Jump to content
Twnetyn

[ban] Twentyn

Recommended Posts

• 1. Nick, na który została nalozona kara : Twentyn ︻芫═─ 

• 2. Steam ID: STEAM_0:0:156954718
  • 3. Administrator, który nałożył karę: kreciq
  • 4. Link do bana na Sourcebans:http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=Twentyn&Submit=Search
  • 5. Opis sytuacji: Typek zabija mnie bez podstaw w następnej rundzie ja go zabiłem zgłosił mnie z trescia reporta ,,powód ??????,, ja mu odpowiedziałem ze w poprzedniej rundzie jaki byl powód i w tym momencie dostalem bana 
  • 6. Coś od siebie: Doskonale rozumiem ze za takie cos jest ban lecz ja jestem nowy na serwerze gram moze 3 dzien na serwerze lecz bardzo prosze o unbana i przyrzekam że to się więcej nie powtorzy i przepraszam YouTubeja i wszystkich administratowrów za zainstniałą sytuacje  

Witam,
Twoje zachowanie było poniżej jakiejkolwiek krytyki. Zamiast zreportować osobę, która zabiła Cię bezpodstawnie to Ty robisz revange, a zaraz po tym jeszcze obrażasz tą osobę na voice chacie (nie pamiętam dokładnych słów). Postanowiłem Cię zbanować aby dać Ci nauczkę na przyszłość. Ban zostanie zdjęty po tygodniu (taka miała być początkowa długość bana, ale coś się zepsuło (?)). Mam nadzieję, że będzie to pierwsze i ostatnie wykroczenie z Twojej strony.
Pozdrawiam, Kreciq.

Guest
This topic is now closed to further replies.