Jump to content
MASTER_DEMON

<BR#2>MASTER_DEMON

Recommended Posts

Treść podania:

1. Wiek (preferowany >= 16) 18 lat
2. Adres e-mail: [email protected]
3. Steam ID:STEAM_0:1:120136129 namiary:Discord: MASTER_DEMON#1018

Profil steam:http://steamcommunity.com/id/kamilspl
4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: byłem administratorem małego serwera w Minecrafcie 

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty:Chciałbym być administratorem sieci SG  żeby pomóc innym gdy będą tego potrzebować, karać tych co nie przestrzegają regulaminu, chciałbym też douczyć się w byciu administratorem ponieważ mam bardzo małą wiedzę na ten temat, nie dawno dostałem rangę zaufanego i gram prawie codziennie na serwerze i widzę ile razy potrzeba administratora albo buguje się runda, Regulamin znam dobrze w razie czego pytam administracji albo go czytam na nowo, często upominam graczy którzy robią coś co jest wbrew regulaminowi. Chciałbym zostać wartościowym członkiem sieci SG :3
6. (patrz Zasady). Gametracker: https://www.gametracker.com/player/MASTER_DEMON/193.110.121.82:2302/

31 minut temu, MASTER_DEMON napisał:

Soooo good.

31 minut temu, MASTER_DEMON napisał:

4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: byłem administratorem małego serwera w Minecrafcie 

Od czegoś trzeba zacząć, a skoro to był MC, to teraz pora na admina gmod'a.

33 minuty temu, MASTER_DEMON napisał:

nie dawno dostałem rangę zaufanego i gram prawie codziennie na serwerze

To dobrze, że masz zaufanego, nie widziałem żebyś nadużywał komend lub źle się zachowywał. Na serwerze jesteś naprawdę często, co jest dużym plusem. 

34 minuty temu, MASTER_DEMON napisał:

Regulamin znam dobrze w razie czego pytam administracji albo go czytam na nowo, często upominam graczy którzy robią coś co jest wbrew regulaminowi.

To też zauważyłem, że nie dostajesz reportów, bo znasz regulamin, a często też reportujesz innych za ich złe zachowanie.

Tylko, że jest jeszcze zdanie którego nie rozumiem.

36 minut temu, MASTER_DEMON napisał:

Chciałbym zostać wartościowym członkiem sieci SG :3

Administracja>gracze? Naprawdę uważasz, że administracja jest bardziej wartościowa od graczy? Gdyby nie gracze, to po co administracja? Wszyscy są sobie równi, a administracja po prostu pomaga graczom, którzy dostępu do komend nie mają. Widziałem wiele przypadków admina, który nie był zbyt dobry dla graczy, czy jest on wartościowy dla nich?

Ale cóż, jestem na TAK!

Jak ci się nie uda, to zapraszam do mojej pingwiniej antarktydy ;3.

2 godziny temu, MASTER_DEMON napisał:

Treść podania:

2. Adres e-mail: [email protected]
3. Steam ID:STEAM_0:1:120136129 namiary:Discord: MASTER_DEMON#1018

Profil steam:http://steamcommunity.com/id/kamilspl

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty:Chciałbym być administratorem sieci SG  żeby pomóc innym gdy będą tego potrzebować, karać tych co nie przestrzegają regulaminu, chciałbym też douczyć się w byciu administratorem ponieważ mam bardzo małą wiedzę na ten temat, nie dawno dostałem rangę zaufanego i gram prawie codziennie na serwerze i widzę ile razy potrzeba administratora albo buguje się runda, Regulamin znam dobrze w razie czego pytam administracji albo go czytam na nowo, często upominam graczy którzy robią coś co jest wbrew regulaminowi. Chciałbym zostać wartościowym członkiem sieci SG :3
6. (patrz Zasady). Gametracker: https://www.gametracker.com/player/MASTER_DEMON/193.110.121.82:2302/

Muszę zrezygnować z próby na administratora z powodów technicznych i z tego wynikającego braku aktywności na serwerze

Podanie zamykam na prośbę autora.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...