Jump to content
Sign in to follow this  
.RUdY.

<TTT> RUdY

Recommended Posts

1. Wiek 17

2. [email protected]

3. Steam_ID: 0:1:91068171 oraz https://steamcommunity.com/profiles/76561198142402071

4. Nigdy wczesniej nie byłem 

5. Przede wszystkim chciałbym pomóc serwerowi w rozwijaniu się , odciażyć obecną administrację ,której nie ma za wiele oraz pomóc w ogarnianiu kiedy jest spora ilość osób na serwerze. Gram na serwerze od dosć dawna ,lecz miałem pare długich przerw. Od okolic maja gram regularnie oraz staram się pomagać nowym graczom. Wydaje mi się ,że jestem rozpoznawalnym graczem , ktróry przez większość osób jestem raczej lubiany. Chciałbym móc zrobic porządek kiedy nie ma żadnej osoby z administracji ,bo przeciez admin to nie maszyna i zwyczajnie może chcieć pograć w inna grę. Szczególnie ,że niedługo zaczynają się ferie oraz promocje na GM więc ludzi będzie dużo więcej. 

Zaczyna prawie jak Ja, nie udziela się na forum, ale gra praktycznie codziennie, zachowuje się "normalnie", Mimo że nie był adminem to myślę że ogarnie w miarę szybko komendy (jak coś to Ja z Zajem mu pomożemy i doradzimy) i będzie dobrze się spisywał.

Ogółem jestem na TAK

Kret złożył rezygnacje (chyba), więc przyda się ktoś za niego z tak samo denerwującym głosem i wspaniałym podejściem do dzieci.

Może w końcu będziesz tym wybrańcem, który zakończy łańcuszek podań obiecujących rozwój serwera i odciążenie administracji.

Na TAG, jak zmieni kolor włosów na inny kolor niż bezduszny.

Yo,

RUdY to spoko gostek, często go widuje na serwerze, jak jest to pomaga zarówno mi jak i innym graczom(często nowym). To że nie był jeszcze administratorem to nic nie znaczy, ponieważ też tak zaczynałem i sobie poradziłem dzięki pomocy innym administratorom. Tak jak  Batumen napisał, jakby co to doradzimy mu pomocnym słowem. Podsumowując  po "szkoleniu" będzie wiedział co i jak. Jestem na TAK

Oczywiście że na TAK, znany i stary gracz. Nigdy problemów nie robił, da się z nim spokojnie dogadać. Trochę czasu i podłapie wszystko co musi wiedzieć.

Jest aktywny graczem, zna zasady, umie dogadać się.

Jestem na TAK

Dobry wieczór,

RUdY jest starym graczem, aktualnie jednym z najaktywniejszych, nie ma z nikim problemów, jest kulturalny i przestrzega regulaminu. Pomaga również innym graczom, dlatego też jestem na TAK.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this