Jump to content
Sign in to follow this  
Jakubo26

unban Jakubo26

Recommended Posts

1. Nick, na który została nałożona kara: Jakubo26
2. Steam ID: 1:421532917
3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=Jakubo26&advType=name 
4. Opis sytuacji: Napisałem do gracza gdzie jest naukowiec zgłosił to do admina i dostałem perma
5. Coś od siebie: Dostałem nauczkę i nie będę więcej tak robić 

Odwołanie nawet jak napisane ze wzorem, to i tak dość mało napisałeś, ale no cóż. Zacznijmy od tego, że z mojego "wywiadu" wynika, że cały czas (nawet chyba codziennie) piszesz do @VerSe, że minął miesiąc i żeby się wypowiedział. Spoko, tylko, że to nie tak działa xD
Jak dla mnie, to sprawa wygląda jasno, ghostowałeś, dostałeś perma, nauczyłeś się, że nie wolno, to powinieneś dostać ostatnią szansę na serwerze.
Jestem za skróceniem bana do ~3 miesięcy ;D

W tym odwołaniu nie napisałeś zbyt wiele, dlatego też nie mam co skomentować, natomiast myślę, że odczekałeś swoje oraz przemyślałeś przez ten miesiąc swoje zachowanie, że nie należy psuć innym rozgrywki pisząc im gdzie kto jest. Mam nadzieję, że nie będziesz już łamał regulaminu serwerowego i zostaniesz w społeczności na kolejne miesiące bądź lata.

Opinia: Ban skrócony do miesiąca.

Pozdrawiam ciepło i wesołych świąt.

Witam! Skromne odwołanie, ale coś tam da się z niego wywnioskować. Miałeś wcześniej kilka banów, ale wszystkie za RDM w różnych formach, więc ten perm to pierwszy poważniejszy wybryk... kiedyś za podobne przewinienie też dałem perma, a po odwołaniu skróciłem do 3 miesięcy. Zdaje mi się, że w tym przypadku to również uczciwa opcja. 

Pozdrawiam, Miniorek

Witam.
Skoro to jest ban nadany przeze mnie to zadecyduję.
Idąc na kompromis ban zostaje skrócony do 2 miesięcy.
Pozdrawiam, VerSe.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...