Jump to content
Sign in to follow this  
Tácõ

Trapezy i deltoidy

Recommended Posts

Post zawiera brzydkie słowa. Jeżeli takowe Ci przeszkadzają, to sobie zasłoń palcem albo wygumkuj. Post nie ma na celu nikogo urazić, ani nie jest też skargą. Są to tylko moje wypociny, które kują mnie już od dłuższego czasu, a nie chce mi się myć. Może ktoś coś z tym zrobi, oprócz ukrycia, ponieważ uważam, że niedługo ten serwer zmieni się w zwykły wybieg w zoo, gdzie będzie przebywać parę małp, które będą się obrzucać gównem.

Witam. Zapewne starsi gracze czytali post Kakałka związany z sytuacją na serwerze, która panowała prawie rok temu, a jeżeli nie to odsyłam do postu.

Spoiler

Grając tutaj już długo, zaobserwowałem(nie tylko ja), że sytuacja staje się coraz gorsza, gorsza nawet od sytuacji, którą przedstawił Kakałko w sowim poście.

Gracze, którzy jakkolwiek rozumieją tryb, potrafią myśleć i nie grzeszą też umiejętnościami strzeleckimi, są totalną rzadkością. Obecnie na serwerze dominuje efekt domina. Jesteś traitorem/innocentem, zabijasz drugą osobę traitora/innocenta, nie mijają nawet 2 sekundy, nawet nie zdążysz sprawdzić ciała i już leżysz martwy, a osoba która cię zabiła, też już ledwo żyje, ponieważ inny delikwent próbuje się jej pozbyć i tak aż do ostatniego żywego(chyba, że akurat zabraknie osób w pobliżu).

Z voice chatem, to akurat nie tajemnica, że nad tym nikt nie potrafi, lub nie chce zapanować(?). Na serwerze można zaobserwować 2 rodzaje rozmów na chacie:

1. Normalna rozmowa off-topic rozmowa, która zdarza się dwa, lub trzy razy na mapę, w której uczestniczą najczęściej 3-4 osoby.

2. Krzyczenie 12-13 letnich graczy, czy ktoś ich słyszy albo "CZEMU GO ZABIŁEŚ", "EJ ZA CO", pomimo napisania na chacie pisemnym powodu, lecz na nieszczęście tych osób(używających chatu pisemnego), taka osoba ma totalnie w dupie chat pisemny i będzie się dalej wydzierać. Na szczęście Bóg wyposażył nas w przycisk mute na tabeli wyników.

3.Coś tam ktoś krzyknie jakiegoś kosa od czasu do czasu.

Balans broni był, jest i będzie tak często poruszanym tematem, a tak bardzo zlewanym, że nie opłaca się go tutaj poruszać, ponieważ i tak nic nie zmieni.

Jednak najbardziej zauważalną rzeczą są zmiany w administracji. Rozumiem, że dużo osób ogarniętych sobie poszło, ale bycie tak zdesperowanym żeby zbierać osoby bez podań, które już udowodniły, że nie powinny mieć praw swoją poprzednią kadencji, jest co najmniej śmieszne. Oczywiście nie mówię tutaj, że ja bym się lepiej nadawał, ponieważ sam udowodniłem. że nie jestem najlepszym kandydatem, jednak sądzę, że nawet taki Puta, czy Tomislav lepiej sprawowali władzę, niż niektórzy z obecnych dyktatorów.

Aktualnie administracja dzieli się na 2 rodzaje.

1. Są to opiekunowie, którzy nie mają problemu od czasu do czasu pobawić się z graczami i nie zwracać uwagi na rozgrywkę. Reporty sprawdzają obiektywnie i nie mają problemu z błędami innych graczy.

(tutaj padnie trochę brzydkich słów)

2. Drugim typem są TOTALNE CHADY, NACZELNI, SZEFOWIE WSZYSTKICH SZEFOW. Opiekunowie, którzy próbują ciężko1 i to nie jak Major, czy inny Degenerat w strzelanie. Oni jak nie dadzą dziennie przynajmniej 15 sleji to nie mogą spać po nocach, a następnego dnia chodzą z odwróconym bananem.Przy nich serwer zamienia się w więzienie, w którym masz tylko 15 sekund swobody, kiedy to po daniu 20 sleji jednemu chłopczykowi opalają się w blasku swojej przepotężnej zajebistości. Gdy ktoś zrdmuje ich kumpla, to na świat popatrzy sobie może na następnej mapie o ile nie wyjdzie wcześniej, a ich kumpel to jeszcze 3 salta zrobi i 5 fikołków za mapą i nic. Chyba, że posiadasz potężny argument bycia kobietą, kiedy SZEFO cię zauważy, to wiedz, że włos z głowy przy nim Ci nie spadnie. Szefowie są tak zajebiści z wszystkich przedmiotów szkolnych, że to oni teraz robią za nauczycieli, chociaż ledwo co skończyli 8 klasę. No ale co tu się z nimi kłócić.Zrobisz błąd ortograficzny w reporcie? nie ważne czy przypadkiem, czy też nie, SRU 3 sleje za bycie ułomkiem i report do śmieci. nawet jeżeli była tam opisana cała sytuacja. Naczelni też nie lubią marnować czasu na pisanie na klawiaturze, ponieważ mogli by przypadkiem rozpisać rozprawkę na 20 słów i wtedy ktoś by im zabrał reporta, więc używają tylko bindów z emotkami na chacie. Chcesz wyjaśnić sprawę swojego reporta? Chuja sobie wyjaśnij lamusiaku, jeb emotka na chat i się sam domyślaj co przesądziło nad twoim losem. Zgłaszasz jakieś obiekcje na sposób wykonywania pracy przez operatora????? A co ja sobie będę marnował na Ciebie czas MYK "¯\_(ツ)_/¯" na chat i już wiesz gdzie jest twoje miejsce śmieciu.Taki  ktoś jak SZEFO, nie może sobie pozwolić na nic innego niż 2 minutowa rozgrywka na serwerze pozbawiona jakichkolwiek wad, a potem czilera totalna utopia pod klawiszem F8.  Podsumowując, są to totalni "Spoceńcy", którzy bardziej istnieją dla samego karania graczy, niż pilnowania porządku na serwerze.

Dziękuje każdej osobie, która przebrnęła przez ten ocean moich łez bez pomijania.

To tyle ode mnie. Pozdro

1próbować ciężko- innymi słowy - tryhardować

Witam, 

jestem pewien, że z pewnością czas przegrany na serwerze przez ostatni miesiąc na serwerze pozwolił Ci wysnuć te wnioski doskonale, bo przecież przegrałeś tyle, że aż tyle rzeczy Ci przez ten jakże długi czas Ci zdążyły przeszkodzić (uprzedzając taaak, z pewnością przegrałeś 1000 godzin pod innymi nickami, jasne). 

image.png.76710e57bf2c5921102a42cbf1f61125.png

6 godzin temu, Tácõ napisał:

Z voice chatem, to akurat nie tajemnica, że nad tym nikt nie potrafi, lub nie chce zapanować(?).

Zabawne, że tak twierdzisz. Takie osoby są przeważnie ostrzegane, a następnie gagowane, ponieważ administracja jest na to nad wyraz wyczulona. Jeśli ktoś nie ma mutacji, a używa mikro w normalny sposób to nie ma powodu by go uciszać. 

Krzyczenie 12-13 letnich graczy, czy ktoś ich słyszy albo "CZEMU GO ZABIŁEŚ", "EJ ZA CO"

Wow, są w młodym wieku i próbują się dowiedzieć co się właśnie wydarzyło, bo może osoba mająca 12 lat nie jest w stanie tak szybko przetworzyć tego co się właśnie wydarzyło, szczególnie jak zapewne dopiero zaczęła grać na serwerze i dopiero wszystkiego się uczy. Sam znam kilka osób, które mimo młodego wieku już trochę pograły i czasem miło mnie zaskakują tym jak już dobrze radzą sobie w tym trybie. 

Rozumiem, że dużo osób ogarniętych sobie poszło, ale bycie tak zdesperowanym żeby zbierać osoby bez podań, które już udowodniły, że nie powinny mieć praw swoją poprzednią kadencji, jest co najmniej śmieszne.

Jeśli masz jakieś zastrzeżenia co do którejś z osób to możesz mi to napisać na priv. Nie popełnia błędów tylko ten co nic nie robi, a osoby, które chcą pomóc serwerowi (a przynajmniej spróbować) na taką szansę zasługują. 

Oczywiście nie mówię tutaj, że ja bym się lepiej nadawał, ponieważ sam udowodniłem. że nie jestem najlepszym kandydatem,

Skromnie powiedziane jak na to jak postrzegasz innych, ale dostrzeganie błędów u innych jest dużo łatwiejsze niż u samego siebie czyż nie? 

Aktualnie administracja dzieli się na 2 rodzaje.

1. Są to opiekunowie, którzy nie mają problemu od czasu do czasu pobawić się z graczami i nie zwracać uwagi na rozgrywkę.

"Nie zwracać uwagi na rozgrywkę"? Na serwerze obowiązuje regulamin i według Ciebie administracja tego serwera ma na nią nie zwracać uwagi?  Szczególnie kiedy są godziny szczytowe serwera każdy członek administracji powinien szczególną uwagę zwrócić na rozgrywkę, ponieważ zazwyczaj panuje niezły rozpierdol i takie czekanie aż raporty się nazbierają tylko sprawi wrażenie, że gracze są bezkarni. Lepiej im uświadomić, że na serwerze obowiązuje jakiekolwiek prawo i będzie ono egzekwowane w odpowiedni sposób i jak najbardziej to popieram.

7 godzin temu, Tácõ napisał:

Reporty sprawdzają obiektywnie

Każdy admin sprawdza raporty obiektywnie, nie spotkałem się z przypadkiem skargi za źle sprawdzone reporty. Jeśli osoba ukarana ma jakieś zastrzeżenia to przeważnie wyjaśniamy to sobie na priv, a czasem przyznajemy się do błędu, ponieważ tak KAŻDY Z NAS JE POPEŁNIA CO ZA NIESPODZIANKA. 

2. Drugim typem są TOTALNE CHADY, NACZELNI, SZEFOWIE WSZYSTKICH SZEFOW. Opiekunowie, którzy próbują ciężko1 i to nie jak Major, czy inny Degenerat w strzelanie. Oni jak nie dadzą dziennie przynajmniej 15 sleji to nie mogą spać po nocach, a następnego dnia chodzą z odwróconym bananem.

Każdy wydaje osąd według własnego uznania, pamiętam, że sam kiedy byłeś "zielony" potrafiłeś dać ogrom sleji graczom i w dodatku ich jeszcze zwyzywać. Trochę zalatuje tu już hipokryzją. Nie ma wymogów co do kar i każdy stosuje je według własnego uznania, wystarczy sensownie odpowiedzieć na reporta i 75% graczy Ci wybaczy, więc niczego nie otrzymasz. To chyba nie jest aż tak trudne. 

Zrobisz błąd ortograficzny w reporcie? nie ważne czy przypadkiem, czy też nie, SRU 3 sleje za bycie ułomkiem i report do śmieci. nawet jeżeli była tam opisana cała sytuacja.

99% reportów z RAŻĄCYMI błędami to śmieciowe reporty. Jeśli report zawiera opis sytuacji to jest sprawdzany, typowe zdanie wyssane z palca bez żadnego dowodu w postaci takiego reporta, które zostało napisane tylko po to by jeszcze bardziej dopiec członkom obecnej administacji. 

Chcesz wyjaśnić sprawę swojego reporta?

W treści reporta masz napisane za co takowy dostałeś. Jeśli ktoś pisze losowe litery lub wyzywa drugą osobę w reporcie to doskonale wie za co dostaje kare bez opisu, a inni nie muszą wiedzieć za co takową karę otrzymał, bo po co? Co więcej zawsze możesz poprosić admina o otworzenie chatu gdzie wyjaśnisz z drugą osobą całe zajście, Ty akurat powinieneś o tym wiedzieć choć wątpię byś tego kiedykolwiek użył.

Podsumowując. Wszystkie słowa wypowiedziane przez Ciebie to stek bzdur niepoparty jakimikolwiek sensownymi argumentami. Twoje problemy to zbyt wysokie kary od administracji i chęć beztroskiej gry na serwerze oraz te okropne krzyki dzieci, których tak uświadczyłeś przez kilka godzin grania na serwerze. Krzyki zawsze były i będą, bo nikt z nas nie jest w stanie pilnować serwera przez cały dzień, a administracyjne kary to norma, którą każdy rozumie. Co do kolesiostwa to dostaje sam slaye od innych adminów grając na serwerze, ponieważ każdy z nas jest równy i każdy podlega temu samemu regulaminowi. 
Jedyne z czym się mogę zgodzić to balans, który nigdy nie będzie idealny, ale komu to tak naprawdę przeszkadza? Nie zdobywamy tu żadnych rang ani odznaczeń. Wszyscy chcemy się dobrze bawić i to moim zdaniem jest najważniejsze w tym trybie, ale trzeba też się bawić z głową, a o tym jak widać zapominasz. 
Jeśli masz jakieś konkrety, które mogą sprawić, że choć część Twojej wypowiedzi nabierze sensu to czekam na nie, bo to o czym wspominasz ma się nijak do realiów serwerowych. 
Pozdrawiam, Kreciq

W sumie mogę podsumować całą twoją wypowiedź jednym "XD?" ale sobie daruje.

16 godzin temu, kreciq198 napisał:

jestem pewien, że z pewnością czas przegrany na serwerze przez ostatni miesiąc na serwerze pozwolił Ci wysnuć te wnioski doskonale, bo przecież przegrałeś tyle, że aż tyle rzeczy Ci przez ten jakże długi czas Ci zdążyły przeszkodzić (uprzedzając taaak, z pewnością przegrałeś 1000 godzin pod innymi nickami, jasne). 

Nie wiem czy tutaj chcesz po prostu wytknąć mi to, że nie grałem przez miesiąc ale w swojej wypowiedzi napisałem niejednokrotnie, że sytuacja pogarsza się coraz bardziej PRZEZ PRAWIE ROK,a nawet i dłużej, ponieważ gram tutaj dłużej niż Ty i część twojej administracji, więc wiem jak to kiedyś wyglądało(wytłuszczam, ponieważ widzę, że przeczytałeś mój post wyrywkowo). Na samym nicku Tako mam tutaj przegrane 900h, więc to prawie 1000h. Prosta matma.

Wow, są w młodym wieku i próbują się dowiedzieć co się właśnie wydarzyło, bo może osoba mająca 12 lat nie jest w stanie tak szybko przetworzyć tego co się właśnie wydarzyło, szczególnie jak zapewne dopiero zaczęła grać na serwerze i dopiero wszystkiego się uczy. Sam znam kilka osób, które mimo młodego wieku już trochę pograły i czasem miło mnie zaskakują tym jak już dobrze radzą sobie w tym trybie. 

Wycinasz moje zdania z kontekstu, napisałem przecież, że dostają odpowiedź na chacie, na prawdę ciężko jest przeoczyć takie okienko wyskakujące w lewej części ekranu.

Jeśli masz jakieś zastrzeżenia co do którejś z osób to możesz mi to napisać na priv. Nie popełnia błędów tylko ten co nic nie robi, a osoby, które chcą pomóc serwerowi (a przynajmniej spróbować) na taką szansę zasługują. 

Niestety tej wypowiedzi kompletnie nie rozumiem, oprócz zastrzeżeń w wiadomości prywatnej. Wydaje mi się, że nic nie robienie to też jest błąd.

Skromnie powiedziane jak na to jak postrzegasz innych, ale dostrzeganie błędów u innych jest dużo łatwiejsze niż u samego siebie czyż nie? 

xD? Napisałem przecież, że udowodniłem, że się nie nadaje, dlatego przy okazji zrezygnowałem z funkcji operatora.

"Nie zwracać uwagi na rozgrywkę"? Na serwerze obowiązuje regulamin i według Ciebie administracja tego serwera ma na nią nie zwracać uwagi?  Szczególnie kiedy są godziny szczytowe serwera każdy członek administracji powinien szczególną uwagę zwrócić na rozgrywkę, ponieważ zazwyczaj panuje niezły rozpierdol i takie czekanie aż raporty się nazbierają tylko sprawi wrażenie, że gracze są bezkarni. Lepiej im uświadomić, że na serwerze obowiązuje jakiekolwiek prawo i będzie ono egzekwowane w odpowiedni sposób i jak najbardziej to popieram.

Albo się zgrywasz albo kompletnie nie zrozumiałeś co napisałem. To nie jest moja wizja nowej lepszej administracji, tylko moja opinia aktualnej sytuacji jaka w niej panuje. Przy okazji, powiedziałem, że oni nie mają problemu się oderwać na chwilę do swojej pracy i pobawić się z innymi graczami, a nie, że mają się podzielić nagle na 2 grupy i jedni mają mieć w dupie serwer, a drudzy harować jak maszyny.

Każdy admin sprawdza raporty obiektywnie, nie spotkałem się z przypadkiem skargi za źle sprawdzone reporty. Jeśli osoba ukarana ma jakieś zastrzeżenia to przeważnie wyjaśniamy to sobie na priv, a czasem przyznajemy się do błędu, ponieważ tak KAŻDY Z NAS JE POPEŁNIA CO ZA NIESPODZIANKA. 

Żadna moja wypowiedź nie odnosi się do bycia perfekcjonistą, który nigdy się nie myli. Jeżeli nigdy nie spotkałeś się ze skargą na źle sprawdzone reporty, to polecam włączyć chat głosowy jak i pisemny.

Każdy wydaje osąd według własnego uznania, pamiętam, że sam kiedy byłeś "zielony" potrafiłeś dać ogrom sleji graczom i w dodatku ich jeszcze zwyzywać. Trochę zalatuje tu już hipokryzją. Nie ma wymogów co do kar i każdy stosuje je według własnego uznania, wystarczy sensownie odpowiedzieć na reporta i 75% graczy Ci wybaczy, więc niczego nie otrzymasz. To chyba nie jest aż tak trudne. 

Wypowiedziałem się już wyżej co do mojego bycia zielonkiem. Skoro jesteś Server Adminem czy czymś tam na wysokiej posadziej(wybacz, nie pamiętam czy pełnisz funkcje [email protected] czy [email protected]), to masz dostęp do logów serwerowych, chętnie zobaczę ile to razy dałem komuś, jak to mówisz "ogrom" sleji za reporta. Co do tego sensownego odpowiedzenia na reporta, to chyba masz problem z matematyką. Co najmniej 50% osób piszących reporty co rundę, są osobami zawistnymi, które w większości przypadków nawet nie czytają odpowiedzi tylko z bomby klikają "nie wybaczaj", tylko po to, żeby ukarać drugą osobę.

99% reportów z RAŻĄCYMI błędami to śmieciowe reporty. Jeśli report zawiera opis sytuacji to jest sprawdzany, typowe zdanie wyssane z palca bez żadnego dowodu w postaci takiego reporta, które zostało napisane tylko po to by jeszcze bardziej dopiec członkom obecnej administacji. 

Przypominam raz jeszcze, że wypowiedź, którą zacytowałeś nie odnosi się do wszystkich członków administracji, tylko do pewnej grupy.

W treści reporta masz napisane za co takowy dostałeś. Jeśli ktoś pisze losowe litery lub wyzywa drugą osobę w reporcie to doskonale wie za co dostaje kare bez opisu, a inni nie muszą wiedzieć za co takową karę otrzymał, bo po co? Co więcej zawsze możesz poprosić admina o otworzenie chatu gdzie wyjaśnisz z drugą osobą całe zajście, Ty akurat powinieneś o tym wiedzieć choć wątpię byś tego kiedykolwiek użył.

Użyłem tej opcji może raz w mojej 2 etapowej karierze opiekuna tego serwera, tylko żeby sprawdzić jak to działa. Zwykle reporty wyjaśniałem na priv czy też na chacie głosowym i zdejmowałem sleje, jeżeli ostatecznie wyjaśniliśmy to. Nie widzę, sensu też wspominania o tej opcji, skoro ta część wypowiedzi odnosiła się do wyjaśniania tego z adminem.

Dajmy na to ostatni report jaki mi się przytrafił.

Dodam tylko, że grałem z językiem japońskim, który niestety nie obsługuję komendy "Odwołuję kosa!"(o czym nie miałem zielonego pojęcia)

Jak widać na obrazku:

-Osoba X Dała na kogoś kosa, zabiłem osobę, po czym go odwołała komendą "Odwołuję kosa!", jak widać, u mnie ta komenda wyglądała zupełnie inaczej przez co popełniłem błąd.

-Osoba Y(kosowany) zreportowała mnie i napisałem w nim, że nie widziałem żadnego odwołania kosa, może użył go dopiero po śmierci albo coś(skopiowałem mu do reporta jak wyglądał mój chat)

-SZEF jakimś matematycznym wzorem(pewnie pitagorasem) obliczył, że osoba odwołała kosa 2 sekundy przed moim pierwszym wystrzałem i ukarała mnie slayem.

-Chciałem to wyjaśnić, wysyłając mu logi z mojego chatu, jednak jedyne co mi odpowiedział to "¯\_(ツ)_/¯" na głównym chacie.

-Po chwili odezwał się do mnie na steam drugi admin, z którym wyjaśniłem całą sytuację i po wysłaniu mu przeze mnie zdjęcia z wyżej stwierdził, że mój chat wyglądał inaczej niż jego w polskiej wersji:

Jeżeli mi nie wierzysz, jak już wyżej wspominałem, powinieneś mieć dostęp do logów, więc możesz się tam upewnić jak to wyglądało :)

Cytat

okropne krzyki dzieci, których tak uświadczyłeś przez kilka godzin grania na serwerze. Krzyki zawsze były i będą, bo nikt z nas nie jest w stanie pilnować serwera przez cały dzień

Tutaj zapuszczę tylko mój cytat. "Na szczęście Bóg wyposażył nas w przycisk mute na tabeli wyników."

Podsumowując normalnymi słowami. Twoja wypowiedź to zwykły bełkot z wyrwanych z kontekstu słów, tak żebyś się wypowiedział i żeby nikt nie miał Ci za złe, że olałeś cały temat, albo masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem.

Pozdro

Edited by Tácõ
dodałem se argument

2 godziny temu, Tácõ napisał:

Nie wiem czy tutaj chcesz po prostu wytknąć mi to, że nie grałem przez miesiąc ale w swojej wypowiedzi napisałem niejednokrotnie, że sytuacja pogarsza się coraz bardziej PRZEZ PRAWIE ROK,a nawet i dłużej, ponieważ gram tutaj dłużej niż Ty i część twojej administracji, więc wiem jak to kiedyś wyglądało(wytłuszczam, ponieważ widzę, że przeczytałeś mój post wyrywkowo). 

Ciekawe, że zdecydowałeś się napisać post wtedy gdy akurat nie grasz, a nie gdy te 1000h przegrałeś na serwerze.

Wycinasz moje zdania z kontekstu, napisałem przecież, że dostają odpowiedź na chacie, na prawdę ciężko jest przeoczyć takie okienko wyskakujące w lewej części ekranu.

Otóż bardzo łatwo przeoczyć to okno, gdy co chwila się coś na nim przesuwa (dawanie kosów, odwoływanie ich, bindy etc). Bardzo łatwo jest to przeoczyć i dużo łatwiej posługiwać się vc. Ba część graczy nie zwraca uwagi kompletnie na czat pisemny, szczególnie Ci młodzi. 

Albo się zgrywasz albo kompletnie nie zrozumiałeś co napisałem. To nie jest moja wizja nowej lepszej administracji, tylko moja opinia aktualnej sytuacji jaka w niej panuje. Przy okazji, powiedziałem, że oni nie mają problemu się oderwać na chwilę do swojej pracy i pobawić się z innymi graczami, a nie, że mają się podzielić nagle na 2 grupy i jedni mają mieć w dupie serwer, a drudzy harować jak maszyny.

Jak dla mnie jest błędna, bardzo rzadko się spotykam z sytuacją kiedy ktoś dostaje od cholery slayi, najczęściej są to osoby, które uciekają od odpowiedzi albo zwyzywają matki połowie serwera. 

Żadna moja wypowiedź nie odnosi się do bycia perfekcjonistą, który nigdy się nie myli. Jeżeli nigdy nie spotkałeś się ze skargą na źle sprawdzone reporty, to polecam włączyć chat głosowy jak i pisemny.

Skarga, a płakanie na chacie to dwie inne rzeczy, przeważnie taka osoba szybko uświadamia sobie co zrobiła, a jak nie to uświadamia jej to ktoś inny, więc nie widzę tu żadnego problemu.

Przypominam raz jeszcze, że wypowiedź, którą zacytowałeś nie odnosi się do wszystkich członków administracji, tylko do pewnej grupy

Możesz mi powiedzieć czyje zachowanie Ci się nie podoba(lub tam komuś), a ja zachowam to dla siebie i wyciągnę odpowiednie narzędzia naprawcze. 

Co najmniej 50% osób piszących reporty co rundę, są osobami zawistnymi, które w większości przypadków nawet nie czytają odpowiedzi tylko z bomby klikają "nie wybaczaj", tylko po to, żeby ukarać drugą osobę.

To prawda, na serwerze są osoby, które nigdy nie wybaczają, ale nie jest to z pewnością aż tak wielki odsetek. Posłużyłbym się moim przykładem, ale jest raczej bezsensowny, bo mam kolorek i z tym raczej więcej osób wybacza. Jednak najczęściej niewybaczane reporty są przez nowych graczy lub za jakieś losowe disco, ewentualnie rdm na traitorze. 

Cóż sytuacja, którą opisałeś to najzwyczajniej w świecie ludzki błąd. Następnym razem polecam grać po Polsku albo w języku, który znasz. 
Nie widzę sensu w kontynuowaniu tej dyskusji, ponieważ Twoi biedni koledzy wymyślą kolejne poradniki do pisania postów, które są tak kluczowe w tym momencie. Zapraszam na priv jeśli przeszkadza Ci coś w obecnym stanie administacji, ponieważ jak już mówiłeś nie grałeś praktycznie przez ostatni miesiąc, więc lwia część rzeczy o których wspominasz jest najzwyczajniej w świecie na tyle stara, że już nikt poza Tobą tego nie pamięta.

Temat zamknę za 24h jeśli masz coś do dodania z czym chcesz się podzielić z szerszą publiką.

9 minut temu, kreciq198 napisał:

Ciekawe, że zdecydowałeś się napisać post wtedy gdy akurat nie grasz, a nie gdy te 1000h przegrałeś na serwerze.

Przepraszam, że akurat teraz postanowiłem podzielić się moją opinią, następnym razem napiszę ją od razu, bez chwili obserwacji i zastanowienia.

17 minut temu, kreciq198 napisał:

ponieważ Twoi biedni koledzy wymyślą kolejne poradniki do pisania postów

Wierz mi lub nie, lecz nie miałem najmniejszego wpływu na powstanie tego postu.

19 minut temu, kreciq198 napisał:

Temat zamknę za 24h

Miałem nadzieję, że do dyskusji wtrąci się reszta kolegów ale skoro wypowiadasz się za ogół to możesz sobie zamykać.

Z tym zamykaniem nie przemyślałem tego rzeczywiście my bad. Post będzie sobie wisiał jakiś czas jeśli ktoś ma coś do dodania. Ja nie zamierzam się wtrącać chyba, że zostanę wywołany.

Dobry wieczór,
Zaczynając od początku: Wydaje mi się, że trochę przesadzasz. Logiczne jest, że w każdej grze, istnieją osoby bardziej ogarnięte i mniej ogarnięte, przy czym ci pierwsi są sporą mniejszością. Zawsze tak było i jest, a może się mylę?
"Efekt domina", jak to nazwałeś, zawsze dominował na serwerze (przynajmniej od 2017 roku). Jest to powiązane z tym, co napisałem wyżej, czyli sporej ilości graczy mniej ogarniętych.

Z voice chatem zawsze był problem. Wydaje mi się, że nie da się nad nim w 100% zapanować. Jedynym sposobem byłoby gag'owanie za najmniejsze nadużycie, ale według mnie na dłuższy okres czasu nie ma to sensu.

Balans również jest problemem. Oczywistym jest, że nie da się osiągnąć idealnego balansu, zawsze będą bronie silniejsze i słabsze. Sam nie mam pojęcia jak się za to zabrać.

W takim razie, przejdźmy do najciekawszej części, czyli twojego podziału administracji:
1) Oczywiście, głównymi powodami, dla których ludzie grają w gry (przynajmniej tak mi się wydaje), dla których gram w gry, jest zabawa oraz chęć gry ze znajomymi, ale jako opiekun, wydaje mi się, że nie mogę nie zwracać uwagi na to, co się dzieje na serwerze. Wydaje mi się również, że każdy operator lub wyżej sprawdza reporty obiektywnie. Jeżeli się mylę, poproszę jakikolwiek dowód.

2) Tutaj zaczyna robić się interesująco. Nie znam osoby, która codziennie daje przynajmniej 15 slay'i. Wiadomo, że istnieją dni, w których rozdasz 30 slay'i, a istnieją również dni, w których nie rozdasz ani jednego. Osobiście nigdy nie dałem kary, w postaci slay'ów, w większej ilości niż 4 (przynajmniej nie przypominam sobie). Tak jak już pisałem, osobiście staram się sprawdzać reporty obiektywnie. Niezależnie od ilości przegranych godzin, wieku, czy też nicku. Jeżeli według ciebie dałem przeciętnemu Kowalskiemu więcej slay'ów za zabicie kogoś, kogo znam dłużej, to wystarczyło napisać do mnie o tym. Jestem pewien, że nie olałbym cię i powiedziałbym ci dlaczego tak, a nie inaczej. Również, jeżeli chodzi o błędy ortograficzne, osobiście nie daję dodatkowych slay'i za to, chyba, że ktoś faktycznie nie potrafi pisać. Tak samo jeżeli chodzi o trash reporty, staram się nie dawać więcej niż 1/2 slay'e. I tutaj przechodzi do momentu, dla którego piszę to w moim imieniu, czyli

Cytat

Naczelni też nie lubią marnować czasu na pisanie na klawiaturze, ponieważ mogli by przypadkiem rozpisać rozprawkę na 20 słów i wtedy ktoś by im zabrał reporta, więc używają tylko bindów z emotkami na chacie. Chcesz wyjaśnić sprawę swojego reporta? Chuja sobie wyjaśnij lamusiaku, jeb emotka na chat i się sam domyślaj co przesądziło nad twoim losem. Zgłaszasz jakieś obiekcje na sposób wykonywania pracy przez operatora????? A co ja sobie będę marnował na Ciebie czas MYK "¯\_(ツ)_/¯" na chat i już wiesz gdzie jest twoje miejsce śmieciu.Taki  ktoś jak SZEFO, nie może sobie pozwolić na nic innego niż 2 minutowa rozgrywka na serwerze pozbawiona jakichkolwiek wad, a potem czilera totalna utopia pod klawiszem F8.  Podsumowując, są to totalni "Spoceńcy", którzy bardziej istnieją dla samego karania graczy, niż pilnowania porządku na serwerze.

Jestem pewny, że w tej części chodzi ci o mnie. Używam tej emotki, może faktycznie zbyt często, dlatego od dzisiaj nie będę jej już używał. Popełniłem błąd, wysyłając ją w tej sytuacji, spory błąd. Po prostu dla mnie, chociaż w sumie nie tylko dla mnie, zwykły chat tekstowy oraz chat głosowy w garry's mod nie służą do tego typu pytań. Wydaje mi się, że powinieneś napisać do mnie prywatnie, czyli czy to poprzez !p, czy to poprzez steama, czy innego discorda, a nawet forum. Wtedy, na 100% rozpatrzyłbym go jeszcze raz. W sumie, jak tak się teraz nad tym zastanowić, ten slay był zbędny (drugi popełniony błąd). Tak się składa, że zamknąłem to zgłoszenie na ciebie przy pierwszym podejściu, ponieważ nie wiedziałem o jednej rzeczy, mianowicie o tym, że w logach możesz zobaczyć wiadomości wysyłane z radia tj."Kowalski to zdrajca!","Odwołuję kosa!". Poinformowała mnie o tym pewna osoba, której nicku nie podam, ponieważ może sobie tego nie życzyć. Dzięki tej właśnie sytuacji dowiedziałem się o dokładnej minucie i sekundzie, w której kos został odwołany. Zapewne nadal bym nie dał za to slay'a większości serwera, ponieważ są to gracze mniej ogarnięci i 2 sekundy stanowiłyby dla nich bardzo małą ilość czasu. Jednak jesteś jednym z lepszych graczy na serwerze pod względem refleksu czy samej umiejętności strzelania, dlatego wydawało mi się, że 2 sekundy to dla ciebie wystarczająco. Tak samo, nie otrzymałem żadnej wiadomości prywatnej, jedynie wysłałeś wiadomość na chacie ogólnym dotyczącą wyglądu komunikatów w języku Chińskim(?) z zapytaniem, co one oznaczają. Cóż, jak już mówiłem , nie powinienem dać ci za to slay'a. Odbiegając trochę od tematu, nie jestem również fanem sprawdzania reportów, ale ktoś to musi zrobić, a jako, że jestem operatorem, to jest to moja działka.

Mam nadzieję, że taka odpowiedź cię usatysfakcjonuję, a jeżeli nie, to zapraszam na priv. Pod koniec było trochę off-topic content'u, za co przepraszam. Pragnę również zaznaczyć, że jest to odpowiedź dotycząca pierwszego posta, a nie dodatkowych czterech. Pozdro.

Witam.

Jako "biedny kolega" Tako pozwolę sobie napisać parę zdań, skoro już zostałem przywołany.

Jako starszy gracz, który na serwerze siedzi od 2014 roku również jestem w stanie powiedzieć, że serwer jest z dnia na dzień coraz gorszy. Może to ja patrzyłem wtedy na serwer inaczej, bo miałem dwanaście lat, ale nigdy nie grało mi się na Strefowym TTT lepiej, niż w 2014-2015. Teraz, gdy wchodzę na serwer, to nie oczekuję, że się dobrze będę bawił, tylko zabiję nudę, bo gra tam już nie sprawia mi więcej przyjemności. Nie jestem pewien, co może być za to odpowiedzialne, ale wydaje mi się, że to ludzie. I mean, ludzie tworzą serwer, więc jak feeling z gry na danym serwerze się zmienia, to musi być wina ludzi, prawda?

Administracja moim zdaniem jest nieodpowiednia. Pozwolę sobie użyć argumentu Kreciqa, żeby się z góry wybielić - wiem, że sam idealnym administratorem nie byłem i dużo błędów popełniłem, ale patrząc na administrację z punktu widzenia kogoś z zewnątrz, jestem w stanie uznać, że jest zdecydowanie gorsza niż kadra z X czasu temu. Brakuje mi tutaj organizacji, ogarnięcia (sam zebrania wspominam niezbyt dobrze, najlepsze wypadło wtedy, kiedy Wacha nie mogło być i jego rolę, czyli kogoś, kto to poprowadzi zajął Yor). Podejście niektórych też mi się nie podoba, bo nie raz byłem ofiarą niesprawiedliwego potraktowania ze strony administracji. Do teraz pamiętam, jak dostałem od Kreciqa trzy slaye za nieodpisanie poważnie na trash reporta (cóż, może błędy początkującego), czy jak bez żadnej informacji zwrotnej dostałem kopa w tyłek, a dowiedziałem się o tym dopiero, gdy wbiłem na serwer bez operatora do ogarniania, a uprawnień brak. Przyjęcie pięciu, czy tam sześciu operatorów bez podań to już w ogóle całkiem zabawna sprawa, bo zasłaniasz się Kreciq wyżej regulaminem, a samo przyjęcie ich jest jego złamaniem, bo wyraźnie jest napisane, że operatora dostaje kandydat, którego podanie zostanie zatwierdzone przez [email protected] (to już tak będąc uszczypliwym, nic osobistego).

Co do ogółu graczy - poziom spadł. Albo to może ja po prostu jestem lepszy, duh. Większość graczy nie rozumie podstawowych mechanik gry, za co można zabijać, za co nie można. Muszę się poskarżyć, że bardzo często padam ofiarą głupich RDMów, bo zaczynam do kogoś strzelać w środku tłumu, bo wykryłem go jako zdrajcę, po czym bez szansy na sprawdzenie ciała zostaję ofiarą egzekucji plutonu trzynastolatków. Taka osoba albo po dostaniu reporta, nie wie, że w ogóle coś takiego jest i pisze "gdfgfdgdfg" po to, żeby mogła to zamknąć, albo odpisuje "bo strzelałeś". Zdarzają się też przeprosiny, jeśli taka osoba zrozumie, ale coraz rzadziej się z tym spotykam. Zawiść graczy również ma miejsce, często taka zabita w tłumie osoba składa na mnie reporta, bo jak to, skąd on mógł wiedzieć? Report najczęściej ma treść "za co????/", a jeśli już się tam rozpisał i będę mu winien wytłumaczenia, to ich nawet nie przeczyta i kliknie "don't forgive". Do kolesiostwa się nie będę odnosił, bo zawsze takie istniało i chyba istnieć będzie, każdy ma swoich znajomych i będzie im podcierał tyłek, jeśli będzie trzeba. Voice chat jest również voice chatem i ciężko coś z tym zrobić, dobrym ruchem był już i tak gag na zakończenie mapy. Ciężko, żeby zgagować wszystkich ludzi bez mutacji, bo nie każdy z nich jest piszczącym czy uprawiającym seks z matkami administracji dzieciakiem - było by to niesprawiedliwe. TTT to czasem dość emocjonująca gra, więc ludzie regularnie udzielający się na czacie głosowym mogą czasem... rzucić kurczakiem, albo kurzą stopą, albo krzyknąć, ale dopóki nie dzieje się to co chwilę, to nie sposób takie osoby zgagować.

Z mojej strony to wszystko, chciałem tylko dodać, że mój temat nie miał nic wspólnego z tematem od Tako poza tym, że był otwarty w innej karcie i że gdy go czytałem to był już ten moment, gdzie postanowiłem że go napiszę, bo irytuje mnie ciągły mus w próbowaniu przeczytać tego, co napisałeś, drogi Kreciqu.

Pozdrawiam serdecznie,

strawberry.

2 godziny temu, Szjdss napisał:

Przyjęcie pięciu, czy tam sześciu operatorów bez podań to już w ogóle całkiem zabawna sprawa, bo zasłaniasz się Kreciq wyżej regulaminem, a samo przyjęcie ich jest jego złamaniem, bo wyraźnie jest napisane, że operatora dostaje kandydat, którego podanie zostanie zatwierdzone przez H@ (to już tak będąc uszczypliwym, nic osobistego).

Jedynym przyjętym operatorem bez podania jest Bartosz, ale to było ustalone na specjalnym zebraniu z Wachem, a dodatkowo ta sama osoba obiecała Mr.edziowi powrót w szeregi administracji, więc tu nie miałem zbyt wiele do gadania. Pozostałe osoby złożyły stosowne podania, które zapewne przeoczyłeś lub nie zwróciłeś uwagi, więc tym samym pragnę skorygować te błędne informacje. 

Miałem się nie wypowiadać, ale no pewne informacje trzeba jednak wyjaśnić. 

A co do tego reporta to zapewne były moje początki, a na nich nieźle nie ogarniałem czasem tych podań. Pewnego dnia nawet zbanowałem tak znakomitą osobistość serwera jak Sir. Danken Lore (taka ciekawostka na koniec).
Tyle ode mnie. 
Miłej nocki życzę

Edited by kreciq198

Zgadzam się z @kreciq198, ogólnie to serwer teraz wychodzi na dobre, więc nie wiem tak naprawdę po co jest ten temat.
Pozdrawiam 

Chciałbym zaznaczyć, że danken to jest przybłęda ze skillersów, na których sam z nim grałem. 

Edited by Blancik

Nie powiem... "Super" to się czyta... Po trzecim poście zgubiłem główny wątek i nie wydaje mi się aby dalsze posty miały coś wnosić do sprawy. 

Według mnie @Tácõ jak i @kreciq198ostro przesadzili z "argumentowaniem się".

"Kiedyś to administracja była!! Kiedyś to się każdemu podobało, nie było żadnych oszustów czy innych chorych akcji"

Ludzie czy wam się wydaje że nadal siedźicie w #2014, #2015?? Zaraz mamy 2020, a wy nadal płaczecie o to co działo się 1/4 waszego życia temu. Niech ktoś pomyśli, ilu tamtych graczy jeszcze gra?? 3%?? Administracja ma być dla wszystkich, dla tych dzisiejszych graczy a nie tylko dla tych "3%", dla których i tak ta "administracja powinna odejść". Jeżeli wam przeszkadza administracja to znajdźcie sposoby jak usprawnić jej działanie...
Tyle na dziś... Adios.