Jump to content
Sign in to follow this  
ツ Kuba ツ

[skarga] Kreciq

Recommended Posts

[b]1. Nick osoby oskarżonej:Kreciq [/b]
[b]2. Steam ID osoby oskarżonej: nie posiadam [/b]
[b]3. Przybliżona data zajścia: 18:15 [/b]
[b]4. Nazwa mapy: ttt_rooftops_a2_f1 [/b]
[b]5. Opis sytuacji: dobra a wiec tak daje report na typa co zRDMował mnie jak byłem T (3mapy , 3x rdm na mnie na T więc byłem podirytowany) dostał report w którym się przyznał do tego nie dostał nawet 1 slaya (XD) więc zabiłem osobę RDMującą mnie w nastepnej rundzie, report brzmiał "o jaki zdenerwowany", odpowiedziałem "no we tam się zajeb" i cyk 3slaye, nie wiem są tutaj równi i równiejsi, czy za przyznanie sie do RDMu jest uniewinnienie? [/b]
[b]6. Coś od siebie:KarolvPL go kys [/b]

Witam,

każesz ziomkowi się zabić w odpowiedzi na reporta i dziwisz się, że dostajesz slayie? 

Piszesz raport o treści rdm na t i dziwisz się, że "winny" nie otrzymał slayi?

Następnie robisz REVANGE RDMA i masz czelność pisać skargę? 

Fakt, że po moim wyjściu z serwer jakieś kilkadziesiąt minut później dostałeś bana od innego admina powinien mnie dziwić?

Tak wiele pytań, a odpowiedź nasuwa się sama. Nie przeczytałeś regulaminu lub go nie zrozumiałeś, wchodzisz jako nowa osoba na serwer i jestes bardzo toksyczny, nie potrafisz napisac poprawnie reporta a następnie wylewasz swe żale na forum. 

Równie szybko jak zacząłeś tu grać to tak samo szybko skończyłeś.

Nie pozdrawiam, Kreciq.

Witam,

po zapoznaniu się z materiałem dowodowym, mam zamiar powołać komisję, której zadaniem będzie obserwacja zachowania administratora. Na potrzebę śledztwa zmuszony jestem zamknąć skargę. Dalsze informacje pojawią się wkrótce.

Pozdrawiam

Wizio

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this