli granie nawet dziś na multikoncie za którego dostałeś perma. Jestem na Nie

@edit

Właśnie sprawdziłem bana z dziś i widzę że 91 razy próbowałeś wejść co jest kolejnym argumentem na nie

Edited by Batumen

Godzinę temu, t0nik napisał:

bo żaden serwer w Polsce nie jest tak dobrze uporządkowany pod względem technicznym i administracyjnym jak Strefa

Chłop co pojechał po bandzie xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Nie no serio, dawno tak śmiesznego żartu nie słyszałem.

Co do bana. Z t0nikiem grało mi się przyjemnie  i nie sprawiał większych problemów, na pewno nie takich, jak sprawia Sił. danken lołe albo Wiren.  Ludzie za większe przewinienia dostawali ub, a on mimo wszystko to przeczekał te 5 miesięcy. Może być.

Edited by Tácõ

Wszedłeś na serwer na multikoncie i w tym samym dniu piszesz odwołanie? Na nie.

Edited by Snajpero28
poprawka

Ostatnio zdarzyło rozmawiać z tonikiem i mogę powiedzieć, że serio żałował swojego zachowania. Skoro połowa serwera jest już zdegenełowana to dlaczego by nie dać mu jeszcze jednej szansy.

Nie sprawiał problemów kiedy miałem z nim styczność, więc jestem na tak [Nie było mnie ostatnio, więc uznam,że nic nie widziałem^^].

Da faq. Gość wbija na mulciaku, kiedy na głównym ma bana. Dostaje bana na multi i tego samego dnia piszę odwołanie. Śmieszne, że ktoś myśli o daniu szansy tak szybko. Równie dobrze, za granie na mulciaku z kb na mainie można by dawać bana na kilka dni, wtedy zbanowany nie musiałby tracić czasu na odwołanie, jeśli społeczność serwera i tak chcę go wpuścić do piaskownicy po kilku dniach banicji.

Tonika pamiętam bardzo dobrze, trollowanko, propkille i kłótnie na voice chacie. Na NIE. 

Mateo style, przynajmniej nie napisał, że grał zgodnie z regulaminem. 

Edited by Sir. Danken Lore