Jump to content
Sign in to follow this  
Xave

Digielek pozdro

Recommended Posts

No hejka skąd to zwątpienie? Czemu w dalszym ciągu deagle nie powraca do starych wartości jeżeli p########a wiekszosc obecnie grających graczy (99.99%) chce tego, ale jakieś kilka osób które mają sobie władze a na serwa wbijaja raz na 2-3 miesiące żeby zachować pozory i głośno krzyczą oj kurdebele nie ma takiej opcji homies nawet pomimo tego że ten serwer maja juz gdzieś głęboko w powazaniu i w sumie IMO nistro byłby już lepszy albo jakiś inny słodziak. Dzienkuje wylalem swoje smuteczki na internety i proszę o ogarnięcie tego miszmaszu bo prawilne  gangstery jak Januszek to wylewaja łzy w moje ramię jak widzą że ziom dostaje po łbie i nie umiera bo zadajesz mu tylko 87 dmg a pompa go oneshotuje chociaż Janusz miał pierwszeństwo strzału. Normalnie mi się serce kraje. Kochajmy się i róbmy dobrze innemu człowiekowi to twoja nauka na dzisiejszy dzień chwalmy ja póki czas

(btw jeśli ta zmiana nie wejdzie w życie to proszę nie mówcie mi że serwer jest tworzony od graczy dla graczy bo to jest czysta kpina xd) 

Pozdro 6set dycha&masno enterprises

H4h4 87 d4m4g3 w gl0w3 plz buff eagle

PS prawie zapomniałem unban dla puty już na jutro 

Edited by Xave
Patch 3.54

Powiedziałbym, że mi przykro... ale tak nie jest. Dalej zastanawiam się co kierwowało Gerardem w przypadku Twojego unbana. No cóż, każdy ma chwilę słabości. Chętnie bym ten błąd naprawił, ale nie mam jakoś zbytnio powodów. No cóż, może kiedyś. Będę czekał.

Nie pozdrawiam

Wizio...

Ale czy trzeba tak gracza atakować za to że wytyka ci coś co każdy widzi?? Ignorancja, Arogancja, Chamstwo wobec innych graczy czy administratorów... To jest twoja codzienność, część administracji uciekła przez ciebie z administracji ponieważ "z nim to nie da się dogadać", "olewa pomysły nasze i graczy". Nie wiem jakim cudem jeszcze cię nie wywalili... Może dobrym pomysłem jest mieć wywalone w serwer i tylko czekać aż upadnie, póki co to udało ci się zbliżyć nasz serwer do serwera innej "fajnej" serwerowni... Czyli bardzo nisko upadliśmy... I nadal upadamy... @Wachu błagam cię abyś coś z tym zrobił.

Pozdrawiam i mam nadzieję że znowu wrócę na serwer lecz wtedy gdy ktoś "normalny" przejmie inicjatywę bycia [email protected]

edit:

Jak dobrze że administrator woli sprawdzać pisownie zamiast zajmować się serwerem.

Edited by edzio72

Dobrze, że Ciebie edzio już w tej administracji nie ma, bo serwer leciałby w dół z jeszcze szybszą prędkością, niż teraz, kiedy Wachu na serwer ma wywalone i dał superadmina komuś innemu, żeby się serwerem opiekował. Szczerze, to nie dziwie się, że to Wizio dostał tę rangę, bo zdecydowanej większości administracji brakuje autorytetu. Nie wiem, zapomnieli go gdzieś razem z tym, że Luger dalej nie jest znerfiony, ale nikt z nich nie ma chyba jaj, żeby zwrócić mu uwagę, że cały czas ma w dupie to, co ktoś mówi o jego ulubionej broni - jest dobrze jak jest, co nie?

Deagle zabijający strzałem w głowę to przesada - równie dobrze możemy wrzucić Lee Enfielda na drugi slot zamiast na trzeci, bo mają podobną szybkostrzelność i podobne obrażenia w głowę i w ciało. Jaki sens ma ustawianie wartości pistoletu podobnych do broni pierwszorzędnej? Otóż nie ma sensu. Jest dobrze jak jest, bo broń spełnia swoją rolę jako broń drugorzędna, nie jest zbyt silna, ani za słaba, bo wciąż bije pokaźne obrażenie w ciało.

ALE, z kolei LUGER, jest ZDECYDOWANIE zbyt silny jak na broń drugorzędną. Bije zbyt duże obrażenia w ciało na tą szybkostrzelność. W ciągu <2 sekund jesteś w stanie zdjąć gościa bez ŻADNEGO problemu. Naprawdę, Luger jest obecnie tierowo wyżej niż Mac, który przypomnę tylko, że jest bronią pierwszorzędną. Liczę, że HeadAdmin techniczny w końcu weźmie do serca sobie to, że nie gra sam na serwerze i znerfi swoją pukawkę, bo jest stanowczo przesadzona.

Pozdrawiam i mam nadzieję, że przedmówca nie wróci na serwer, bo nie chcę obcować z taką głupotą w jednej piaskownicy.

Dzień dobry, 

W przyszłym tygodniu wracam do Polski i zajmę się paroma sprawami.

Do szjdss nawet nie będę odnosił, szkoda mi nerwów i czasu. Jak dorośniesz to zauważysz, że są w życiu ważniejsze rzeczy niż gry. Wizio ma sa do czasu mojego powrotu, nigdzie nie jest napisane nic na temat [email protected] 

Co do Xave- większość, jak to ująłeś, nie daje Ci mandatu do wypowiadania się w imieniu wszystkich graczy...

Większe zmiany nadejdą na pewno w przyszłym tygodniu, co do formy- muszę jeszcze przemyśleć.

Pozdrawiam

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this