Jump to content
MASTER_DEMON

<BR#2>MASTER_DEMON

Recommended Posts

Treść podania:

1.Wiek(preferowany>+16) 18lat

2. Adres e-mail: [email protected]

3.Steam ID: STEAM_0:1:120136129

namiary: Discord: MASTER_DEMON#1018

profil steam:http://steamcommunity.com/id/kamilspl

4. Czy byłeś kiedyś adminem,doświadczenie jako administrator: byłem adminem małego serwera minecraft

5.Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty: Chciałbym zostać administratorem sieci SG żeby pomóc innym gdy będą tego potrzebować, zwracać uwagę tym co nie przestrzegają regulaminu i jak by nie słuchali nadal to użyć skutecznych środków np. zbanować czy co tam wtedy będzie trzeba, jako zaufany nie mogę często wystarczająco reagować wiem ze mogę robić zrzut ekranu i na discordzie to załatwiać ale chciałbym wziąć sprawy też we własne ręce a nie męczyć tym innych w szczególności że nie każdy kto tam to sprawdza gra na tym serwerze.

Jak już wspomniałem mam zaufanego tak od miesiąca nie nadużywam komend reportuje łamiących zasady graczy upominam ich też. Nie wiem co mógłbym jeszcze napisać także tego. :p

6.(patrz Zasady). Gametracker:http://www.gametracker.com/player/MASTER_DEMON/193.110.121.82:2302

Link to post
Share on other sites

Dzień dobry.

1.Wiek jest dobry.+

2.Admin na minecrafcie to niańka dla bachorów więc poziom się nie zmienia.+

3.Piepszenie o pomocy nowym jest.

4.Zaufany może kickać , gagować , mutować więc może dość dużo zrobić.

5.Zaufany na tym serwerze to kolega admina a ranga o niczym nie świadczy.

6.Po cholere na nowy admin/operator skoro mamy ich tak dużo (Co niby czasu nie mają).

Podanie fajne gdyby nie było tak dużo adminów to bym był na + ale narazie jestem neutralny.

 

 

 

Tak tak powyzywajcie mnie,usuńcie posta,i dajcie bana na serwie to nara.

Link to post
Share on other sites

Witam, pora na ocenę:

Podanie jest ok, nie łamiesz regulaminu, sprawujesz się dobrze jako Zaufany, alarmujesz jak dzieje się coś złego na serwerze, wysyłasz reporty na discorda.

Ok

Ale można się przyczepić do twojej aktywności na serwerze, rozumiem, zaczął się rok szkolny, ale jeżeli starasz się o role Administratora to musisz mieć jakąś minimalną aktywność na serwerze, np. co 2 dni z półgodziny/godzinę pobytu.

Mój głos jest na razie Neutralny ponieważ nie masz tej nieszczęsnej aktywności.

Jak zobaczę, że jesteś aktywny na serwerze, zmienię głos
Zmieniam głos na tak.

Pozdro, Bodzio

Edited by bodzio3334
Niepotrzebne farmazony
Link to post
Share on other sites

Cześć!
Na serwerze mnie nie ma teraz tak często jak kiedyś, ale ciebie ciężko przeoczyć (może dlatego, że na serwerze grają Master_Demon Demon_Master ale to taki szczegół.
Samo podanie jest napisane ... tak jak każde, czyli zawarte jakieś podstawowe informacje. 

W dniu 1.10.2019 o 16:00, MASTER_DEMON napisał:

Jak już wspomniałem mam zaufanego tak od miesiąca nie nadużywam komend reportuje łamiących zasady graczy upominam ich też.

Hmm, no tak, z tego co zauważyłem przez swoją przerwą, to komend używałeś tylko w momentach, kiedy były potrzebne.
 

 

W dniu 1.10.2019 o 20:48, Slotek napisał:

2.Admin na minecrafcie to niańka dla bachorów więc poziom się nie zmienia.+

Nie żeby coś, ale mam pytanie, co to znaczy? Może moje IQ jest jednak zbyt niskie, ale z tego co rozumiem, porównujesz serwer i graczy do ... serwera minecraft i bachorów grających na nim? Wut? Przecież sam na nim grałeś praktycznie codziennie i nigdy nie narzekałeś, ostatnio coś ci się odwróciło. Sorry za offtop, musiałem ;P.
Jak dla mnie, liczba administracji nic nie znaczy, znaczy liczba AKTYWNYCH administratorów, a z tego co widzę, to nie ma do czego się przyczepić jeśli chodzi o aktywność ;D. właściwie dopiero zauważyłem, że sprawdzałem aktywność DEMON_MASTER'a, więc sorry. Twoja przerwa jest trochę długa, ale nie zmienię zdania o tobię przez 2 tygodnie nieaktywności.
Jeśli chodzi o wiek, to też dobry. Masz zaufanego, co powtarzasz dwa razy, więc to coś chyba znaczy xD. Bo muszę się zgodzić, że ranga zaufanego jest, emm, noo, po prostu jest, a to, że trzech administratorów tobie ufa, to dobrze, znaczy to, że nie łamiesz tak regulaminu jak inni, więc 
RACZEJ nie będziesz go łamał z uprawnieniami. 
Jestem na tak.

 

Edited by RavikPL
Gupi ja.
Link to post
Share on other sites
W dniu 1.10.2019 o 20:48, Slotek napisał:

5.Zaufany na tym serwerze to kolega admina a ranga o niczym nie świadczy.

 

Jesteś w błędzie, bo zaufanego dostają ludzie o dobrych i nienagannym zachowaniu na serwerze.


Grając na serwerze nie zauważyłem jakiś złych rzeczy od tego gracza, a twoja historia banów według sourcebans nie istnieje więc jest to duży plus dla ciebie.
Co do przerwy, to każdemu może zdarzyć się, a przed nią grałeś regularnie na serwerze, pewnie szkoła zawaliła panu tutaj głowę, dlatego nie było go na serwerze.
Mój głos to Tak

Link to post
Share on other sites

Witam! Zacznę od rzeczy trywialnych, a skończę na punkcie piątym. Wiek jak najbardziej w porządku, można nawet rzec powyżej normy. Jeżeli natomiast chodzi o aktywność to mam coś do zarzucenia - osobiście uważam, że Twoja aktualna aktywność jest słaba. Nie zrozum mnie źle - nie wymagamy, aby każdy grał po kilka godzin dziennie na serwerze, ale w Twojej aktywności pomiędzy 1-2h dziennie są kilkudniowe luki. Zdecydowanie nie liczę jej jako plus. Doświadczenie podobne do mojego, też w MC zaczynałem. Standard.

Przejdźmy do punktu piątego:

On 10/1/2019 at 4:00 PM, MASTER_DEMON said:

Chciałbym zostać administratorem sieci SG żeby pomóc innym gdy będą tego potrzebować

Well, jest to większa część zadań administratora... Administrator ma uczyć i naprowadzać, ban to narzędzie używane w przypadku "braku postępów w nauce".

On 10/1/2019 at 4:00 PM, MASTER_DEMON said:

zwracać uwagę tym co nie przestrzegają regulaminu

To możesz robić jako zaufany, a nawet jako zwykły gracz. Oczywiście gracza mogą nie posłuchać, ale dlatego istnieje !report.

On 10/1/2019 at 4:00 PM, MASTER_DEMON said:

jako zaufany nie mogę często wystarczająco reagować

Fakt, możesz ogarnąć spam na czacie tekstowym lub głosowym albo wyrzucić AFKa, ale niewiele więcej. To częsty argument, ale trudno się dziwić. Jeśli ktoś chce pomagać serwerowi i społeczności to łatwiej robić to z pozycji administracyjnej.

On 10/1/2019 at 4:00 PM, MASTER_DEMON said:

wiem ze mogę robić zrzut ekranu i na discordzie to załatwiać ale chciałbym wziąć sprawy też we własne ręce a nie męczyć tym innych w szczególności że nie każdy kto tam to sprawdza gra na tym serwerze.

Nie rozumiem tego zdania. Przecież reporty sprawdza administracja serwera? Może chodziło Ci o to, że duża część administracji na serwerze nie gra, ale teraz to już przeszłość. Słowo "męczyć" tutaj jest według mnie nietrafne, jesteśmy od tego, by rozwiązywać reporty, a co za tym idzie - konflikty.

On 10/1/2019 at 4:00 PM, MASTER_DEMON said:

mam zaufanego tak od miesiąca nie nadużywam komend reportuje łamiących zasady graczy

Prawda to.

 

Co tutaj dużo mówić, podanie jest dość skromne, ale zawiera jakieś podstawowe argumenty w punkcie piątym. Do Twojego zachowania na serwerze raczej nie mam zarzutów, ale popraw aktywność. Nie jest fatalna, ale myślę, że mogłaby być nieco lepsza. Może mam złe odczucia, ale rzadko odzywasz się na mikrofonie, a według podania masz 18 lat. Zachęcam do używania czatu głosowego, wiele spraw da się rozwiązać szybciej i nawiązać jakieś relacje z innymi graczami łatwiej niż przez tekst. Z uwagi na brak banów na Twoim koncie oraz zmniejszoną ilość administracji pomimo aktywności jestem na tak

Pozdrawiam, Miniorek

Link to post
Share on other sites

1. Nadal nie masz tych wymaganych 30 dni(Do teraz się dziwię, że nie zamknięto ci podania na dzień dobry)

 

2. W punkcie 5 praktycznie nic nie napisałeś, większość to typowe gdybanie, twoje argumenty są dość... Naiwne? Skoro ktoś łamie regulamin i nie słucha się zaufanego, to czemu miałby się słuchać kidopa lub operatora? Przecież te rangi mają max 8 więcej użytecznych komend+ prefix. 

 

3. Zaufany aktualnie o niczym nie świadczy, bo wystarczy wbić wymaganą ilość godzin i poprosić znajome osoby z administracji o poparcie i tyle, a to że nie nadużywasz komend o niczym nie świadczy. Przykład z dzisiaj: Stwierdziłeś, że ranga zaufanego jest Ci obojętna, bo i tak dostaniesz range administratorską, co moim zdaniem nie pasuje do postawy "miłego Pana operatora". 

 

4. Każdy administrator wypowiadający się tutaj powinien mocno uderzyć się w głowę i przemyśleć, czy adminują czy robią klub przyjaciół Myszki Mickey... I mean fanklub glutka, osoba składająca podanie nie spełnia jednego z ważniejszych wymogów i zamiast zamknąć, to dajecie mu głosy na tak? Dodatkowo z tego co wyczytałem to przerwa w dniu założenia tematu była większa niż teraz... Myślcie chociaż raz na ruski rok. 

 

Stanowczy głos na NIE (jeżeli ktokolwiek z administracji ma zamiar wylewać swoje żale odnośnie tej wypowiedzi, to zapraszam na Discord strefy). 

 

Pozdrawiam Snajper. 


//Alucard: Nie będziemy zamykać podań z 3-4 dniami różnicy... I jakby nie patrzeć ciężko podać obecnie ludzią unikalny powód "Dlaczego" jak również najważniejsza różnica między zaufanym - kidopem = możliwość banowania. Pozdrawiam :)

Edited by Alucardd
Mała odpowiedź
Link to post
Share on other sites

Dobry wieczór

Widząc te podanie chcę zwrócić uwagę na kilka podstawowych rzeczy. Po pierwsze, kandydat nie posiadał trzydziestu dni na serwerze wymaganych do napisania podania. Skoro teraz brakuje wciąż kilku to nie trudno się domyślić, że wcześniej było ich jeszcze mniej. Następną sprawą jest postawa kandydata. Zakładanie z góry, że dostanie się do administracji, a nawet stwierdzenie "mogę stracić zaufanego, bo i tak będę w administracji" raczej nie pasuje do osoby kandydującej. No i po trzecie i ostatnie. Ostatnio miałem okazję zobaczyć screena na którym widać, że dopuszczasz się pixel walkingu. 

Co tu więcej mówić?
Na nie.

Link to post
Share on other sites
16 godzin temu, maxus6 napisał:

Dobry wieczór

Widząc te podanie chcę zwrócić uwagę na kilka podstawowych rzeczy. Po pierwsze, kandydat nie posiadał trzydziestu dni na serwerze wymaganych do napisania podania. Skoro teraz brakuje wciąż kilku to nie trudno się domyślić, że wcześniej było ich jeszcze mniej. Następną sprawą jest postawa kandydata. Zakładanie z góry, że dostanie się do administracji, a nawet stwierdzenie "mogę stracić zaufanego, bo i tak będę w administracji" raczej nie pasuje do osoby kandydującej. No i po trzecie i ostatnie. Ostatnio miałem okazję zobaczyć screena na którym widać, że dopuszczasz się pixel walkingu. 

Co tu więcej mówić?
Na nie.

ja nie wiem skąd ludzie wzieli że powiedziałem że będę w administracji powiedziałem że może a to prawda mogfę go stracić jak snajper napisał sam powinienem mieć gdzie śrangę zaufanego skoro niby nic nie znaczy :p

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...