Jump to content
Matius

<Br#2> Matius

Recommended Posts

Treść podania:
1. Wiek (preferowany >= 16): 14
2. Adres e-mail: [email protected]
3. Steam ID oraz namiary: Discord Pononix#4143, STEAM_0:0:173748447
4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator. Nie, nie byłem.

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty. Ponieważ często gram na serwerze breach #2 i wiedzę ludzi którzy nie przestrzegają regulaminu i nic sobie z tego nie robią, chciał bym to zmienić i nauczyć ich regulaminu i przestrzegania jego. przez ostatni miesiąc zdarzyło mi się tylko jedna sytuacja że nie było mnie 2 dni.

6. (patrz Zasady). Link do gametracker'a: https://www.gametracker.com/player/Matius/193.110.121.82:2302/

Dziękuje za czytanie

Matius

Ostatnio przyjęliśmy osobę z takim wiekiem i źle to się skończyło, ale mam nadzieję, że to się nie powtórzy. Aktywność masz dobrą poza małymi dziurami. Na serwerze rzeczywiście widzę cię często i z tego co zauważyłem nie łamiesz regulaminu. Nie masz żadnych banów. Niestety nie rozwinąłeś za bardzo tego 5 punktu, więc sam nie wiem co więcej napisać, ale jestem na TAK.

Niestety z racji, że kandydat dziś dostał bana na dwa tygodnie za MASS RDM muszę zmienić swoje na NIE.
Powodzenia w przyszłości.

Edited by RavikPL
;3

Dzień dobry.

Zacznijmy podsumowanie. 

Luki w aktywności: -

Brak doświadczenia nie jest problemem: =

Brak banów i przestrzeganie regulaminu: +

Krótki punkt piąty: =

Tym razem nie ma gadania o pomocy nowym tylko o okropnych ludziach łamiących regulamin, niestety mogło być to ostatnio spowodowaniem problemów z Sourcebansami więc ludzie którzy byli na banach mogli wbić jak adminów nie było i rozrabiać.

Albo jacyś nowi gracze którzy nie znają regulaminu.Albo idioci którzy chcą niszczyć inny rozgrywkę.

Z uwagi na luki jestem NEUTRALNY.

Ale to może się zmienić.

Slotek Pozdrawia.

Hello

Podanie napisane w stylu, że chcesz pomagać innym, nic w tym złego nie ma, ponieważ administrator jest dla graczy, a nie dla serwera.

Ale jak spojrzymy na twoje zachowanie na serwerze, to praktycznie w ogóle się nie wypowiadasz, nic nikomu nie doradzisz, dopóki ciebie o to nie poproszą.

Ponadto, osoby w twoim wieku startujące na pozycję Administratora serwera, muszą mieć przegłos, jeżeli nie masz przegłosu, nikt ciebie nie posłucha, mimo iż posiadasz prefix.

Z chęcią dałbym tu neutralność bo trudno dać ostateczną ocenę i poobserwowałbym cię jeszcze na serwerze, natomiast otrzymałeś bana na 2 tygodnie przez co, nawet nie masz szans, że zostaniesz przyjęty.

Na nie

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...