Jump to content
Sign in to follow this  
Hans Kloss

[ban] Hans

Recommended Posts

Posted (edited)

1. Nick, na który została nałożona kara: Hans

2. Steam ID: STEAM_0:0:66187107

3. Administrator, który nałożył karę: Gerard

4. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:0:66187107&advType=steamid&Submit#

5. Opis sytuacji: No więc jest godzina 01:20, na serwerze na oko z 10 osób, siedzę sobie na discordzie z Szablą, Oliverem i Gerardem i gramy w ttt, a Gerard gra w Formułę 1. Byłem detektywem, jakiś traitor zaczął do mnie strzelać, no to go zabiłem, ale wtedy przyszła mi do głowy genialna myśl, i stwierdziłem, cytując Gerarda:

Spoiler

Screenshot_3.png.9214d7f3ac5f8bbbfbf0cecb59cf55dc.png

no i w przypływie głupoty (spowodowanej prawdopodobnie brakiem snu) pozabijałem czterech innocentów co stali obok.

Jak Gerard o tym usłyszał, to wysiadł z bolidu Formuły 1, przesiadł się do bordowego sedana, przyjechał na ttt i wlepił mi bana.

6. Coś od siebie: przepraszam, wyrażam skruchę, nie wiem co mi do głowy strzeliło, na swoje usprawiedliwienie chciałbym tylko dodać, że:

-było grubo po północy (tak, wiem, tego punktu w regulaminie już dawno nie ma, no ale jednak każdy kto grał na serwerze w takich godzinach wie, jak wtedy gra wygląda)

-swojego ostatniego bana dostałem 27.01.2017, nieomal trzy lata temu

-poszkodowani w tej akcji w sumie to stracili rundkę albo dwie, i firaxo stracił 100 karmy ale karmabana nie dostał, więc suponuję, że ban permanentny to kara o delikatnie przesadzonym kalibrze wg mnie :(

Na koniec chciałbym jeszcze raz przeprosić wszystkich, którzy byli na serwerze i jednak chcieli sobie pograć w ttt niezależnie od pory, a ja myśląc tylko o sobie popsułem im zabawę.

Edited by Hans Kloss

Hans to dobry chłopak, takie wypadki zbyt często mu się nie zdarzają (pewnie przez to, że najczęściej afczy, ale tego nie biorę pod uwagę). Jeśli sytuacja wyglądała tak jak opisał ją Hans, to kara jest zdecydowanie przesadzona. Bywały przypadki, że stali bywalcy robili większe mass rdm'y i nie kończyli z permbanem. Sądzę, że kara ta powinna zostać przynajmniej skrócona, gdyż tak jak Hans wspomniał, ostatniego bana dostał w styczniu 2017 roku, a sam wybryk nie zasługuję na tak surową karę.

Chciałem bronić Hansa, ale sam się pogrążył tą grafiką. Chyba nie do końca zrozumiałeś o co w niej chodzi. To nie twoja pierwsza akcja z trollowaniem i RMDami (zobaczcie jego historię banów na sourcebans), nie ma znaczenia, która jest godzina. To tak jakbyś poszedł na boisko i zaczął faulować ludzi, a jak sędzia da ci czerwoną kartkę bronił się, że jest późno i ma dać spokój. Niech ginie.

Dodatkowo chciałem przeprosić osoby, na które się wczoraj uniosłem za tą akcję. Na prawdę nie podejrzewałem, że Hans jest nadal takim dzieciakiem.

6 godzin temu, K do Y do L do E napisał:

Chciałem bronić Hansa, ale sam się pogrążył tą grafiką. Chyba nie do końca zrozumiałeś o co w niej chodzi. To nie twoja pierwsza akcja z trollowaniem i RMDami (zobaczcie jego historię banów na sourcebans), nie ma znaczenia, która jest godzina. To tak jakbyś poszedł na boisko i zaczął faulować ludzi, a jak sędzia da ci czerwoną kartkę bronił się, że jest późno i ma dać spokój. Niech ginie.

Dodatkowo chciałem przeprosić osoby, na które się wczoraj uniosłem za tą akcję. Na prawdę nie podejrzewałem, że Hans jest nadal takim dzieciakiem.

Sam niedawno dostałeś bana za propkill, sam do niedawna byłeś trollem, nie wydaje ci się, że za szybko zapomniałeś o swojej przeszłości? 
Gierki są już martwe,
pozdrawiam 

Nie mam zamiaru zdejmować bana czy też go skracać (na ten moment). Długość kary jest adekwatna do tego jak się zachowałeś oraz jak podszedłeś do tej całej sytuacji. Późna godzina niczego nie zmienia bo to że Ty chcesz pograć sobie na luzie nie oznacza że inni też tego chcą (w sumie randomowe strzelanie do pierwszej lepszej osoby nie mogę nazwać luznym graniem). Grasz tu bardzo długo więc tym bardziej nie rozumiem Twojego debilnego zachowania.

Edited by Gerard aka Max Payne