Jump to content
Sign in to follow this  
Moreno

[perm} Moreno

Recommended Posts

[b]1. Nick, na który została nałożona kara: [Moreno]
[b]2. Steam ID: STEAM_0:1:153935308
[b]3. Administrator, który nałożył karę: [Laki]
[b]4. Link do bana na Sourcebans: [http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText= STEAM_0%3A1%3A153935308&Submit=Search]
[b]5. Opis sytuacji: Było to pewnego pewnego dnia na strefie, grając sobie spokojnie w TTT i niestety pozwoliłem się sprowokować.
W natłoku nerwów i frustracji dałem się ponieść emocjom i zacząłem rdmować innych aby trochę sobie ulżyć.
[b]6. Coś od siebie: Wiem, że nie powinienem był tego robić ale miałem gorszy dzień i nie byłem w stanie normalnie funkcjonować. 
Szczerze za wszystko przepraszam i żałuję. Mam nadzieję na pozytywne rozpatrzenie tego odwołania i obiecuję poprawę

Nie było mnie przy sytuacji, jednak dużo o niej słyszałem i raczej nie wyglądało to tak niewinnie i kolorowo jak to opisałeś. Ale no tu się nie będę rozwijać jak już mówiłem. Niech ktoś inny to zrobi.

To, że ty się dałeś sprowokować to jedno. Sam prowokowałeś na lewo i prawo kogo, kiedy i jak się tylko dało. Jesteś typem człowieka, który robi wszystko, żeby grać ludziom na nerwach, którzy choć trochę ci podpadną lub gdy sobie tak wymyślisz. Gdy nie było administracji to się jeszcze bardziej rozkręcałeś ze swoim zachowaniem. Jak są osoby, które robiły tak na początku, raz kiedyś, to ty się tak zachowywałeś przy każdej możliwej sytuacji. Nie wnosiłeś odrobiny pożytku dla tego serwera, jedyne co to szkody, a w najlepszym wypadku to nic. Jesteś jedną z bardzo niewielu osób, które w moim mniemaniu zasługują na bana za całokształt w formie toksycznego i szkodliwego dla serwera zachowania. Jesteś typem człowieka, który robi wszystko, aby uprzykrzać ludziom grę i jednocześnie w żaden sposób nie dostać bana, bo nikomu się nie chce użerać z twoją osobą na forum, bo przecież jak mógłbyś dostać perma za jedno wyzwisko albo rdma? To co zrobiłeś wtedy na serwerze pokazało twoje oblicze w całej okazałości.

I nie, nie mówię tego dlatego, że cię nie lubię i dlatego uważam, że powinieneś być na tym permie. Jest dużo osób których nie lubię, ale prawie nikt nie zasługuje na taką karę jaką dostałeś ty. Bo takie osoby, które zasługują na taką karę jestem w stanie policzyć na palcach jednej ręki. Jeszcze za czasów jak ja byłem adminem to sprawiałeś mi dużo problemów, prowokowałeś i starałeś się przeszkadzać na każdym możliwym kroku. Zresztą nie tylko mi. Tyle ode mnie.

Oczywiście jestem na NIE.

Jeśli Moreno dostanie ub za krokodyle łzy, to równie dobrze odbanujmy Ivariona albo Mateo. 

Szkodnik, beczka kwasu i puszka pandory. Laki zrobił bardzo dobrą rzecz dla serwera, więc nie psujmy tego wyjątkowego czynu. Rzecz jasna, jestem przeciwko. 

Pozdrawiam cieplutko.

Edited by Szjdss
Głupia i nie potrzebna prowokacja.

Udało ci się zirytować chyba każdą osobę na serwerze, ale imo każdy powinien mieć szansę na ten jeden powrót z perma. Zawsze irytuje mnie zachowanie typu "zrobił coś kiedyś to pewnie teraz też tak zrobi", dajcie chłopakowi szansę i wyciągnijcie w końcu kije z dupy. 
pozderki 

Pod jednym z Twoich banów nadanych przez jednego z adminów widnieje "przeprosił i obiecał, że więcej nie będzie :v" po czym równe dwa miesiące po tym wydarzeniu dostajesz perma. Hmm... coś tu mi się nie zgadza. W przeciwieństwie do drugiego ze znanych banicjuszy z Tobą dało się normalnie porozmawiać czasem, co jest na Twoją korzyść. Odczekałeś już sporo czasu i nie męczysz dupy innym o to aby Ci dali wreszcie unbana, nie namawiasz osób trzecich do wstawiania się za Tobą etc. Jednak Twoje zachowanie było karygodne i niestety przez całą Twoją historię grania na tym serwerze nie zmieniłeś się in plus. Mimo tych wszystkich wad proponowałbym zdjęcie ów bana 10 października 2019roku, czyli w światowy dzień przeciw karze śmierci. To tylko propozycja, którą proponuję graczom spędzającym czas na serwerze, sam jestem neutralny, ponieważ wiem, że swego czasu moje zachowanie zasługiwało na bana.

Pozdrawiam.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...