Jump to content

Recommended Posts

Treść podania:

1.Wiek(preferowany>+16) 18lat

2. Adres e-mail: [email protected]

3.Steam ID: STEAM_0:1:120136129

namiary: Discord: MASTER_DEMON#1018

profil steam:http://steamcommunity.com/id/kamilspl

4. Czy byłeś kiedyś adminem,doświadczenie jako administrator: byłem adminem małego serwera minecraft

5.Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty: Chciałbym zostać administratorem sieci SG żeby pomóc innym gdy będą tego potrzebować, zwracać uwagę tym co nie przestrzegają regulaminu i jak by nie słuchali nadal to użyć skutecznych środków np. zbanować czy co tam wtedy będzie trzeba, jako zaufany nie mogę często wystarczająco reagować wiem ze mogę robić zrzut ekranu i na discordzie to załatwiać ale chciałbym wziąć sprawy też we własne ręce a nie męczyć tym innych w szczególności że nie każdy kto tam to sprawdza gra na tym serwerze.

Jak już wspomniałem mam zaufanego tak od miesiąca nie nadużywam komend reportuje łamiących zasady graczy upominam ich też. Nie wiem co mógłbym jeszcze napisać także tego. :p

6.(patrz Zasady). Gametracker:http://www.gametracker.com/player/MASTER_DEMON/193.110.121.82:2302

Dzień dobry.

1.Wiek jest dobry.+

2.Admin na minecrafcie to niańka dla bachorów więc poziom się nie zmienia.+

3.Piepszenie o pomocy nowym jest.

4.Zaufany może kickać , gagować , mutować więc może dość dużo zrobić.

5.Zaufany na tym serwerze to kolega admina a ranga o niczym nie świadczy.

6.Po cholere na nowy admin/operator skoro mamy ich tak dużo (Co niby czasu nie mają).

Podanie fajne gdyby nie było tak dużo adminów to bym był na + ale narazie jestem neutralny.

Tak tak powyzywajcie mnie,usuńcie posta,i dajcie bana na serwie to nara.

Posted (edited)

Witam, pora na ocenę:

Podanie jest ok, nie łamiesz regulaminu, sprawujesz się dobrze jako Zaufany, alarmujesz jak dzieje się coś złego na serwerze, wysyłasz reporty na discorda.

Ok

Ale można się przyczepić do twojej aktywności na serwerze, rozumiem, zaczął się rok szkolny, ale jeżeli starasz się o role Administratora to musisz mieć jakąś minimalną aktywność na serwerze, np. co 2 dni z półgodziny/godzinę pobytu.

Mój głos jest na razie Neutralny ponieważ nie masz tej nieszczęsnej aktywności.

Jak zobaczę, że jesteś aktywny na serwerze, zmienię głos
Zmieniam głos na tak(zielone)

Pozdro, Bodzio

Edited by RavikPL
Niepotrzebne farmazony

Posted (edited)

Cześć!
Na serwerze mnie nie ma teraz tak często jak kiedyś, ale ciebie ciężko przeoczyć (może dlatego, że na serwerze grają Master_Demon Demon_Master ale to taki szczegół.
Samo podanie jest napisane ... tak jak każde, czyli zawarte jakieś podstawowe informacje. 

W dniu 1.10.2019 o 16:00, MASTER_DEMON napisał:

Jak już wspomniałem mam zaufanego tak od miesiąca nie nadużywam komend reportuje łamiących zasady graczy upominam ich też.

Hmm, no tak, z tego co zauważyłem przez swoją przerwą, to komend używałeś tylko w momentach, kiedy były potrzebne.

W dniu 1.10.2019 o 20:48, Slotek napisał:

2.Admin na minecrafcie to niańka dla bachorów więc poziom się nie zmienia.+

Nie żeby coś, ale mam pytanie, co to znaczy? Może moje IQ jest jednak zbyt niskie, ale z tego co rozumiem, porównujesz serwer i graczy do ... serwera minecraft i bachorów grających na nim? Wut? Przecież sam na nim grałeś praktycznie codziennie i nigdy nie narzekałeś, ostatnio coś ci się odwróciło. Sorry za offtop, musiałem ;P.
Jak dla mnie, liczba administracji nic nie znaczy, znaczy liczba AKTYWNYCH administratorów, a z tego co widzę, to nie ma do czego się przyczepić jeśli chodzi o aktywność ;D. właściwie dopiero zauważyłem, że sprawdzałem aktywność DEMON_MASTER'a, więc sorry. Twoja przerwa jest trochę długa, ale nie zmienię zdania o tobię przez 2 tygodnie nieaktywności.
Jeśli chodzi o wiek, to też dobry. Masz zaufanego, co powtarzasz dwa razy, więc to coś chyba znaczy xD. Bo muszę się zgodzić, że ranga zaufanego jest, emm, noo, po prostu jest, a to, że trzech administratorów tobie ufa, to dobrze, znaczy to, że nie łamiesz tak regulaminu jak inni, więc 
RACZEJ nie będziesz go łamał z uprawnieniami. 
Jestem na tak.

Edited by RavikPL
Gupi ja.

Ja jestem na tak poniważ faktycznie używa komend w potrzebie upomnienia i jak ktoś złamie regulami, jest to dobry gracz i ufam mu jak inni administratorzy.

W dniu 1.10.2019 o 20:48, Slotek napisał:

5.Zaufany na tym serwerze to kolega admina a ranga o niczym nie świadczy.

Jesteś w błędzie, bo zaufanego dostają ludzie o dobrych i nienagannym zachowaniu na serwerze.

Grając na serwerze nie zauważyłem jakiś złych rzeczy od tego gracza, a twoja historia banów według sourcebans nie istnieje więc jest to duży plus dla ciebie.
Co do przerwy, to każdemu może zdarzyć się, a przed nią grałeś regularnie na serwerze, pewnie szkoła zawaliła panu tutaj głowę, dlatego nie było go na serwerze.
Mój głos to Tak