Jump to content
Sign in to follow this  
kajakowski1

[ban] kacper1234545

Recommended Posts

1. Nick, na który została nałożona kara: kacper1234545 
2. Steam ID: STEAM_0:0:194873536
3. Link do bana na Sourcebans:http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:0:194873536&advType=steamid&Submit
4. Witam 
Dnia 18.10.2019 dostałem bana od operatora "Miniorka" za tzw bycie "toxic" w stosunku do osoby.Tym razem nie obrażałem administracjii i
serwera.Według mnie nie powinienem dostac tego bana a napewno nie wrócić na perma.Nie stwarzałem problemów do momentu tego dnia. 
Zostałem zaatakowany przez mtf wsparcie i ja też byłem mtf wsparcie byłem na rozprawie wyjaśniliśmy sobie pewne sprawy dostaliśmy,
obaj po slay.W nastepnej rundzie na chacie tekstowym zostałem zaatakowany nie miłymi słowami nie bedę cytował.Byłem jeszcze zdenerwowany 
za tamtą rundę przez przypadek zabiłem kolegę przeprosiłem za swoje zachowanie.Zostałem także zbanowany za "toxic" fakt był taki byłem wulgarny
w dwóch reportach dużo wulgarny.Na rozprawie Miniorek jak swój argument podał że wróciłem z perma lecz zapomniał chyba że kolega powyżej, 
takżę z takiego bana wrócił.Bez pytania o wybaczenie dał mi bana.Lecz przed banem wywaliło mnie z serwera tłumaczę wyrzuciło mi korki w domu (Jeżeli nie wierzysz nie wierz, mogę wrzucić puźniej ss pobrań prądu na linii z zamazanymi danymi takimi jak adres numer telefonu itp) 
lecz jako iż mam laptopa gmoda miałem włączonego i wracając na serwer ujrzałem komunikat o banie.Nie sprawiałem problemów więc czemu 
po powrocie miałbym znowu nie grać gram na serwerze czasami rekreacyjnie nie spawiam większych problemów nie wyzywałem osób do wczoraj
Nie zwyzywałem ani administratora ani osób które grały na serwerze jak ostatnio nie licząc osoby z reporta.Podeszłem do gry na poważnie nie 
trolowałem ani nic takiego byłem miły pomocny lecz miniorek bez patrzenia na to dał mi perma. Osoba z reportaż wybacza mi mam ss jak z nią gadałem mogę poprosić o podpięcie się do dyskusji. Jako iż na obecną chwilę nie mam komputera więc i tak nie zagram lecz chce trochę sprawiedliwości.Tabelkę z danymi pobrania prądu można znaleźć na stronie dostawcy prądu lub na email formularzu. Dziękuje za przeczytanie odwołania pozdrawia cię miniorku  i Dobranoc 

Całe twoje odwołanie można zamknąć w dwóch cytatach, a mianowicie:

37 minut temu, kajakowski1 napisał:

Tym razem nie obrażałem administracjii i
serwera.

Nie stwarzałem problemów do momentu tego dnia.

Mi tam się wydaje, że obrażanie administracji i serwera jest problemem.

Według mnie nie powinienem dostac tego bana a napewno nie wrócić na perma.

Dostałeś perma za bycie toxic. Wracasz z perma, nadal obrażasz innych graczy... i jeszcze piszesz że ban ci się nie należy?

52 minuty temu, kajakowski1 napisał:

Na rozprawie Miniorek jak swój argument podał że wróciłem z perma lecz zapomniał chyba że kolega powyżej, 
takżę z takiego bana wrócił.Bez pytania o wybaczenie dał mi bana.

A co ma piernik do wiatraka? Miniorek zajmował się twoim banem, wiedział, że dostałeś drugą szansę więc postanowił dać ci surowszą karę. Nie pytał o wybaczenie przez drugiego gracza, gdyż... well... wróciłeś z perma, więc powinieneś się czegoś na nim nauczyć.

59 minut temu, kajakowski1 napisał:

Nie sprawiałem problemów więc czemu 
po powrocie miałbym znowu nie grać gram na serwerze czasami rekreacyjnie nie spawiam większych problemów nie wyzywałem osób do wczoraj
Nie zwyzywałem ani administratora ani osób które grały na serwerze jak ostatnio nie licząc osoby z reporta.

>Nie sprawiałem problemów
>Nie zwyzywałem ani administratora ani osób które grały na serwerze jak ostatnio nie licząc osoby z reporta.
Podajesz dwa sprzeczne wnioski.

Godzinę temu, kajakowski1 napisał:

Podeszłem do gry na poważnie nie 
trolowałem ani nic takiego byłem miły pomocny

Miły = obrażanie graczy, i pisanie wulgarnych reportów? Kay...

Na nie.

Chciałbym zauważyć że na początku chciał mi dać bana na 7 dni a nie perma a przez to że wyrzuciło mi korki w domu to dał mi perma za ucieczkę z serwera (Rozumiałbym gdyby zapytał się dlaczego wyszedłem i co się stało wróciłem po ok 3min to nie dużo. Oraz nie sądzę żeby za nazwanie kogoś na rozprawie "Ogórkiem Kiszonym" i że 3 brzydkie słowa w reporcie dostać Perma. Była nawet próba przeproszenia za reporta lecz zostało mi to przerwane słowem sprostowania pisze to 

Chciałbym dołożyć swoje 5 groszy.

Dostałeś permbana za toxic, NeCkeR ci wybaczył i mogłeś wrócić na serwer. Po jakimś czasie znowu jest to samo i znowu wracasz na perma.

Według mnie dostałeś już 2 szansę i w żadnym stopniu nie popieram unbarnowania ciebie z prostego względu.

To odwołanie zostało napisane: "Copy --> Paste" i to jest beszczelne w twojej sytuacji, a każdy twój argument, że to administrator zawinił w tej sprawie, gdzie ujmujesz go za tego złego w odwołaniu, nie jest argumentem za unbanem ciebie. Spójrz na swoje postępowanie, bo Miniorek chyba był świadomy dając ci tego bana, oraz to, że to była twoja 2 szansa. Ty tą szansę zmarnowałeś, w chyba najgłupszej sytuacji na Strefie Gier. Twierdzę, że już raczej nie wrócisz na naszą społeczność, ponieważ nie potrzebujemy osób, które mają problemy ze swoim postępowaniem wobec drugiego człowieka.

Witam! Odwołanie jest przekopiowane, więc chciałem przekopiować swoją odpowiedź, ale była to ściana tekstu. Powiem więc tyle: napisz porządne odwołanie, a nie kopiujesz drugi raz to, po którym nie zdjąłem bana. Dopisałeś coś o prądzie i o dostawcy prądu, nie wiem za bardzo jak to się ma do Twoich wybryków. Oczywiście nie zdejmę bana, bo nie mogę sobie wyobrazić, że osoba, która wracając z perma dalej się tak zachowuje. Skoro dwa razy już za to dostałeś perma to trzeci raz też byś dostał, szkoda zachodu.

Pozdrawiam, Miniorek

Drogi Miniorku 

Chciałbym Ci przypomnieć że perma dostałem od ciebie za to że wyszedłem z serwera a raczej wyrzuciło mnie. Wynika to z twojej odpowiedzi z pierwszego odwołania.Jak pisałeś chciałeś mi dać bana na 7 dni przypomnij sobie. Dodając to z prądem chce ci udowodnić że mnie wywaliło a nie ja wyszedłem.Przekopiowałem reporta ponieważ nie mam za bardzo czasu pisać go od nowa i tłumaczyć Ci to co wcześniej pisałem. Fakt jest taki że zwyzywalem lecz jak wynika z odpowiedzi osoba wybaczyła mi. 

Witam, 

Wymówki o tym, że wywaliło Cię z serwera z X powodu nigdy wcześniej nie zadziałały, więc teraz też nic tym nie zdziałasz.

No i po co chcesz znowu wracać, skoro nie przynosi to żadnych rezultatów.

Zostań na tym banie lepiej.

Człowieku jak będziesz pisał co miesiąc to samo to raczej ub nie dostaniesz.

Ciągle Miniorek winny twojego idioctwa?

Korki ci wywaliło ok, ale ciągle mówisz że przez to dostałeś perma tak jakby to był główny powód ale jednak nie widzisz reszty.

Zastanów się co piszesz to może kiedyś dostaniesz ub teraz o tym nie myśl.

To tyle ja jestem na NIE.

Witam

W odwołaniu nie pokazujesz ani trochę skruchy i jedyne o czym piszesz to o fakcie, iż cię wywaliło. Uważam że nie jest to główny powód bana bo z tego co pamiętam nie dajemy banów za to, że komuś prąd wywali. Patrząc na twoje podejście do sytuacji wydaję mi się że gdybyś wrócił na serwer nie przyniosło by to nic dobrego i szybko poskutkowało by to powrotem na perma. Aktualnie ban zostaję a tobie proponuję głęboko przemyśleć sytuację oraz swojego zachowanie i dopiero wtedy ponowne napisanie kolejnego odwołania.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...