Jump to content
Sign in to follow this  
Aspian

Odwołanie od tygodniowego bana Aspiana

Recommended Posts

-Aspian

-STEAM_0:1:211565682

-http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:1:211565682&advType=steamid&Submit

-Jako naukowiec z drugim naukowcem mieliśmy prawo wejść do zbrojowni w LCZ w celu uzbrojenia się ponieważ ucieczka była ograniczona przez Żołnierzy CI oraz okoliczne SCP. Nie dostałem żadnego ostrzeżenia o rozprawie ani prośby o powrót na serwer. Poczułem się nie fair dostając o taką błahostkę bana na tydzień.

-Jeśli nie jest to wytłumaczenie to bardzo przepraszam za złamanie regulaminu więcej się to nie powtórzy.

Edited by Aspian

Witam.

Skoro jest odwołanie od mojego bana to trzeba to sprawdzić:

20 hours ago, Aspian said:

-Jako naukowiec z drugim naukowcem mieliśmy prawo wejść do zbrojowni w LCZ w celu uzbrojenia się ponieważ ucieczka była ograniczona przez Żołnierzy CI oraz okoliczne SCP.

Wątpię żeby xDLeszekxD który ma otwarte podanie na Administratora, nadesłałby report w którym jesteś niewinny, poza tym został w tej sprawie przesłuchany bardzo dokładnie.

Nie dostałem żadnego ostrzeżenia o rozprawie ani prośby o powrót na serwer.

Nie musiałeś, report został nadesłany na Discord Strefy Gier, gdzie powołujemy reportującego w celu przesłuchania z danej sytuacji. W dodatku reportujący miał parę screenów z aktualnego wydarzenia gdzie było widać że zagrożenie było minimalne na tyle że dało się uciec, + miał świadka w tej sprawie.

Poczułem się nie fair dostając o taką błahostkę bana na tydzień.

Dla mnie na przykład to nie jest błahostka tylko łamanie regulaminu za które zostałeś ukarany.

-Jeśli nie jest to wytłumaczenie to bardzo przepraszam za złamanie regulaminu więcej się to nie powtórzy.

Ok.

Są 2 opcje:

1. Ban zostaje bez możliwości skrócenia.

2. Ban zostaje skrócony o 3 dni.

@Limbo wybierze opcję, jak będzie miał czas, dziękuję za wypowiedź.

Pozdrawiam, Bodzio.

Edited by Miniorek
Na prośbę Bodzia

Godzinę temu, bodzio3334 napisał:

Witam.

Skoro jest odwołanie od mojego bana to trzeba to sprawdzić:

Wątpię żeby xDLeszekxD który ma otwarte podanie na Administratora, nadesłałby report w którym jesteś niewinny, poza tym został w tej sprawie przesłuchany bardzo dokładnie.

Nie musiałeś, report został nadesłany na Discord Strefy Gier, gdzie powołujemy reportującego w celu przesłuchania z danej sytuacji. W dodatku reportujący miał parę screenów z aktualnego wydarzenia gdzie było widać że zagrożenie było minimalne na tyle że dało się uciec, + miał świadka w tej sprawie.

Dla mnie na przykład to nie jest błahostka tylko łamanie regulaminu za które zostałeś ukarany.

Ok.

Są 2 opcje:

1. Ban zostaje bez możliwości skrócenia.

2. Ban zostaje skrócony o 3 dni.

@Limbo wybierze opcję, jak będzie miał czas, dziękuję za wypowiedź.

Pozdrawiam, Bodzio.

Jeśli ty nadałeś bana to ty powinieneś podjąć decyzję o jego ewentualnym skróceniu lol 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this