Jump to content
Sign in to follow this  
LupoFajnie

[TTT] LupoFajnie

Recommended Posts

1.Wiek (preferowany >= 16).   11

2.Adres e-mail.  > [email protected]

3.Steam ID oraz namiary.   STEAM_0:0:128541194

4.Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator.  Nie nie byłem

5.Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty.  Jestem dosyć  aktywnym graczem i próbuje pomagać dla innych graczy, a że zdarzają się sytuacje kiedy nie ma adminów a ktoś na przykład nadużywa mikrofony. Drugi jest powód rezygnacji części administratorów i jest ich co raz mniej. Na serwerze mam zagrane ponad 500 godzin więc znam regulamin. Spora część graczy mnie przynajmniej kojarzy.

Oczywiście że na TAK, przyszłość serwera jest w jego rękach

Spoiler

Hejterzy i tak powiedzą że za młody

Witam, ostatnio doszli nowi operatorzy i aktualnie w 90% na serwerze jest jakaś administracja.  Co do podania to tak jak wcześniej wspomniałem bądź co bądź 11letni admin/operator moim zdaniem przez wielu graczy będzie lekceważony lub ignorowany. Na Twój plus jest fakt, że znasz regulamin i zazwyczaj go przestrzegasz, jednak w moim odczuciu wszelkiej maści konflikty na serwerze dla tak młodej osoby będą trudne do rozstrzygnięcia. Na serwerze potrzeba twardej ręki, która potrafi zapanować nad zoo, które czasem panuje. Nie zrozum mnie źle nic do Ciebie nie mam, po prostu uważam, że w administracji nie ma miejsca na osoby bez przebicia. Na NIE.

Edit : osoby dające smutne reakcje, którym brakuje sensownych argumentów by napisać coś POZYTYWNEGO pod podaniem są poniżej krytki.

Edited by kreciq198
Smutne reakcje od czapy, brak argumentacji stanowiska przez wielce zbulwersowane osoby.