Jump to content
Sign in to follow this  
koksik10037

[ban] Wini hw69.pl

Recommended Posts

1. Nick, na który została nałożona kara: Wini hw69.pl
2. Steam ID: STEAM_0:1:97061915
3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_0:1:97061915&Submit
4. Opis sytuacji:Ban za ghosting mimo ze nie mialem z nim doczynienia 
5. Coś od siebie:Niemialem nigdy doczynienia z ghostingiem wiec nwm dlaczego ban a mega dobrze mi sie gra po zmianach a staż mam juz ponad 2 prawie 3 lata :C wiec czemu miałbym teraz ghostowac po takim czasie 

Edited by koksik10037
Poprawienie linku do SB

Otrzymałeś bana ode mnie, za wiadomość cytuję: "dupa jest zamknięta w ulepszarce".
Napisałeś tą wiadomość psayem kiedy akurat normalnie grałem w rundzie. Rozumiem, że ty jak i inni gracze chcecie grać dalej a runda trwała dość sporo czasu, natomiast wiadomości tego typu są brane za ghosting. Lepiej by było, gdybyś napisał na asayu: "<Nick gracza> ma problem i potrzebuje twojej pomocy", wtedy jest to wiadomość prawidłowa nie zawierająca dla mnie ułatwienia oraz pozycji danego użytkownika. Gdybyś napisał taką wiadomość, a nie inną nie byłoby tej sytuacji, ale jest jak jest, i dostałeś permbana.
Moje odczucia są mieszane, ale pisanie w odwołaniu, że "nigdy nie miałeś doczynienia z ghostingiem", to strzał w stopę, lub nieświadomie napisałeś taką wiadomość na serwerze, ale nieświadomość to też nie jest argument, ponieważ my jako gracze odpowiadamy za nasze konta, w przypadku gdy zostaniemy zreportowani lub popełnimy jakąś inną głupotę.
Ban zostaje
Odczekaj przynajmniej miesiąc przed napisaniem odwołania.
Pozdrawiam.

Edited by bodzio3334
Poprawki

Po analizie zdarzenia dochodzę do wniosku, iż nie chciałeś ghostować Bodziowi a jedynie poinformować go jako administratora, ze gracz miał jakiś problem. Niestety Bodzio źle zrozumiał twoje intencje czego wynikiem był ban. Na przyszłość aby uniknąć takich sytuacji proszę podawaj jedynie nick i problem osoby pokrzywdzonej. Kończąc, bana zdejmuję i życzę miłego powrotu na serwer. 

Pozdrawiam Gaspcio

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this