Jump to content
wilku789

[skarga] Batumen

Recommended Posts

1. Nick osoby oskarżonej: Batumen
2. Steam ID osoby oskarżonej: STEAM_0:0:168619694
3. Przybliżona data zajścia: 17.10.2019 ok. 21
4. Nazwa mapy: ttt_mc_dolls_v3
5. Opis sytuacji: Owy "moderator" ; "administrator" jak zwał tak zwał ma gdzieś report czy odpowiedzi na nie. Sytuacja z dzisiaj, typek mnie rdmuje, "bo mu się coś wydawało". Poleciał report o treści "Kurwa stałem". Wiadomo wcześniej miałem pretensje do typa, kłóciliśmy się, a on coś tam bóldupił. ALE NIE. Batumen (kolejny już raz, kurwa ile można?) całkowicie się tym nie przejął. Bez żadnej rozmowy, czegokolwiek, po prostu walnął mi slaya za "śmieciowego reporta", a osoba rdmująca nic nie dostała XD 
6. Coś od siebie: Wszystko byłoby spoko gdyby to było pierwszy raz, spoko, zdarza się każdemu. Ale to już jest kurwa kolejny raz, kiedy coś takiego odwala.

Report był o treści o ile pamiętam "Kurwa tylko stałem" czy jakoś tak.. Wyręczę cię żebyś nie musiał się wysilać i skopiuje fragment jak napisać POPRAWNIE reporta "Właściwy report; w którym gracz krótko opisuje sytuację i informuje o przewinieniu drugiego gracza. Opisałeś sytuacje? NIE. Napisałeś o tym co zrobił? NIE. Więc nie wiem po co jest ta skarga. Zazwyczaj jak jest taki report to go po prostu zamykam ale że były wulgaryzmy to dostałeś slaya proste? proste.

Nie ma to jak wbić na serwer bez czytania regulaminu, płakać coś administratorom, a potem ośmieszyć się debilną skargą. Tak jak ty masz gdzieś regulamin, tak "moderator" ; "administrator" jak zwał tak zwał, gdzieś ma twoje reporty.

Cieplutko pozdrawiam, mam nadzieję, że zobaczę Cię kiedyś na source bansach z banem permamentnym :D.

Edited by Sir. Danken Lore
Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...