Jump to content
Sign in to follow this  
RedLagger

[ban] Red Lagger

Recommended Posts

1. Nick, na który została nałożona kara: Wizio[T_Q]

2. Steam ID: STEAM_0:1:52117630

3. Administrator, który nałożył karę: Wizio

4. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_0:1:52117630&Submit

5. Opis sytuacji: 5 grudnia grałem sobie z Teemo przez cały dzień i wieczorem zaczęło nam się nudzić, więc zaczęliśmy trolować na serwerze. Trolowanie zaczeło się od rzucania Newton guna sobie nawzajem(była to mapa TTT_dolls) lub randomowym innocentom i nie pozwalać im wejść na górę szybu wentylacyjnego nie ważne jaką rolę mająć. po kilku rundach postanowiłem zrzucać łomem ludzi jako inno z półek, obijać ich po przez strzał w stopę i przekręcać Nick Wizia. 

6. Coś od siebie: Chciałbym złożyć przeprosiny wobec obecnych wtedy graczy i wspomnianego wyżej admina za głupie wybryki. To wiadome jest, że przez spory szmat czasu uprzykrzałem innym mniej lub bardziej zabawę, a ta sytuacja to był tylko gwóźdź do trumny. Trochę minęło od tego bana i stwierdziłem, że brakuje mi kampienia w jednym miejscu jako detektyw i rozszyfrowywania kto jest mordercą.

Cała sytuacja by się nie wydarzyła, gdyby pewien pijany admin nie wszedł na serwer, niby każdy odpowiada za siebie, ale w stosunku do tego admina nie zostały wyciągnięte żadne konsekwencje, więc czemu by lagger miał nie dostać kolejnej szansy? Chłopak odczekał już sporo czasu, więc jak najbardziej chciałbym zobaczyć go jeszcze raz w naszej umierającej już społeczności. 

No chłopaczek odczekał swoje unban him plz

Byłem w stanie zdjąc Teemo bana za ten wybryk i wydaje mi się, że i Tobie mogę dać kolejną i ostatnią szansę. Jak się nie mylę był to Twój pierwszy perm (mimo iż na samym SB masz 97 wpisów). Mam nadzieję, że taka sytuacja więcej się nie powtórzy. W przeciwnym razie bana przywrócę.

Ban zdjęty.

Pozdrawiam 

Wizio

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this