Jump to content
Śmigło

[ban] Śmigło

Recommended Posts

1.Śmigło

2.STEAM_0:1:465477637

3. soursebany nie działają

4. Będąc naukowcem który posiadał broń postanowiłem udać się do SCP914 [ulepszarka ) tam było pełno personelu klasy D więc wrzuciłem kartę . Personel klasy D zaczynał mi przeszkadzać więc postanowiłem zabić jednego . Gdy umarłem nie przeczytałem wiadomości którą mi napisał administrator . Wyszedłem z serwera , wyrzuciło mnie a po chwili zawołała mnie mama. Gdy wróciłem na serwer admin powiedział mi o sytuacji którą zrobiłem . Ja przyznałem się do winy i byłem zgodny z tym co mi powiedział. Mianowicie że, otrzymam bana. Ban jest na 6 dni . W wiadomości o banie było napisane że zabiłem więcej niż jednego klasy D + ucieczka .

5.Ban jak najbardziej mi się należał , ponieważ to była moja wina źle zrozumiałem regulamin . Lecz nie zgadzam się z decyzją o zbanowanie mnie na 6 dni . Mam na dzieje że pozytywnie zostanie odebrana moja prośba o unbana. 

Edited by TamrielH

Takie są kary mogłeś za to dostać perma ponieważ to jest zabicie D i ucieczka z serwera, jednak wróciłeś a sprawa została załatwiona więc takiego nie dostałeś.

Kara którą dostałeś jest idealna i ban powinien zostać.

Ja jestem za zostawieniem go na banie.

Pozdrawiam.

Witam! Ban jest mój, więc należy trochę sprostować sytuację. Otrzymałeś wówczas dwa reporty, od graczy wilkpl oraz seventeeneleven. Oba reporty na ten sam temat, mianowicie "zabijanie bezbronnych D jako naukowiec". Napisałem na respondzie do Ciebie "nie wychodź z serwera", a chwilę później (dosłownie 20 sekund, może nawet szybciej) zniknąłeś z serwera. Możliwe, że nie przeczytałeś responda, nie wiem. Po Twojej ucieczce zapytałem reportujących ile osób zabiłeś i obaj stwierdzili, że zginęli z Twojej ręki. Sprawdziłem logi i to się potwierdziło. Pamiętam, że za czasów jak Limbo jeszcze był [email protected], zapytałem się "czy RDM na dwóch osobach to już mass RDM", odpowiedź brzmiała tak. Za mass RDM jest teoretycznie ban na tydzień, a za ucieczkę z serwera można go przedłużyć nawet dwukrotnie. Chciałem dać Ci bana na 2 tygodnie, ale aktualnie jesteśmy ograniczeni (z powodu nagłej śmierci SB) do 6 dni, więc dostałeś maksymalną karę. Miałem zamiar bana przedłużyć gdy wstanie SB, ale po rozmowie prywatnej na Discordzie oraz przeczytaniu odwołania jestem skłonny pozostawić pierwotną długość 6 dni. Jest to kara krótka w takiej sytuacji (zdarzało mi się dawać 3 tygodnie za mass rdmy :c), ale po Twoich wypowiedziach widać skruchę. Zatem ban zostaje, zapraszam na serwer za 5 dni. 

PS. Poprawiłem tytuł, bo był dość widocznie niezgodny ze wzorem.

Pozdrawiam, Miniorek

Guest
This topic is now closed to further replies.