Jump to content
Sign in to follow this  
Snajpero28

<TTT> Snajpero

Recommended Posts

1. Wiek (preferowany >= 16). -> 15
2. Adres e-mail. -> [email protected]
3. Steam ID oraz namiary. -> STEAM_0:0:157742020

4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator. -> Na strefie byłem operatorem przez 4 miesiące a następnie przez 2 miesiące pełniłem funkcję administratora.

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty. -> Chcę zostać administratorem, ponieważ administracji nadal brakuje. Oczywiście jest to zrozumiałe - Admin też człowiek, nie każdemu chce się spędzać cały wolny czas przy serwerze. Chciałbym pomagać nowym graczom i w razie potrzeby zapanować nad sytuacją na serwerze. Zbliża się okres świąteczny, a z nim - nowi gracze których będzie trzeba nauczyć trybu. Sądzę, iż w tym okresie przyda się dodatkowa para rąk.

Były administrator, jeden ze starszych graczy, top 10 serwera, zna regulamin... Jestem na Tak.

Edited by edzio72

Dobry jeśli chodzi o pilnowanie porządku, gorszy jako kolega w drużynie.

Snajpero jest powszechnie znany z bycia absolutnym botem i wywalania się na start rundy, pod wpływem presji czy dzikiego nistro z shotgunem.

Na TAK, jak zbanuje permamentnie wcześniej wspomnianego nicponia +może jeszcze tako do tego.

Cieplutko pozdrawiam, widzimy się w sekretcie.

Yo,

Kiedy Snajpero jeszcze pełnił funkcje administracyjne na serwerze, spisywał się bardzo dobrze. Dobry grajek drużynowy, nie wiem o co ci chodzi Danken. Każda pomocna dłoń się teraz przyda, a że Snajpero często widuje na serwerowni to jestem na TAK 

Kiedy Snajpero był na serwerze zawsze był porządek i ni było syfu. Pomocny i sympatyczny. Jestem na TAK

Tak jak wyżej nie ma co się więcej rozpisywać, nic dodać nic ująć.. Jestem na Tak

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this