Jump to content
Sign in to follow this  
Tomislav

<TTT> Degenerate

Recommended Posts

1. Wiek (preferowany >= 16). - 18
2. Adres e-mail. - [email protected]
3. Steam ID oraz namiary.STEAM_0:1:66568329 oraz Discord - Degenerate#4272
4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator. - Tak, byłem administratorem tylko na Strefowych serwerach - dwukrotnie na JB oraz dwukrotnie na TTT.

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty. -
Moja znajomość komend, które są mi potrzebne do pracy jest bardzo wysoka, ze względu na długość czasu, którą spędziłem w posiadaniu uprawnień (koło 1000h). Gram na serwerze regularnie i na poziomie 2 - 3 godzin dziennie, gdzie w moim przypadku i tak to jest całkiem mało ze względu na naukę oraz chęci grania w inne gry. Po dłuższych namysłach zdecydowałem się na próbę dołączenia do grona administracji, ze względu na to, że w ostatnim czasie administracji jest zdecydowanie za mało przy napływie ludzi oraz chaosu, który się z nimi wiąże. Zwłaszcza biorąc pod uwagę nadchodzący Black Friday oraz okres świąteczny i przeceny z nimi związane. Chciałbym przede wszystkim odciążyć resztę administracji od siedzenia samemu na serwerze i pilnowania 24 osób. Wiem też, że czasami niektóre osoby siedzą trochę wbrew sobie byleby utrzymać porządek, bo najzwyczajniej w świecie nie ma ich kto zastąpić. 

Na Strefowym TTT mam przegrane około 2200 godzin więc znam ten tryb oraz związane z nim mechaniki jak własną kieszeń. Jestem w stanie zaproponować i czynnie uczestniczyć w zebraniach na temat balansów, bądź nowości, które miałby się pojawić na serwerze oraz uargumentować moje stanowisko. Przede wszystkim mam "obszerny" kontakt ze społecznością serwera, dlatego też wiem jakich zmian chcą i o czym myślą. I tych ludzi chciałbym reprezentować i móc im pomagać czy to na forum, czy to na serwerze poprzez używanie uprawnień w celu uspokajania atmosfery na serwerze. Wiem po co są bany i wszelkie inne kary i opisała mi to kiedyś świetnie jedna osoba - nie są po to, żeby karać, tylko po to, żeby osoba, która je dostaje czegoś się na nich nauczyła. I takim tonem może przejdę do tej następnej części. Tej trochę może mniej przyjemnej.

Choć nie dostałem żadnego karmabana i ogólnie jestem osobą z niewielką kartoteką, to jednak znaczącą, a mianowicie bany, które się tam znajdują są głównie nadane przeze mnie. I muszę się do tego przyznać, że było to ogromną głupotą. Tak samo jak moje jedyne nadużycie wobec innej osoby w postaci totalnie niesłusznego permgaga. Nie jestem osobą ze wzorową przeszłością i mam niejedną rzecz, której teraz żałuję. Nic tego nie usprawiedliwi oraz tego jak się wtedy zachowywałem. Ale miałem dużo czasu na przemyślenie tego co robiłem. Wiem jakie mam wady, bo nieraz zostały mi one wytknięte i staram się już jakiś czas nad nimi pracować oraz wypierać. Nie chcę stać w miejscu czy nawet iść w regresywnym kierunku przez coś takiego, tylko chcę się uczyć na błędach i nie popełniać ich już nigdy więcej.

Zrobiłem złe rzeczy, ale podczas moich kadencji zrobiłem też bardzo dużo dobrych w postaci pilnowania porządku na serwerze przez bardzo długi czas oraz uczenie i karanie graczy. Zawsze chciałem, żeby serwer się rozwijał, byłem aktywny czy to na forum czy to na serwerze w celu zmian, które mogłyby tylko podnieść poziom gry oraz atmosferę i robię to nadal i chcę robić jeszcze dłużej. Zwłaszcza teraz, gdy serwer naprawdę potrzebuje pomocy. I to chyba tyle ode mnie.

Pozdrawiam,
Degenerate

Dzień dobry,

Tomislav jest weteranem strefowego TTT, dlatego też jest rozpoznawalny, bardzo dobrze zna regulamin oraz ma duże doświadczenie w byciu operatorem/administratorem. Miał w przeszłości wiele mniejszych lub większych problemów na strefie, ale wydaje mi się, że wyciągnął z nich wnioski i się poprawił. W moim odczuciu Tomislav jest osobą godną zaufania, która pozytywnie wpłynie na rozwój strefy gier, dlatego też jestem na TAK.

Tomislav to weteran serwerowy i były admin, zna regulamin i często pomaga nowym graczom. Pomimo starych konfliktów, chłopak się zmienił i należy dać mu drugą szansę. Ma wiele ciekawych pomysłów dotyczących serwera i z chęcią zobaczę jego w roli operatora/admina. Jestem na Tak

Tomislav gra na TTT od bardzo bardzo dawna. Jest znanym, doświadczonym ,oganiętym i przez wiekszość lubianym graczem. Zrobił wiele dobrego dla serwera i może jeszcze wiele dobrego zrobić. Nikt nie jest święty i każdy miewa słabsze dni , najważniejsze że zrozumiał swoje błedy. Jestem na TAK

Grałem z tomisławem wiele godziny, świetnie dogaduję się z innymi osobami, ma już doświadczenie, ludzie go lubili bo jest on przyjacielski (chyba że ktoś go porządnie wkurzy, ale to inna sprawa). Tomisław równierz jest bardzo często na serwerze. Jestem jak najbardziej na tak

Bardzo sympatyczny i pomocny gracz, wprowadza na serwer niezwykle zabawną atmosferę. Nie bez powodu ma taki nick.
Zdecydowanie na tak.

Gracz coraz częściej wchodzi na serwer, używa mikro, nie łamie regulaminu, jest ok, JESTEM NA TAK.

O Tomisławie można powiedzieć wiele rzeczy, głównie tych pozytywnych - osobiście jestem na Tak.
I panowie - to że obsada administratorska jest duża to nie znaczy, że nie można jej powiększyć - 70% tej ekipy już w ogóle nie zagląda na serwer ( może mają szkołe, zajęcia itp - nie wiem, nie mieszam sie do tego). Jeżeli by zdecydowali sie rozpatrzyć nasze podania, to powinni wszystkich nas wziąć, bo co 3 głowy to nie jedna. A właściwie to co 6 rąk to nie 2 
 :P

JESTEM NA TAK

Czego tomislavovi nie można odmówić to doświadczenia i tego jak widać wyżej, że jest lubiany przez społeczność serwera (tą co nie gra i tą co gra).

Z góry jednak daję NIE. Tak nastrojowo chwiejna osoba jak Ty nie powinna być dopuszczana do stanowiska osoby z uprawnieniami pod żadnym warunkiem, nie zależnie od twojego zachowania teraz. Prędzej czy później coś wytrąci Cię z równowagi, coś co nie jest do końca trudne, sam wiem najlepiej bo raz mi się udało. I co potem? Znowu: dasz sobie bana; strzelisz wielkiego focha na większość serwera; zaczniesz obrzucać mięsem za plecami; zrobisz sobie rzekomo roczną przerwę od strefy, której nigdy się nie trzymasz, wrócisz i zaczniesz wszystkich przepraszać? X kadencji na stanowisku osoby z uprawnieniami i tyle samo "dram" z najbardziej błahych powodów jakie mogłeś znaleźć. Nie chcę widzieć kolejnej. Mam nadzieję że wachu razem z kreciqiem i resztą administracji rozpatrzą to podanie przynajmniej tyle razy, ile dałeś sobie bana. 

Edited by Sir. Danken Lore

Jak dla mnie nie na co żyć przeszłością, człowiek uczy się na błędach. Jak widzę to Dege nie zachowuje się tak jak kiedyś, nie mam jak tego porównać, nie było mnie jeszcze wtedy na serwerze. Degenerata większość kojarzy na serwerze i bla bla bla... (nie będę powtarzał tego co wyżej) Wiem że kiedyś miał rangę i wiem że się spisze. Jestem na Tak

Szczerze wyjebongo w to co zrobił po czesci nawet mnie to nie dotyczy a ostro podzielam zdanie puty co do dostania drugiej szansy a co do tomiego to bardzo fajny, super i wgl mega przystojny jak tylko zrobi ten cały swój irracjonalny plan caloksztaltu serwera to gicik a ogólnie osobiście uwazam że zdanie typu "tych podań to ogólnie nie powinno być i co po niektórzy to z miejsca powinni otrzymywać rangi" jest totalnie kretynskie to ten człowiek jest w stanie mi całkowicie zaprzeczyć i jeszcze udowodnić że w jego przypadku to nieprawda 

Kocham was wszystkich a w szczególności mojego hevena no i oczywistka że jestem na tak

😄

Kiedy podanie Tomislava wzywa, moim obowiązkiem jest napisać TAK.

Rotacja graczy zapewne często trwa i nie ma co wypominać jakiś błędów, które nie będą obchodziły nowych. To nie polityka, aby szukać na siłę minusów, tylko zgoda na danie obowiązków osobie, w tym przypadku doświadczonej, niezestresowanej tym, której chce się czytać zgłoszenia, rozpatrywać regulamin.

Powiedzmy sobie szczerze- nie zawsze stosujemy się do obecnych wszędzie regulaminów. Tutaj to nie jest praca, nie ma chyba nawet obowiązku natychmiastowego rozpatrywania zgłoszeń. Tomislav swój chłop jest, nie jest cichą myszką, która chce po prostu czytać te teksty i po jakimś czasie zniknie. On wraca i nie postrzymacie tej siły.

Post sponsorowany przez Tomislava 20 kopiejkami

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...